Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Skrzaty i nasza rzeczywistość cz.1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 10:32

Aby nieco ożywić forum zamieszczam mój pierwszy artykuł nt. tzw. skrzatów. Niebawem (wrzesień) ukaże się kolejna część. Dodam, że będzie sporo ciekawsza ze względu na niesamowitą opowieść świadka.

skrzat2.jpg

Fenomen UFO powszechnie kojarzy się ludziom z przybyszami z obcych planet oraz statkami kosmicznymi, co zawdzięczamy mediom i całemu kompleksowi filmowemu, a także różnej maści autorom książek, przedstawiających ten temat zdecydowanie jednoznacznie.

Więcej: 

http://ufoskywatchin...istosc-cz1.html

#2 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 13:39

No tak forum już od dość długiego czasu przygasło ;) Przemku wspomniałeś o tych ''światełkach'' jakie miały postacie. Taka sama analogia wystąpiła w Słocine tam na końcu ''kija'' też świadek zauważyła jakieś swiatło. Przemku ja też dotarłem do kilku zdarzeń jakie opisze po wakacjach niektóre zdarzenie pochodzą z Polski z lat przed II wojną i z 1943 roku tutaj duże dzięki dla Danut ;)

#3 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 17:04

Ja tylko skontaktowałam Arka z osobą, której relacje nie były zmieniane przez wiele lat, a przez to są dla mnie wiarygodne i chociaż ta osoba jest już w starszym wieku, to pamięć jej nie zawiodła.. :)

#4 Zbyszek

Zbyszek

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1541 postów

Napisano 10 październik 2015 - 13:14

Hej Danur za tydzien dostane twoja ksiazke, poczytam, ciekawe co napisalas:)) Zamowilem tez druga Roberta Noble oobe, MAm 3 tomowa historie filozofi, obiecalem sobie poczytc, by rozumu nazbierac, ale lata mijaja a czasu brak i rozum samo wysusza.

Użytkownik Zbyszek edytował ten post 10 październik 2015 - 13:15

#5 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 11 październik 2015 - 13:02

Na forum hula wiatr, toteż zachęcam do zapoznania się z drugą częścią z serii "Tajemnicze istoty i nasza rzeczywistość" ;)

http://ufoskywatchin...stosc.html#more