Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

UFO w epoce internetu - czy "Obcy" przeglądają strony internetowe.

SIGINT UFO ELINT

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 charlie2tango

charlie2tango

  Zaangażowany Infranin

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPip
 • 344 postów

Napisano 06 grudnia 2015 - 17:20

Szanowni Forumowicze

 

Trafiłem wczoraj na ciekawą stronę Butcha Witkowskiego http://uforcop.com/#mainhub. W moim odczuciu, i pewnie nie tylko moim, pan Witkowski zajmuje się wyjątkowo ciemną i niebezpieczną stroną ufologii, i pewnie dobrze że znajdują się tacy ludzie. I tutaj zaczęła mnie zastanawiać jedna rzecz - co jeśli "Oni" też czytają takie, i nie tylko takie strony poświęcone tej problematyce? Wiemy, że "zjawisko UFO" ewoluuje - czy nie jest to odpowiedź nie tylko na zmieniające się uwarunkowania społeczno-kulturowe, ale i na to że przez ostatnich kilkadziesiąt lat całkiem sporo (mimo wszystko, z wszystkimi tego wadami) się dowiedzieliśmy, opublikowaliśmy, wyemitowaliśmy, zamieściliśmy także w internecie i uczyniliśmy to dostępne dla wszystkich?

Automatycznie nasuwa mi się tu pewna analogia - w trakcie interwencji amerykańskiej w Somalii w latach 90tych, spory problem amerykańskim siłom sprawiało przekazywanie informacji przez tamtejsze milicje za pomocą tradycyjnych metod - ustnie, przy pomocy bębnów, ognisk. Gdy przyszło się im zmierzyć wiele lat później z techniczną  Al-Kaidą i Talibanem - poszło już nieco łatwiej. Wiele mówi się i pisze, niekiedy całkiem bezkrytycznie, o technologicznej supremacji "Obcych" - ale czy na pewno ta supremacja daje całościowy wgląd w życie danej, dajmy na to, ziemskiej cywilizacji? 

A jeśli taki pełny wgląd istnieje - to czy nie istniałaby pokusa (potrzeba) wpływania na te krążące, teraz głównie w internecie, treści?

I tu kolejne pytanie - ostrzegam jazda po bandzie z próbą zwrotu w obie strony - czy ktoś z Was, publikujących blogi, aktywnie uczestniczących w dyskusjach, moderujących to i inne fora, dostrzegł (odczuł?) nietypowe, "nieludzkie"  zainteresowanie swoją działalnością, czy próbę wpływu na nią? Czy Waszym zdaniem możliwy byłby np. udział "obcej inteligencji" w internetowych dyskusjach?

UFO widywane było w pobliżu linii energetycznych, a czy ktoś z Was kojarzy może sytuacje gdy te pojazdy były widywane w pobliżu linii telekomunikacyjnych, serwerowni, może satelitów telekomunikacyjnych?

 

 #2 Arek 1973

Arek 1973

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 3 642 postów

Napisano 07 grudnia 2015 - 00:32

UFO widywane było w pobliżu linii energetycznych, a czy ktoś z Was kojarzy może sytuacje gdy te pojazdy były widywane w pobliżu linii telekomunikacyjnych, serwerowni, może satelitów telekomunikacyjnych?

 

Myślę że im wystarczy zwykłe połączenie  z internetem a już  dowiedzą  się wszystkiego. Poprzez telewizję dowiedzą  się co  o nich myślimy  i co  tak ogólnie wiemy, przez internet mogą odwiedzić strony ufologów  i tam się dowiedzą  co ich  interesuje, tam naprawdę wszystko  jest  opisane, nawet jak można odróżnić jaszczury które przybrały ludzką postać  od zwykłych  ludzi, lub inne najświeższe wiadomości ,  albo  nawet  mogą się dowiedzieć gdzie są  ich  tajne bazy   u nas  czy na Księżycu.. Na przykład u pana dr. Rogera Leir mogli by się dowiedzieć który implant został wykryty, czyli  który  z zaczipowanych  jest "spalony" itd..... czyli teoretycznie  z internetu mogli  by się wszystko  dowiedzieć co ich interesuje.

 

 

 

czy ktoś z Was, publikujących blogi, aktywnie uczestniczących w dyskusjach, moderujących to i inne fora, dostrzegł (odczuł?) nietypowe, "nieludzkie"  zainteresowanie swoją działalnością, czy próbę wpływu na nią? Czy Waszym zdaniem możliwy byłby np. udział "obcej inteligencji" w internetowych dyskusjach?

 Miałem takiego  incognito  gościa  na GG , ale prędzej podejrzewałem  że  to  nasz sceptyczny kolega  z  forum niż ufok. Ale teoretycznie zakładając  to  oczywiście jest to możliwe#3 Lilith

Lilith

  Zaangażowany Infranin

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPip
 • 376 postów

Napisano 07 grudnia 2015 - 11:15

Jeżeli ONI czytają nasz internet to na pewno szybko się z nami nie skontaktują :D#4 Maria

Maria

  TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1 839 postów
 • GG: 11799180

Napisano 07 grudnia 2015 - 14:26

"I tu kolejne pytanie - ostrzegam jazda po bandzie z próbą zwrotu w obie strony - czy ktoś z Was, publikujących blogi, aktywnie uczestniczących w dyskusjach, moderujących to i inne fora, dostrzegł (odczuł?) nietypowe, "nieludzkie"  zainteresowanie swoją działalnością, czy próbę wpływu na nią? Czy Waszym zdaniem możliwy byłby np. udział "obcej inteligencji" w internetowych dyskusjach?"

 

Wiele razy, częśc tu opisałam.

Pytanie czym i kom są-jest to nieludzkie zainteresowania nasza działalnościa na forach, blogach czy nawet w realnym życiu.

Poprzez internet każdy może ingerować, najczęściej ludzie którzy dla wiekszości sa OBCY---najgorszy gatunek jaki zasialiśmy w naszych umysłach.

Patrząc z naszego --ludzkiego widzenia.....są rózne istoty, tak jak i ludzie.

Niektórzy ingerują w nasze życie inni obserwuja, podobnie jak my napotykając mrowisko w lesie, możemy je obserwować lub starac sie dostać do niego i troche tam namieszać.ciekawe, napisałam koment i zamiast komenta zobaczyłam cos dziwnego.....dopiero po resecie okazało sie ze jednak koment wszedl prawidłowo.

Skopiowałam częśc tego co zobaczyłam, czy to ONI?

Nie sądze.

\n\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t#4\n\t\t\t\t\ticon_share.png\n\t\t\t\t\t<\/a>\n\t\t\t\t<\/span>\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\tMaria<\/span><\/a><\/span>\n\t\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t<\/h3>\n\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t#5 charlie2tango

charlie2tango

  Zaangażowany Infranin

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPip
 • 344 postów

Napisano 07 grudnia 2015 - 19:16

Dziękuję za odpowiedzi. Zastanawia mnie po prostu, czy zamiast przejścia zjawiska UFO w wymiar duchowy (jak to widzą np. panowie z Debat Ufologicznych Radia Paranormalium) nie doświadczamy, lub czy nie będziemy doświadczać czegoś o charakterze technologicznym, związanym z socjotechniką, manipulacją umysłem. Nadmieniam, że jednak mam na myśli obcą ludziom inteligencję techniczną, tak już mam że jednak trzymam się "śrubek i nakrętek" ;) I tutaj kolejna myśl, pytanie które muszę zadać - skoro słynnych ludzi w czerni wyróżniały nietypowe rysy, dziwne zachowanie, co mogłoby wyróżniać internetowych "posłańców dezinformacji"?#6 Lilith

Lilith

  Zaangażowany Infranin

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPip
 • 376 postów

Napisano 07 grudnia 2015 - 21:55

co mogłoby wyróżniać posłanców dezinformacji!? Pewnie wprowadzanie jakiejś teorii i tworzenie siatki stron potwierdzających informacje i swoje teorie na wzajem.Z pewnością też chętnie pozyskiwali by nowych ludzi do głoszenia.#7 Arek 1973

Arek 1973

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 3 642 postów

Napisano 08 grudnia 2015 - 19:46

Wymiar duchowy ma sens jeśli chodzi o rzekome uprowadzenia albo bedroom visitors , nie wiem, ale jakoś śruby i nakrętki bardziej mi pasują niż hologramy.


'' skoro słynnych ludzi w czerni wyróżniały nietypowe rysy, dziwne zachowanie, co mogłoby wyróżniać internetowych "posłańców dezinformacji ''


Myślę że wyróżniało by ich niechęć do spotkań tak jak to niekiedy ludzie z forum robią, żeby nie wpaść. Wyróżniało by ich również brak takich typowo ludzkich wyrażeń typu np: ''ale mi ślinka ciekła na widok jedzenia'' ''ponosi mnie jak to widzę''. Takie przenośnie które my rozumiemy bez problemu ale dla takich nie-ludzi były by bardzo trudne w użyciu

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SIGINT, UFO, ELINT