Skocz do zawartości


Regulamin

1. Forum infra jest integralną częścią serwisu www.infra.org.pl
2. Grupa Infra nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi indywidualnych użytkowników, którzy wyrażają swoje prywatne zdanie.
3. Zabronione jest publikowanie materiałów sprzecznych z prawem polskim (min. materiałów o charakterze rasistowskim, obrażającym uczucia religijne etc) oraz pornografii.
4. Użytkownik może reklamować inne strony/serwisy/fora tylko za zgodą administracji.
5. Forum jest przestrzenią wymiany poglądów, zalecane jest trzymanie się szeroko pojętego "dobrego smaku" i szacunku do współużytkowników niezależnie od tego jak ich poglądy różnią się między sobą. Na Forum Infra obowiązują zasady Netykiety
6. Odbieganie od meritum tematu umieszczonego na forum (tzw. off-topic), dyskusje koncentrujące się wokół osoby a nie tematu, oceny sprowadzające się do wartościowania osoby a nie wpisów bądą karane ostrzeżeniami a w konsekwencji zawieszeniem prawa z korzystania z forum.
7. Notoryczne łamanie regulaminu może skutkować czasową blokadą konta lub banem, zalecane jednak jest załatwianie wszelkich sporów polubownie za pomocą systemu prywatnych wiadomości lub komunikatora internetowego.
8. Zabrania się pomawiania, personalnych ataków i propagowania nieprawdziwych informacji. Ludzie będący osobami publicznymi (ufolodzy, badacze, autorzy) muszą liczyć się z krytyką użytkowników.
9. Zarejestrowanie konta na Forum jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.