[quote name='Conspiracy' post='59628' date='sob, 15 sie 2009 - 17:34']W tamtym wątku w opiniach Grzegorz Tarczyń.. miał rację co do stacjonowania na bliskim wschodzie Apache w wersji medycznej.[/quote]
Haha. Nie miał. Zdjęcie, które wstawiłeś to Uh 60: http://images.google.pl/images?hl=pl&c...t=0 ...
Polecamy: Radio Paranormalium · Nieznany Świat · Księgarnia-Galeria Nieznany Świat - internetowy sklep ezoteryczny online
Znaleziono 2 wyniki
- sob sie 15, 2009 1:55 pm
- Forum: POMOC TECHNICZNA
- Temat: Problem z wątkiem "Apache nad górą Ossona"
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 3723
- sob sie 15, 2009 1:07 pm
- Forum: POMOC TECHNICZNA
- Temat: Problem z wątkiem "Apache nad górą Ossona"
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 3723
Re: Problem z wątkiem "Apache nad górą Ossona"
Przeczytałem tamten temat. Zamknięty, więc piszę tutaj. Sasquatch, Zit, Grzegorz Tarczyń... możecie dać jakieś namiary (może być pw) do swojego dilera? Nie wiem co to za towar ale musi nie źle j*** w bani.
Edit Rysiek: Kulturalniej ze słownictwem
Edit Rysiek: Kulturalniej ze słownictwem