Witam ponownie.
Od nowego roku postanowiłem zbierać najciekawsze nagrania ufo i robić z nich 10 minutowe mixy. Jak do tej pory udało mi się skleić 10 filmów i pragnę podzielić się z wami tym co w 2010 roku bylo najciekawsze na niebie całego świata.
Dobra do rzeczy..
vol1
http://www.youtube ...
Polecamy: Radio Paranormalium · Nieznany Świat · Księgarnia-Galeria Nieznany Świat - internetowy sklep ezoteryczny online
Znaleziono 2 wyniki
- ndz lip 25, 2010 11:44 am
- Forum: ZJAWISKO UFO
- Temat: UFO 2010 Mixy
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1698
- ndz lip 25, 2010 11:35 am
- Forum: ZJAWISKO UFO
- Temat: [2010] porównanie filmu z nowego yorku do oaklandu
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 1473
[2010] porównanie filmu z nowego yorku do oaklandu
Witam.
Oto filmy z tz. nagrań nocnych świateł w szyku. Są praktycznie identyczne tylko ten z oaklandu zmienia szyk.
http://www.youtube.com/watch?v=rUbAFvVzmsg
Co o tym myślicie? Co to jest?
Oto filmy z tz. nagrań nocnych świateł w szyku. Są praktycznie identyczne tylko ten z oaklandu zmienia szyk.
http://www.youtube.com/watch?v=rUbAFvVzmsg
Co o tym myślicie? Co to jest?