Polecamy: Radio Paranormalium · Nieznany Świat · Księgarnia-Galeria Nieznany Świat - internetowy sklep ezoteryczny online
Znaleziono 1 wynik
- pt kwie 01, 2011 2:11 pm
- Forum: RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW
- Temat: Czy to da sie jakoś wytłumaczyć???
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2719
Czy to da sie jakoś wytłumaczyć???
Witajcie. Na tym forum jestem pierwszy raz i trafiłam tu przez przypadek. Mam nadzieje, że mnie nie wyśmiejecie. Od pewnego czasu mam uczucie jak bym zyła w innym świecie jakby coś w moim życiu się zmieniło. Kiedyś będąc jeszcze małą dziewczynka zdarzały mi się dziwne sytuacje, ale nie ...