UFO nad wsią Rodaki? (1957)

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

UFO nad wsią Rodaki? (1957)

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]- czyli coś z naszego archiwum. Zimą 1957 r. nad jurajską wsią Rodaki (małopolskie) pojawiło się sześć „ognistych słupów”, które w czasie kilkugodzinnej obserwacji przesunęły się z zachodu na wschód. Trzy z tych obiektów „powróciły” potem tą samą drogą. Miejscowa „Kronika” wspomina to jako „przeraźliwe zjawisko na niebie”. W kolejnych dniach nad Rodakami obserwowano inne dziwne efekty optyczne w atmosferze. Czy przyczyni się to do rozwiązania zagadki „słupów”?



WIĘCEJ W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad wsią Rodaki? (1957)

Post autor: azor »

Przypomina mi to solid light przy NOL-ach bardzo ciekawe ''zjawisko'' chciałbym poznać opinie astronomów/naukowców w tej sprawie jakie zafundują wyjaśnienia o ile takie są ? Dodam że nie daleko Ropczyc w Górze Ropczyckiej w kwietniu 1938 roku też obserwowano, w dzień dwa słupy obok nich znajdował się krzyż widziało to ponoć sporo osób ja do jednego ze świadków osobiście dotarłem.
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: UFO nad wsią Rodaki? (1957)

Post autor: PASTOR »

Dodam do sprawy, którą "badałem" z Piotrem iż podobne zjawisko odnotowano na górze Os(s)ona około 1988 niedaleko Walcowni. Widziano wdł. świadka sześć do ośmiu supłów świetlnych oświecających las.
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: UFO nad wsią Rodaki? (1957)

Post autor: PASTOR »

Wszystkie informascje są na infra i na mojej stronie:) i w postach...no może nie wszystkie...któregoś dnia może je opublikuje :)
[left][indent] [/indent][/left]
Devana
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 26, 2012 8:43 am
Kontakt:

Re: UFO nad wsią Rodaki? (1957)

Post autor: Devana »

Jakiś czas temu czytałam o podobnym zjawisku w Osace w Japonii. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tajemnic...eszkancow-osaki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”