Skąd się biorą obserwacje UFO i co to jest?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Skąd się biorą obserwacje UFO i co to jest?

Post autor: azor »

Przemku możliwe, ale nawet w literaturze paleokontaktów nie spotkałem się aby tajne technologie pozostały tysiące lat temu i były wykorzystywane przez ludzi mnie przynajmniej to mnie nie przekonuje. Przemku teorie spiskowe nie zawsze są prawdziwe szczególnie w sieci do tego należy podchodzić nieco z dystansem. Wystarczy przestudiować ufologię w ciagu 60 lat relacje pilotów, wojskowych aby wyrobić sobie zdanie, że pewna cześć obserwacji to coś zewnętrznego nie naszego. Zapewne niektóre armie pracują nad takimi rozwiązaniami skopiowania ''spodków'' ale chyba masz tutaj blizej do teorii jaką lansuje Leśniakiewicz niż ja. Podam Ci przykład w ciągu roku w Rzeszowie i okolicach odnotowano 5 obserwacji obiektów trapez, owal, spodek, zaaokrąglony trojkąt, połączone trójkąty, prostokąt. Czy uważasz, że to wszystko ludzkie tu wyprodukowane na Ziemi ? Jeśli tak armie świata wręcz na co dzień poruszają sie takimi różnorodnymi obiektami nad obszarami zamieszkałymi. Nie zastanawia Cię to i w jakim celu ?



Przmeku tylko zauważ że takich obserwacji jak w Polsce na świecie bylo tysiące Valle zebrał ponad 10 000 tys Bliskich Spotkań co pogrąża teorię ET albo sa tak tepi, że potrzebują lądować tysiace razy, albo to coś innego ? Masa osób/badaczy nie bierze pod uwagę w kwestii UFO czynników świadomości a jak sam wiesz jakie ciekawe rezultaty uzyskano w Wylatowie po ''medytacji'' w 2011 roku sprawa'' W.Czarnietzkiego'' więc tutaj czynnik ludzki zupełnie odpada.



Przemku wimany it.p to wcale nie musieli być ''kosmici z ET'' to wytwór Danikenowców moim zdaniem była to najnormalniejsza cywilizacja ludzka, która zgotowała sobie sama armagedon być moze jakieś jej odłamy opuściły to miejsce bez względu czy są to inne wymiary, światy równoległe zatem niby ludzie, ale dla nas zupełnie obcy, którzy kontrolują nasz rozwój, ale to tez tylko teoria, spekulacje... Być moze za jakiś czas to samo czeka i nas ?



Dlatego po 16 latach obserwacje już mnie nie ''podniecają'' mamy tego ogromną ilość i nimi trzeba się zająć, ale to chyba praca na nowe pokolenie o ile ktoś się tym zechce zajmować ?
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Skąd się biorą obserwacje UFO i co to jest?

Post autor: Przemekkk666 »

No tak ale ja wcale nie jestem przekonany, ze 100% NOLi to ludzie

Czytajac posta Ryska, gdzie pisze, ze bardzo mozliwym jest iz z wiekszoscia obserwacji NOli wiąze sie czynnik ludzki (świadomosc, nieuswiadomiona moc wyzwalajaca rozne zjawiska) musze poprostu bronic wersji z ET a takze wersji z ludzmi jako załogantami.



Przeciez raczej malo mozliwym jest aby umysl czlowieka wyzwolil obraz materialnego obiektu z załogą poza nim a na dodatek jeszcze spowodowal ze w ziemi zostają slady po obiekcie.

Slady to dowod ze obiekt tam byl - a wiec nie byla to zadna projekcja ani nic podobnego.

No wiec pytanie czyj to byl obiekt - ludzi czy obcych?

Bo chyba innej alternatywy w takim przypadku nie ma?



Troche mnie to dziwi, ze odrzucacie zarówno mozliwosc ludzi jak i ET



Jesli są materialne slady to i nie mozna wykluczyc materialnych obcych a takze materialnych ludzi
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Skąd się biorą obserwacje UFO i co to jest?

Post autor: azor »

Przemku Rysiek po części ma rację ale to bardzo skomplikowana sprawa. Przeczytaj ksiązkę Grazyny Fosar jest tam opisane jak czynnikiem ludzkiej świadomości w 1994 roku w Berlinie na oczach ponad 120 osób w tym RTL zmaterializowało sie UFO sa fotki są filmy Bzowski też takie eksperymenty robił z pewnym sukcesem na górce czerniakowskiej. Takich przypadków jest znacznie więcej juz sam fakt że pewne osoby poprzez medytację mogą spowodować pokazanie się UFO/świateł ( znane sprawy choćby Wylatowo 2002 rok) jest czynnikiem świadomości a nie czynnikiem teorii pozaziemskiej ET. Świadomość jest potęgą drzemiącą w nas wszystkich.



Zapoznaj się z teorią projekcji a zobaczysz jak ładnie fizyka wyjaśnia powstawanie hologramu a nawet śladów w ziemi jakie mogą powodować UFO powiedzmy ''materialne''.



Nie odrzucamy możliwosci ludzi bo Ci ''Obcy'' są identyczni jak ludzie porównaj w dostępnnych publikacjach ja natomiast jak i bardzo wielu innych wieloletnich badaczy np. Hynek (niegdyś wielki fan ET, ale potem odrzucił tą teorię) Valle, Ludwiger i wielu innych wykluczałbym ET jako wyjaśniającą niektóre obserwacje UFO. Ta teoria zwyczajnie nie pasuje i nie jest to tylko moje widzi mi się. Zauważ że to co nazywamy UFO potrafi manipulować świadomością, czasem i materią.



Popatrz Przemku ile w Meksyku Argentynie jest obserwacji UFO praktycznie co dzień jeśli odrzucić balony i inne rzeczy to jednak część pozostanie nierozpoznana to ogromna liczba obserwacji sam subskrybuje z yutube kilku ufo hunters i mnie zaskakują niemal tydzień w tydzień a nawet częściej mają nagrania w IR czy jakby ''materialnych obiektów''



A to co Ty i ja fotografujesz to też przejaw ludzki czy ET ? Te przypadkowe fotki pokazują prawdopodobnie ogromną skalę tego zjawiska. Zauważ że Bzowski swoich fotek nie nazywał a nawet nie wyjaśniał ET dla niego ta koncepcja była śmieszna i mało przekonywująca.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 09, 2012 6:27 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Skąd się biorą obserwacje UFO i co to jest?

Post autor: soudak040771 »

Ta teoria zwyczajnie nie pasuje i nie jest to tylko moje widzi mi się. Zauważ że to co nazywamy UFO potrafi manipulować świadomością, czasem i materią.


Skoro potrafi manipulować świadomością, to wystarcza właśnie taka forma kontaktu, jaką się obserwuje.

Skoro potrafi manipulować czasem, to praktycznie sprawuje nad nami nadzór.

Skoro potrafi manipulować materią, to zamienia właśnie ją w energie, a energie w materie. Dlatego własnie takie a nie inne obserwacje nagłego zmaterializowania się UFO.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Skąd się biorą obserwacje UFO i co to jest?

Post autor: dino_24 »

[quote name='RysiekINFRA' post='100379' date='08 wrzesień 2012 - 22:20']Teoria ETH ma bardzo słabe podstawy, a w zasadzie można ją zupełnie spokojnie schować do szafy. Niewiele wskazuje na to aby cokolwiek materialnego z innych planet/układów słonecznych, poza meteorytami nas nawiedzało.[/quote]



Para ... para , buru ... buru :( :(



... powiedz to ''kamerce'' SOHO ... może posłucha :NotDoneCare:



... bo jak narazie to tylko ten amerykański satelita obserwuje nasze Słoneczko i to

co dostarcza : to nader interesujące informacje ... jakżesz sprzeczne z tym co

piszesz ty i azor .

Sporo zdjęć pokazywanych w Internecie ma ślady ingerencji „cenzora” , ale na wielu można zauważyć obiekty nie należące do niebieskiego firmamentu .

To , co się dzieje między SOHO a Słońcem , przypomina wręcz kosmiczną autostradę .

Wszystkie gwiazdy i planety poruszają się w płaszczyźnie poziomej , stosunkowo wolno

i znajdują się na każdym zdjęciu dopóki nie znikną z pola widzenia satelity .

Jak zatem zinterpretować obiekt wyglądający jak Saturn , który pojawia się tylko

na jednym zdjęciu , które są wykonywane mniej więcej co godzinę ? Co sądzić o

obiekcie , który porusza się pionowo w kierunku Słońca i po zbliżeniu się do niego ,

na Słońcu dochodzi do potężnego rozbłysku ?

Wszystko wskazuje na to , że jednak nie jesteśmy sami w tej części wszechświata

i teoria ETH jest jak najbardziej aktualna .



Więc , jeżeli coś dużego ... kręci się koło Słoneczka ... to coś mniejszego jest

zainteresowane Ziemią .





Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Skąd się biorą obserwacje UFO i co to jest?

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='100418' date='09 wrzesień 2012 - 22:24']Zauważ że Bzowski swoich fotek nie nazywał a nawet nie wyjaśniał ET dla niego ta koncepcja była śmieszna i mało przekonywująca.[/quote]



Owszem ale Bzowski mowil (chocby w tej rozmowie na polsacie) ze nie wszystkie rejestracje to typowe ufo - wiec pewnie mial na mysli ze nie wszystkie rejestracje to obiekty takie jak wiekszosc mysli czyli w jakis sposob sterowane przez ET.



Jednoczesnie brał pod uwage a nawet z ksiazek wywnioskowalem ze jest raczej przekonany co do wersji ET (jako tych ktorzy odwiedzaja nasza planete) - moge podac kilka przykladow:

1.siec Wilka - jasno przedstawiali iz jakas forma zaawansowanej inteligencji w formie zakodowanej przemierza kosmos po czym za pomoca sieci kanałow ktore siegaly chyba gornej warstwy atmosfery az do gruntu docieraly do ziemi i tam sie materializowaly.

2. W ksiazce "Siły Ziemi tu i teraz" przedstawił z tego co zrozumialem swoja wizje tego w jaki sposob mogla powstac nasza cywilizacja i byla to wizja wg ktorej znow jakas wysoce zaawansowana siła sprawcza zasiala na naszej planecie zycie.

3.Poza tym Bzowski sam mowil na antenie, ze kwestia ET to fakt, tak bylo chocby wtedy gdy omawial fotke rzekomego ufoluda z terenu Niemiec.



Moze zle zrozumialem, moze i nie uwazal on ze fotografuje pojazdy ET ale co do faktu ich odwiedzania nas wielokrotnie probowal przekonac widzow i nie tylko.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Skąd się biorą obserwacje UFO i co to jest?

Post autor: arek »

nawet wielki Albert ,nie negował tego ,że prędkosc światła jest przekraczalna ,.Mówił ,że mozliwe jest istnienie cząstek, dla których prędkośc światla, moze byc najmniejsza mozliwą predkościa.



Grawitacja prawdopodobnie jest w ścisłej kooleracji z grawitacja ,zatem upływ czasu jest zmienny ,Jest zatem wielce prawdopodobne ,że mamy "kosmicznych braci" którzy nas odwiedzaja .

To jest jedno z wyjaśnień, ale nie jedyne.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Skąd się biorą obserwacje UFO i co to jest?

Post autor: azor »

Dino niestety nie wierze we wszystkie rewelacje z netu k/Słońca nie każda ''kropeczka'' oznacza automatycznie UFO i ET a obserwacje rzekomych UFO k/ Słońca czasami sięgają absurdu i proszę weźcie sobie to pod uwagę odrobina krytycyzmu nikomu nie zaszkodzi to tak jakbym ja każdą fotkę z ''kropką'' identyfikował jako UFO do dzis miałbym ich tysiące.



Przemku Bzowski nie był przekonany do ET, ale znacznie trudniejszych koncepcji jak światy równoległe, holograficzne wszechświaty widze że nie znasz prac np. Valle i statystyk, które mówią same za siebie co to za cywilizacja ET która musi lądować tysiące razy a bada nas wg. tej teorii tysiące lat i nadal nic nie kuma ? To my potrafimy na Marsa wysyłać małe sondy i zbierać max informacji a oni co poteżne ''spodki'' i inne pojazdy coś tu się nie zgadza Panowie. W dodatku przekazują nam zakodowane info za sprawą piktogramów ;))) Ja tego nie kupuję, ale macie prawo do swoich opinii być moze to Wy macie rację a wszyscy inni się mylą ? Kto wie ?



Przemku Sieć Wilka to tylko teoria bardzo ciekawa moze prawdziwa, ale nie potwierdza ET sam Bzowski pisał że najprawdopodobniej stworzyli ją nie ET lecz ktoś wyższy ? Kto ?



Powtarzam moje zapytanie ? Jaka cywilizacja ET reaguje na naszą świadomość/medytację przykłady podałem Fosarowa, Wylatowo, Dr. Steven Greer czyżby na nasze ''zawołanie'' mknęli do nas ? To absurd a jednak w niektórych przypadkach tak jest i ta strona obecnie mnie ostatnio bardzo interesuje
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Skąd się biorą obserwacje UFO i co to jest?

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='100424' date='10 wrzesień 2012 - 14:31']Przemku Bzowski nie był przekonany do ET, ale znacznie trudniejszych koncepcji jak światy równoległe, holograficzne wszechświaty widze że nie znasz prac np. Valle i statystyk, które mówią same za siebie co to za cywilizacja ET która musi lądować tysiące razy a bada nas wg. tej teorii tysiące lat i nadal nic nie kuma ? To my potrafimy na Marsa wysyłać małe sondy i zbierać max informacji a oni co poteżne ''spodki'' i inne pojazdy coś tu się nie zgadza Panowie. W dodatku przekazują nam zakodowane info za sprawą piktogramów ;) )) Ja tego nie kupuję, ale macie prawo do swoich opinii być moze to Wy macie rację a wszyscy inni się mylą ? Kto wie ?



Przemku Sieć Wilka to tylko teoria bardzo ciekawa moze prawdziwa, ale nie potwierdza ET sam Bzowski pisał że najprawdopodobniej stworzyli ją nie ET lecz ktoś wyższy ? Kto ?



Powtarzam moje zapytanie ? Jaka cywilizacja ET reaguje na naszą świadomość/medytację przykłady podałem Fosarowa, Wylatowo, Dr. Steven Greer czyżby na nasze ''zawołanie'' mknęli do nas ? To absurd a jednak w niektórych przypadkach tak jest i ta strona obecnie mnie ostatnio bardzo interesuje[/quote]



Bzowski pewnie miał na mysli samego projektanta (kimkolwiek jest), kogos lub cos takiego jak architekt tego calego bajzlu w filmie Matrix.



Jesli trzymac sie koncepcji ET to skąd wiesz ze to musi byc jedna cywilizacja? :)

Nigdzie nie jest napisane ani chyba tez nie wynika z roznych CE-3 z calego swiata, ze ludzie maja spotkania caly czas z tymi samymi osobnikami jesli sie nie myle.



Co do tych medytacji to przynajmniej w przypadku Wylatowa efekty takich doswiadczen to byly o ile wiem tylko swietliste kule i ogolnie takie swietliste rzeczy bez czegokolwiek co by wskazywalo na ich materialnosc.

A propos - Czarnetzki w mailu napisal mi ktoregos razu, ze on mniej skupia sie na polowaniu a bardziej na probie kontaktu z tymi istotami.

Takze jak widac on jest odmiennego zdania niz Wy no ale kazdy inaczej to moze interpretowac, ja bardziej sklaniam sie ku temu, iz UFO raczej nie ma jednorodnego wyjasnienia.
Ostatnio zmieniony pn wrz 10, 2012 4:36 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Skąd się biorą obserwacje UFO i co to jest?

Post autor: azor »

Nie wiem czy jest jedna ET czy więcej wiem natomiast, że istoty te używają kamuflażu nie tylko fizycznego, ale i psychicznego jeśli przyjąć z katalogu wykaz różnorodności istot mozna by stwierdzić, że odwiedzają nas setki różnych ras ET a to znaczy, że Ziemia jest swego rodzaju ''unikatem'' w Kosmosie ? Mnie to już zastanawia ?



Przemku świetlne kule to też UFO one też pozostawiają wyraźne materialne ślady w otoczeniu nie gloryfikujmy tylko ''spodków'' jako materialne bo mam osobiście udokumentowałem wiele przypadków BOL, jakie wchodziły w interakcję z otoczeniem lub ba co ciekawe ''wykluwały'' się z nich spodki ? Są przypadki gdzie z kul wychodziły lub kule zmieniały się w istoty. Spodki i BOL w zasadzie są bardzo podobne jeśli chodzi o pozostawianie śladów fizycznych. W Rosji były takie przypadki w których niby materialne UFO w zasadzie było jakby hologramem. Wędkarze szturchali powłokę obiektu wędkami te wchodziły jak w masło w UFO w innym przypadku podobny spodek spoczywajacy na ziemi podczas porywu wiatru cały sie chwiał jak żagiel na wietrze. Mam obserwację z okolic Tarnobrzega gdzie dwa UFO łączyły się puchły itp. potem na końcu bezgłośnie w drobny mak eksplodowały cos podobnego badał Valle we Francji tyle że tam świadkowie dodatkowo odczuli przejawy obecności poltergeistu, zaniku blizn, itp. itd no ale kązdy może napisać że ET mają cudowną technikę ;)



Wladek ma inne opinie niż ja czy inni - dlatego tamta ekipa jest podzielona w badaniu fenomenu w Wylatowie ale przyznam mu że uzyskał pewne interesujące efekty. Przemku ja będąc w 2003 roku w Wylatowie nie medytowałem a jednak dwa razy obserwowalem NOL-e w tym za dnia przez lornetkę.



Na pewno UFO nie ma jednorodnego wyjaśnienia to jasne, ale w ciągu tylu lat hipoteza ET brana za bardzo pewną w zasadzie upadła choć do końca nie wiadomo jaka jest prawda i kto ma rację ? Ale ET jest popularna m.in w filmach made in USA ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”