Robotyczni ufonauci

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Robotyczni ufonauci

Post autor: ADAX »

Arku, tylko, że postęp idzie do przodu, czy bardzo zaawansowana "rasa obcych" nie potrafiła by stworzyć robota niemal idealnego ? Myślę, że tak. Już istnieją inteligentne maszyny, które potrafią myśleć niemal jak człowiek i działać jak człowiek. Co prawda, potrzebują stałego zasilania i jeszcze wielu poprawek, lecz za 20 lat z pewnością dorównają człowiekowi w precyzji wykonywanych zadań. Oczywiście nie porównuję naszej dzisiejszej technologii do tego co mogą posiadać "obcy". Więc robotyczni ufonauci raczej nie są kosmitami, którym trudno przyzwyczaić się do Ziemskich warunków. Biorąc pod uwagę dalekie podróże z innych układów słonecznych (mało prawdopodobne), lub podróży czasoprzestrzennych, czy między wymiarowych, to takie roboty "humanoidalne" czy w ogóle roboty to bezpieczna opcja do przebadania gruntu. Wiadomo, że prędzej czy później istoty żywe przybędą na Ziemię (lub już przybywają), tak jak my na wspomniany Księżyc, czy być może i Mars.



Wiedzmy, że dużo przypadków podobno zaobserwowali już starożytni. Nam dalej zdarza się obserwować wizyty. To tak jak fotografowanie samolotem Amazonki, a później piesza wycieczka w celu badań dokładniejszych.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 16, 2012 10:45 am przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Robotyczni ufonauci

Post autor: Arek 1973 »

Oczywiście.....może ta technika jest u nich tak daleko że my nawet nie jesteśmy w stanie odróżnić czy to (biologiczny)robot albo też nie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Robotyczni ufonauci

Post autor: Arek 1973 »

Ja też tego nie wiem, jedno jest pewne, te informacje co nam (podobno) przekazują ufici są tak sprzeczne i bezwartościowe że nie ma sensu nad tym gdybać. Tym bardziej że nieraz te informacje nie były od kosmitów ale wymyślone przez samych ludzi.



Hmmm, a jak myślisz co ta armada wojowniczych istot chciałaby tutaj?, podbić nas , zniewolić, posiąść planetę? :)
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”