Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='100855' date='08 październik 2012 - 23:15']Taki jakby ''zygzak'' na chmurze jasny zielonego tam nie widzę ? Dobrze by było sprawdzić kierunek i siłę wiatru ja w przypadku takich świateł zawsze to robię aby wykluczyć lampiony. Moze faktycznie sie Grzegorz wypowie. Ja w 1996 roku taką kulę widzialem nieruchomo tkwiącą pod chmurami gdy byłem na rybach - wtedy złapałem bakcyla na ufologię ;)[/quote]





Tak to laser.

Wobec tego czekamy na to co powie Grzegorz :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: azor »

Czyli laser był znacznie jaśniejszy od BOL, chyba ze tak na filmie wyszło, bo kamera widać miała słabą czułość.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: Arek 1973 »

Z kierunkiem wiatru zawsze są problemy. Na różnych wysokościach wiatr może wiać w odwrotnym kierunku niż np. 80m niżej. Te różne prądy w sprytny sposób wykorzystują baloniarze, którym przeważnie udaje się wylądować w zamierzonym miejscu a nie tam gdzie ich "wiatr poniesie"

Tak samo może być że wiemy np. że wiatr wieje w kierunku zach. ,a balonik dziecka gdzieś tam wysoko wcale nie płynie w tym kierunku.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: PASTOR »

Ten rozbłysk to był zielony laser <300mW, tak faktycznie reagowały obiekty na światła lasera. Poprostu zatrzymały się w miejscu. Obiekty pokazały się dokładnie nad lasem mstowskim tak jak w przypadku z 2002r, Uważam iż jest to świetny materiał, całkowicie mozna wykluczyć samoloty, lampiony, czy też satelity, o 22;30 miała przelot ISS bo sprawdzalismy w laptopie na Irbitron i faktycznie leciała satelita ,ale w innym kierunku i na innym torze lotu. Przemek może wstawić jeszcze fot. które wykonałem. Ciekawe jest to , że gołym okiem było widać lepiej obiekty niż nagrała kamera, ale to tak jest z urządzeniami za pare set złotych :)
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: azor »

Musicie częściej z Piotrem i innymi robić takie wypady w teren tym bardziej, że macie to blisko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”