"Badacze" i bękarty bogów internetu

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
CRH
Infrzak
Posty: 54
Rejestracja: pt cze 24, 2011 7:30 am
Kontakt:

"Badacze" i bękarty bogów internetu

Post autor: CRH »

Wszedłem dziś na stronę internetową o nazwie INNE MEDIUM...niestety.

Postanowiłem skopiować Wam niektóre wypowiedzi komentatorów i samych autorów wybranych "artykułów". Po co? Ano, po to, aby pokazać czym dzisiejsi badacze (sami tak o sobie mówią) z kraju nad Wisłą karmią samych siebie i innych. Zastanawiam się jakie pokłosie zebrane będzie w przyszłości z bredni bękartów Sitchina, Icka, Danikena i pozostałych Bernatowiczów... :Cry: .

Poczytajcie i przemyślcie z jakimi ideologiami przyszłych sekt będziemy kiedyś mieli do czynienia.

No to jedziemy:



1. Z artykułu pod tytułem "Odkrycie sarkofagu Gilgamesza"; poniższy wpis to komentarz.



"Osoba która pokazano na stronie to syn Gilgamesza. Sam Gilgamesz jak wiadomo otrzymał od "bogów" napój życia. Na piersi leży klucz od bramy, a na pasie instrukcja obsługi. Tyle z tego pożytku. Trochę wytłumaczenia do filmu z tego z końca artykułu z linku



http://www.youtube.com/watch?v=Y9YDzCANXR4...feature=related



1. Pokazywany symbol krzyża to identyfikator naszej planety. Tak jest identyfikowana we wszechświecie. Znak krzyża. To nie krzyżackie symbole.



2. Symbole i przedmioty na początku części pierwszej filmu to tylko nieduża próba odtworzenia broni. Przykład - plastikowy odlew kałacha, ciężko tym zabić.



3. Vimana owszem, tak nazwali latające statki. Dodam tylko, że vimany mogły się poruszać tylko do wysokości 120km na ziemią - dlaczego? nie będę wyjaśniał, poczytajcie skojarzycie.



4.Gesty tych pacanów Busha itd., no cóż wydaje im się że są bogami, umówili się, że tak będą się pozdrawiać. Kiedyś hitlerowcy pozdrawiali się inaczej.



5.Jest dużo zamieszania związanego z anuanki i smokami. Wprowadzonego celowo. Nie czas tu to wyjaśniać. Największym problemem ich jest to, że ich DNA nie może "wibrować" powyżej 144 Hz. Ludzkie tak. Więc nie ma się czym martwić, kotara zaczęła opadać.



6. Należy pamiętać, że wedy pochodzą od pra-słowian. Też pomieszanie z poplątanie w tym filmie.



7.Dobry kawałek na temat tej wojny jądrowej - można się pośmiać.



8.Żydzi nie czczą anuanki - oni czczą szekle



9.Atlanci nie użyli broni elektromagnetycznej, oni zmienili oś czasu. To coś gorszego, dodatkowo dodali karmę.



10. To że są wloty do ziemi, to fakt. Nie dodano tego, że pewne obszary Antarktydy są zielone przez 365dni w roku i to blisko bieguna. Są dostępne materiały w internecie (mapy). Przez google nie znajdziecie.



11.Jak ktoś nie może zasnąć i potrzeba mu bajeczki, to polecam tekst o zaczynający się od ..aktywnie w tym brali udział humanoidzi...



12.Jedyny pożytek to 3 część filmu, jest tam pokazana brama i jej numer."



2. Ten sam artykuł i dywagacje autora:



"Annunaki to humanoidalne istoty z Nibiru powiązane z gadami, "Ci, którzy z nieba przybyli na Ziemię", nasi dawni bogowie, którzy stworzyli rodzaj ludzki, obecnie mieszkają na Aszun w gwiazdozbiorze Oriona. My jesteśmy w trzeciej gęstości (trzeciego wymiaru), ale mamy wciąż moc by wrócić do czwartej gęstości gdzie żyją własnie oni. A Annunakim na Ziemi nie chodziło jedynie o nasze złoto. To czego szukali na Ziemi to ratunek dla swojej planety. Według mojej teorii to dlatego geny prymitywnych humanoidów zamieszkujących Ziemię skrzyżowali oni ze swoimi. Celem mogło być zapewnienie sobie ciągłości genetycznej. A co wy o tym sądzicie?"



3. Artykuł pt.: "Słowiańskie i Aryjskie Wedy dowodem na istnienie w przeszłości potężnej cywilizacji"; jeden z komentarzy:



"Ja osobiście głeboko wierzę w przybycie Peruna, który oczyści Ziemię. Przecież Ziemia została ofiarowana Ario-Słowianom, którzy jako pierwsi wyrazili wobec niej swoje uwielbienie. Wężowie i Smokowie dostali tylko skrawki naszego Globu. Semici bez wzgledu na odłam, bardzo dawno temu siłą zdobyli mozliwość stąpania po Ziemii, kończąc tym samym Złotą Erę Ziemii bez grzechu i zła. Są zarazą,szarańczą dla wszystkiego co dobre i szlachetne... Potop Noego to własnie ich sprawka, uknuty spisek w celu zdobycia tego co nie było dla nich przeznaczone. Nasza najukochańsza Planeta miała przecież dwa księżyce. Jaden z nich został zniszczony i spadł na nas Ario-Słowian jako "ogień z nieba", a zakłócenia grawitacyjne i magnetyczne wywołały na Ziemii potop... 100% pewne jest także to,że to nie Chińczycy zbudowali mur chinski lecz Ariowie, dla ochrony przed ekspansją Smoków i Wężów. Świadczą o tym nietknięte do niedawna wieże obronne, których otwory strzelnicze sa skierowane na południowy-wschód, na obecne Chiny,Japonię na której terenach w nowożytnych czasach wybijano jawnie pierwotnych jej mieszkańców, Ariów. Przeciez Mongołowie,Irańczycy,Hindusi,Turcy,Węgrzy,Serbowie Łużyccy... też pochodzą od Ario-Słowian, swiadczy o tym gen który noszą w sobie R1a1. Dlatego aby wszystko mogło wrócić potrzebna jest nam pomoc naszych Twórców, autorów wedy /wiedzy/, która celowo zastała rozsiana po Globie. Nawet Grecy w swojej mitologii piszą o Złotym Runie, które nie jest jakąś tam magiczną wełenką, lecz dokładnie jedną z wed zapisana na złotych tablicach. Ludzkość musi nauczyć sie czytać i rozumieć to co przekazali nam starożytni, na przykład HERODOT, EPIKUR..."



3.Komentarz z artykułu "Łazik Curiosity odnalazł ślad po istnieniu cywilizacji na Marsie?"



"Witam i na wstępie muszę pożegnać was ludzie piszący i czytający innemedium ale ktoś lub coś mi zabrania pisać na forum, jakaś siła paranormalna lub czary blokuje mi pisanie tekstów, nie wiem jak to ktoś lub coś robi ale już nie mogą pisać, bo coś mnie zablokowało mentalnie ! Ktoś się zapyta skąd wiem że to coś lub ktoś ? Na to odpowiem iż świadomość tego jest przeogromna ! Możliwe iż napisałem za dużo na temat istot ufo i tak postanowiono gdzieś tam w innej rzeczywistości że ten już nie powinien pisać bo za bardzo zbliża się do sedna, może tak to ufo duchy postanowiły. Pozdrawiam."



4. "Pojawiły się sensacyjne zdjęcia mumii obcego z Egiptu" - komentarz:



"Wiem z pewnego zrodla, ze to prawdopodobnie jest demon ktorego lapacze przemieszczajacy sie w czasie uziemili nieznana dla nas technologia. Majac klopoty z powodu intensywnych dzialan rozwinietej owczesnie cywilizacji i innych demonow nie byli w stanie zabrac swojego ziomka do nadprzestrzeni miedzywymiarowej. Tymczasem zwykli homosapiens tworzyli pod batem piramidy ktore sa do dzisiaj wykorzystywane jako pole energetyczne dla pozaziemskich cywilizacji..."



Nie chcę już czytać dalej i wklejać...nie mam sił xD .
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: "Badacze" i bękarty bogów internetu

Post autor: UFOWORLDNEWS »

To portal newsowy o ezoterycznej tematyce której wartość merytoryczna to miernota podawana na miarę programu Nie do wiary.Lekkostrawna papka która zastąpiła nautilusa i npn, twór dla ludzi spragnionych sensacji ale nie mających odwagi sprawdzić samemu faktów.
CRH
Infrzak
Posty: 54
Rejestracja: pt cze 24, 2011 7:30 am
Kontakt:

Re: "Badacze" i bękarty bogów internetu

Post autor: CRH »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='100991' date='17 październik 2012 - 18:48']To portal newsowy o ezoterycznej tematyce której wartość merytoryczna to miernota podawana na miarę programu Nie do wiary.Lekkostrawna papka która zastąpiła nautilusa i npn, twór dla ludzi spragnionych sensacji ale nie mających odwagi sprawdzić samemu faktów.[/quote]



Owszem i w 100% się zgadzam, ale jest on także kreatorem myśli oraz poglądów na sprawy, które wymagają już na początku głębokich analiz. Nie wiem ile wiosen liczą sobie piszący słowa na tym i innych, podobnych stronach, jednak faktem pozostaje pociąg do przyswajania łatwych informacji, co w przypadku dzieciaków jest nad wyraz widoczne w wielu obszarach życia.

Oczywiście, możemy powiedzieć wyrosną z tego, ale czy aby wszyscy? Ze wszystkiego? I to tu leży niebezpieczeństwo.

Brak chęci analizy, poszukiwań, badań, itp, jest konsekwencją braku przygotowania do tematu oraz fundamentalnej wiedzy co powyższe słowa w ogóle znaczą w praktyce(!). Strach się bać... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”