Zauważyła UFO nad miastem.

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Zauważyła UFO nad miastem.

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[ external image ]



[left]23-letni Calum Sherwood był zszokowany, gdy zobaczył dziwny, okrągły obiekt wyłaniający się z chmur spowijających miasteczko Workington w Cumbrii. To samo zjawisko zaobserwowała jego przyjaciółka, Sharon Larkin. Nad ranem znalazła w swoim ogródku dziesięć martwych ptaków. Pani Larkin - która interesuje się obserwacjami UFO od wielu lat - twierdzi, że martwe ptaki bardzo często towarzyszą obserwacjom niezidentyfikowanych obiektów. Według niej, w okolicy Workington - a szczególnie pobliskiej elektrowni atomowej Sellafield - rzadko spotykane zjawiska zdarzają się podejrzanie często.



"Zdaniem innych osób, to po prostu nietypowe ułożenie chmur, ale moim zdaniem wyglądało to zbyt wyraźnie. Słyszałam o tym, że takie rzeczy zdarzają się w regionach, nad którymi panuje gęsty ruch lotniczy. Wiem także, że niektóre chmury potrafią przyjmować regularne, okrągłe kształty. Ale to nie było to. Do tego dochodzą jeszcze martwe ptaki."



Zdaniem rzeczniczki Urzędu Meteorologicznego, zjawisko (którego zdjęcie można zobaczyć tutaj >>) było nietypowo wyglądającą smugą kondensacyjną:





"Na zdjęciu, które przedstawił pan Sherwood widać, że na niebie było wiele cirrusów. To sugeruje wilgotność powietrza wystarczającą, aby smuga kondensacyjna mogła być widoczna dłużej niż przez kilkanaście minut. Oczywiście, rzadko zdarza się, aby samolot pasażerski krążył nad miastem w którym nie ma lotniska, więc najpewniej była to maszyna wojskowa."



W tym samym tygodniu, UFO zaobserwowała także mieszkanka położonego w Szkocji Aberdeenshire. Zdarzenie miało miejsce ponad 400 kilometrów na północny wschód od Workington. Niezidentyfikowany obiekt wyglądał jak pasmo kolorowych światełek, migających w powietrzu. Nagranie trafiło na YouTube:


<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/C3CgrfEO88w" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Źródło:deser





[/left]
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zauważyła UFO nad miastem.

Post autor: Arek 1973 »

No cóżżżż, z jednej strony mogło to mieć coś wspólnego z ufo, tak jak np. opisuje to pan Znicz w swojej książce a z drugiej strony mógł to być przypadek.

Ja kiedyś wędkując nocą widziałem ufo (coś co nie mogłem zidentyfikować) a na drugi dzień miałem kaca, ok, to drugie umiem wyjaśnić xD . Ale tak samo może byś w tym przypadku, że ptaki nie miały nic wspólnego z zaobserwowanym ufo. hmmm, film jest ciekawy
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”