Sposoby kontaktu z obcymi

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
sandixei
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 7:23 pm
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: sandixei »

[quote name='hoobertoos' post='100614' date='21 wrzesień 2012 - 11:48']Jeśli miałabyś chwilkę na opisanie tego spotkania to byłbym (na pewno nie tylko ja) bardzo wdzięczny. ;][/quote]





Jedyny raz zdecydowałam się wszystko opisac na malenkim, 100-osobowym forum, tylko po to, żeby wreszcie zacząc mierzyć się z problemem. I wywołało to za duzo emocji o które niekoniecznie mi chodziło, choć tez pojawiła się niezwykła zbieżność doświadczen z jednym z uczestników tamtego forum. To niestety może nie byc przypadek, dlatego także z tego względu wykasowałam wszystko i nie mam ochoty na ponowną publikację. A już na pewno nie na tak dużym forum jak to. Jeśli chcesz, możemy porozmawiac na PW. Jednocześnie wciąż interesuje mnie problematyka ufo, gdyż nie da się o tym ani zapomniec ani wmiesc tego pod dywan (choc wiele lat probowałam), stąd co jakis czas się na jakims forum pojawiam.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: Arek 1973 »

Z całym szacunkiem, ale żal mi osób, które wierzą w to, że mogą myślowo skontaktować się z obcymi. Nieco trąca latami 50-tymi - Adamskim i podobnymi sztukmistrzami. Do tej pory ludzie nie nauczyli się, że wszelkie channelingi od Vrillionów z federacji galaktycznych to dość marna ściema (przynajmniej w większości przypadków).
Niestety tak jest. A jeszce inne sekty wydały tysiące dolarów dla GURU a otrzymały tylko nic znaczące bzdety, w innych przypadkach popełnili samobójstwo w wierze że statki obcych zabiorą ich na inne planety,,,,smutne ale prawdziwe przypadki
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Konstantina
Infrzak
Posty: 87
Rejestracja: czw gru 22, 2011 8:33 pm
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: Konstantina »

Ludzie nadal żywią wiarę w to, że można poprzez pewne stany umysłu skontaktować się z innymi wymiarami. Może i to możliwe w niektórych, bardzo nielicznych przypadkach, ewentualnie po zażyciu niektórych psychodelików. Jednak tak naprawdę, wszelkie channelingi, niektóre wspomnienia reinkarnacyjne (u dorosłych) czy mediumizm da się wytłumaczyć zdolnościami i meandrami ludzkiego umysłu. Chodzi tu głównie o siłę sugestii, fałszywe wspomnienia, działanie mechanimów pamięci a nawet alternatywne osobowości. Ale czemu się dziwić, skoro nawet jeden z najbardziej znanych hipnotyzerów w Polsce, pan Kaczorowski, twierdzi, że w hipnozie przenosi ludzi w czasie. Albo ta sprawa z wiarą w Enki. Ludzie są jednak nadal ciemni i wierzą w różne dziwne sprawy. Płacz, refleksja i liczenie strat przychodzi potem...
czaterowkafeniks
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 19, 2012 9:06 am
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: czaterowkafeniks »

[quote name='vrilion' post='96651' date='26 kwiecień 2012 - 00:01']witajcie mam małe pytanie do was odnośnie indiwidualnych sposobów na kontakty z obcymi czy są jakieś konkretne sposoby aby się z nimi skontaktować sprawić aby udało mi się sfotografować ich statki gwiezdne???? wie że może mam fantastyczne ale prosiłbym o konkretne porady z góry dzienkuje pozdrawiam ps myślałem nad kręgami w zbożu a może by odpowiedzieli :NotDoneCare:[/quote]

Ciekawy projekt dotyczacy realnych możliwości migracji w przestrzeń kosmiczną. Potrzebni pasjonaci z wiedzą w zakresie:genetyki,nanotechniki,matematyki, fizyki i astronomii..Wbrew pozorom idea bardzo racjonalna i łatwa na obecnym poziomie rozwoju technologicznego .Prosze o kontakt na pocztą elektroniczną.Jestem z Wroclawia.Udostępnię mozliwość kontaktu telefonicznego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”