Telegonia-nieznana dziedzina nauki?

Filmy o najnowszych odkryciach naukowych, badaniach, teoriach
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Telegonia-nieznana dziedzina nauki?

Post autor: Katarzyna_1 »

"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Telegonia-nieznana dziedzina nauki?

Post autor: Arek 1973 »

Dla mnie to trochę przesadzone, nie wiem czy to nauczycielka czy jakaś pani zaproszona na wykład, wolałbym to drugie ponieważ uważam że w szkole nie powinno się w taki sposób pokazywać swoich poglądów.Te wybrane przykłady które prezentuje ta pani nie dotyczą ogółu ale jednostki.Opowieść  o chłopaku który dobrze rozumiał  się  z matką  aż do czasu jak był  w łóżku z prostytutką a póżniej z matką miał tylko problemy  to właśnie jeden taki przykład że chodzi o konkretny jeden przypadek i wcale nie wiadomo czy ta przygoda była punktem zwrotu czy może coś innegoOgólnie można wyczuć że jest ona nastawiona żle na ludzi żyjących w USA a nawet  gdzie indziej niż były ZSSR..W niektórych kwestiach zaprzecza sama sobie mówiąc np. o dawnej historii Ukrainy o ludziach którzy żyli jak koczownicy będący pasterzami a 2 minuty póżniej mówi że ich kultura była bardziej rozwinięta niż  egipska  i mają być na to niezbite dowody.Krytykuje wszystko co nowe i widać że wg. niej to najlepiej cofnąć się  o 40 lat  i oglądać bajki-kreskówki o lokalnych bochaterach. Nie wiem , nie wiem  droga Kasiu, poglądy tej pani  nie przekonały mnie.... pozdrawiam.

 
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Telegonia-nieznana dziedzina nauki?

Post autor: Katarzyna_1 »

Owszem przesadzone. Widać, że pani jest pod wpływem filozofii tych facetów co nie obcinają włosów i brody bo posiadają we włosach "moc" :/ . Ale troszkę prawdy powidziała. M.in. o źrebiu w paski, czy o ciemnoskórych dzieciakach urodzonych z bialych rodziców.Poza tym to prawda, że nie wiele wiemy o słowiańskiej kulturze i historii sprzed 1000 lat. Także historii Polski uczono nas od czasów Mieszka I. O wcześniejeszych dziejach wiemy tyle co z wykopalisk.  



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="102853" data-time="1358882325">Owszem przesadzone. Widać, że pani jest pod wpływem filozofii tych facetów co nie obcinają włosów i brody bo posiadają we włosach "moc" :/ . Ale troszkę prawdy powidziała. M.in. o źrebiu w paski, czy o ciemnoskórych dzieciakach urodzonych z bialych rodziców.Poza tym to prawda, że nie wiele wiemy o słowiańskiej kulturze i historii sprzed 1000 lat. Także historii Polski uczono nas od czasów Mieszka I. O wcześniejeszych dziejach wiemy tyle co z wykopalisk.  </blockquote>lub z bajek i legend.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA”