Sekcja zwlok Obcego z Rosvell a Lądowanie na Księżycu. Moje przemyślenia.

Awatar użytkownika
Sniper85
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 18, 2013 2:08 pm

Sekcja zwlok Obcego z Rosvell a Lądowanie na Księżycu. Moje przemyślenia.

Post autor: Sniper85 »

Postanowiłem podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami, odnośnie czarno białego filmu z sekcji zwłok obcego a lądowaniem amerykanów na Księżycu.  Ostatnio trafiłem w internecie na długi film z sekcji zwłok obcego.  Więc tak najpierw,  amerykanie wylądowali na księżycu w czasie zimnej wojny ze Związkiem Radzieckim. Dla mnie sprawa jest oczywista, dlaczego akurat wtedy. Oczywiście  żeby pokazać swietu (nie tylko ZSRR) potęge myśli technologicznej amerykanów, popatrzcie  mamy taka technologie która pozwala nam lecieć na Księżyc.  Jeśli to była prawda, bo nijak w żaden sposób nie da sie wyjasnić rzucanych cieni przez astronautów jak i wiatru na ksiezycu który targał flage.  Przemyslana mistyfikacja czy rzeczywiście polecieli pierwsi na księżyć ?.  Okey...przyjmijmy że to było kłamstwo w celu  gry psychologicznej na ZSRR. Idzmy dalej.  ''Wypadek w Rosvell  i sekcja zwłok  obcego,prawda czy kolejna mistyfikacja ?.  Pomyślmy, dlaczego obcy wygląda jak człowiek ?.  Ma dokładnie tam gdzie my,usta, oczy, ''nosek'', stopy,uszy. Jeśli przybył z obcej planety to znaczy że ewolucja jest  wszędzie taka sama ?, nie sądze. Dlatego że nawet Darwin udowodnił ze  pewien ptak-Fringilla Coelebs wygląda  inaczej bo żyje w separacji i różni sie od tej która mieszka na tym samym świecie, na innej wyspie, tak w skrócie  Wiec dlaczego obcy, mimo tego że pochodzi z innej planety  wyglada jak czlowiek ?, dlaczego nie ma oczu  na klatce piersiowej a nosa  na plecach ?.  Dziwne.  Tym bardziej dziwi mnie to, jeśli to kłamstwo  to dla jakiego celu ?.  Można wytłumaczyć racjonalnie mój pierwszy przyklad, z lądowaniem  na Księżycu ale po co fingować  operacje obcego,dla jakiego celu ?.  Oczywiście  to tylko moje zdanie i nikt nie musi się zgadzać ale nie da się ukryć, że coś jest nie tak.  P.S.  Link do filmu...  http://www.smog.pl/wideo/8384/sekcja_zwlok_obcego/
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Sekcja zwlok Obcego z Rosvell a Lądowanie na Księżycu. Moje przemyślenia.

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Jakby to napisać tu nie ma o czym dyskutować przecież film to totalna bzdura.Dwóch twórców m.in przyznało się do tego, że są autorami tego nagrania było to kilka lat temu.Temat taki jest na forum więc nie widzę sensu poruszać po raz kolejny tych samych bredni.Temat zamykam.
Zablokowany

Wróć do „KOSZ”