Sen.

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Sen.

Post autor: Elowen »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="van" data-cid="103491" data-time="1361238705"> Co do śladu na nodze, to znane są sytuacje, gdy za sprawą sugestii, na skórze pojawiają się ślady. Np. gdy w hipnozie sugeruje się komuś oparzenie papierosem, na skórze może pojawić się czerwony okrągły ślad. Być może z twoim śladem było podobnie?</blockquote>Dobre! Nie pomyslalam o takiej mozliwosci :)
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Sniper85
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 18, 2013 2:08 pm

Re: Sen.

Post autor: Sniper85 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="van" data-cid="103491" data-time="1361238705"> Co do śladu na nodze, to znane są sytuacje, gdy za sprawą sugestii, na skórze pojawiają się ślady. Np. gdy w hipnozie sugeruje się komuś oparzenie papierosem, na skórze może pojawić się czerwony okrągły ślad. Być może z twoim śladem było podobnie?</blockquote>  A masz jakiś, materiał na ten temat ?. 
van
Infrańczyk
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:41 pm
Kontakt:

Re: Sen.

Post autor: van »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Sniper85" data-cid="103514" data-time="1361303686">A masz jakiś, materiał na ten temat ?. </blockquote> Mam na ten temat tylko wiedzę anegdotyczną. Na szybko przejrzałem teraz Internet, ale nic wiarygodnego nie znalazłem (tu jakiś tekścik: http://chomikuj.pl/batori/Hipnoza/Tekst/Hipnoza(1).doc, ale nawet autora nie ma podanego). Może coś po angielsku by się znalazło, a może to faktycznie tylko legendy :)
Ostatnio zmieniony wt lut 19, 2013 10:46 pm przez van, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sniper85
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 18, 2013 2:08 pm

Re: Sen.

Post autor: Sniper85 »

Też szukałem wi internecie  ale nic konkretngo nie znalazłem, przynajmniej czegoś sensowneg.  Jeśli chodzi o ten ''artykuł'' to trafiłem na niego ale, nic to dla mnie nie wniosło.  Tym bardziej że, nie mam do tego odniesienia za bardzo (np. inny autor lub praca naukowa na ten temat). Po drugie, sen to nie jest hipnoza czyli  w wolnym tłumaczeniu  sen ale to nie to samo, chyba że sam siebie ''zahipnotyzowałem''  i w ten sposób mogłem tak na siebie działac ?.  Tak też się da ?.
Ostatnio zmieniony śr lut 20, 2013 3:38 pm przez Sniper85, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Havana
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: wt lut 12, 2013 2:14 pm

Re: Sen.

Post autor: Havana »

Sniper - ja nie wiem czy mozna się samemu zahipnotyzować we śnie. To jakaś podejrzanie złożona kombinacja, ale wszystko jest mozliwe. Jeżeli zależy Ci na lepszym zrozumieniu lub badaniu snów, to może zainteresuje Cię sprawa świadomego śnienia? Wydaje mi się to trochę ciekawsze niż senne hipnozy.Poza tym  - bardzo ciekawy sen opisałeś, rzeczywiście robi wrażenie. I to wszystko, co działo się po przebudzeniu też - szczególnie odcisk ręki. Zdarzyło mi się coś bardzo podobnego, ale inaczej - sladów nie było, pozostało tylko bardzo wyraźne odczucie dotyku. A co Ty sam o tym sądzisz? Rozumiem, że pytasz innych, ale sen to rzecz tak osobista, że trudno wypowiedzieć się o snie kogoś innego.
Awatar użytkownika
Sniper85
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 18, 2013 2:08 pm

Re: Sen.

Post autor: Sniper85 »

Odpisze Ci na prywatną skrzynke.  A co do mojego snu to  było i jest to osobiste, tym bardziej że dopiero tutaj o tym napisałem, pierwszy raz. Ale pomyślałem, że w końcu uda mi sie rozwiązać  tą zagadke. C o po cześci mi się udało choć nie do końca.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Sen.

Post autor: Andrzej 58 »

http://www.zwiastun2009.republika.pl/zdalna_manipulacja.htm Uśpić ,uprowadzić,wprowadzić jakieś obce elementy do ciała ,wklepać jakąś wersje zastępczą.To wszystko wiąże się z technikami opisanymi w linku. Sniper miej nadzieję ,że ten ślad zostawiła na tobie jakaś ufonautka  :D
Awatar użytkownika
Sniper85
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 18, 2013 2:08 pm

Re: Sen.

Post autor: Sniper85 »

Co do artykułu to przeczytałem,  i trudno mi w to uwierzyć. Nie tyle, w istnienie takiej technologii  a  co do tego że akurat na mnie to było testowane czego wynkiem  byłby ten ''sen'', tak naprawde trudno powiedzieć czym był mój sen.   No tak ufonautka, jeśli tak to musiała  miec sporą nadwage i żelazny uścisk.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”