UFO w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego (II.2013 r.)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

UFO w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego (II.2013 r.)

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ] 19 lutego 2013 r. w miejscowości Kulesze położonej na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego widziano niezidentyfikowany obiekt, który unosił się kilkanaście metrów nad miejscowym cmentarzem, a następnie zniżył się do poziomu gruntu i odleciał do lasu. Jak się okazało, nie była to pierwsza tego typu obserwacja w okolicy, a ogniste kule to temat znany dobrze mieszkańcom różnych rejonów kraju. RELACJA DARIUSZA WIERZBICKIEGO
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego (II.2013 r.)

Post autor: Rysiek23 »

Aneks - zapis audio (zła jakość, głos modulowany na prośbę świadka) http://rysiekinfra.wrzuta.pl/audio/6YhqSChm2bM/biebrza_relacja_swiadka
Ostatnio zmieniony sob mar 09, 2013 8:40 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego (II.2013 r.)

Post autor: azor »

Tak Dariusz dzwonił do mnie w środku nocy około 1:38 niestety pomimo że mnie i rodzinę obudził telefon nie zdążyłem go odebrać. Darku bardzo interesująca obserwacja a sam obiekt/zjawisko oj nie małe. Sprawdzane były nad tym miejscem ewentualne ślady itp ??
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: UFO w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego (II.2013 r.)

Post autor: Kalatos »

Witam Arku tak wszystko było tam sprawdzone przez osobę co do której mam pewność że zrobiła to właściwie, nie było tam niczego, tj brak ewentualnych śladów, co do samego obiektu, zdecydowanie mogę jeszcze określić tylko to że był kulą, nie było widać żadnego innego kształtu, tylko kulę światła.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”