zmiana hasła

Informacje o zmianach na forum, rozwiązywanie problemów technicznych
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

zmiana hasła

Post autor: flying humanoid »

Witam, mam tak głupi problem aż mi wstyd :Blush:W domowej przeglądarce mam zapamiętane hasło, od dłuższego czasu nie musiałem wpisywac go ponownie.Próbowałem się natomiast zalogować dzisiaj z pracy...Jakiś czas temu, zgodnie z sugestią administratorów (prośba o zmianę haseł, coś tam było niby z włamaniem na forum), zmieniłem hasło którego nijak teraz nie moge sobie przypomnieć :DOczywiście norma - po kilku próbach, wysłałem prośbe o przypomnienie. Nie otrzymywałem jednak maila zwrotnego. Po przyjściu do domu (hasło zapamiętane w przeglądarce), sprawdziłem profil, i o dziwo mam literówke w mailu :D   hah... zabrakło mi "L" w "gmailu"... Prośba do szanownych adminów... czy jesteście w stanie skorygować literówkę w mailu, ja oczywiście nie mogę bo... nie pamiętam hasła :D :D :D Chyba że mogę zmienić to w jakiś inny sposób sam :)z góry dziękuje, jestem na forum dopóki nie wyczyszczę haseł w przeglądarce :Hay:
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: zmiana hasła

Post autor: Rysiek23 »

Czy zmienić hasło także?
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: zmiana hasła

Post autor: flying humanoid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RysiekINFRA" data-cid="104228" data-time="1363647215">Czy zmienić hasło także?</blockquote>Bardzo dziękuje Ryśku za pomoc. Nie ma takiej potrzeby, już wygenerowałem nowe tradycyjną metodą.Po poprawie maila to nie problem ;) dzięki jeszcze raz! :)
Ostatnio zmieniony pn mar 18, 2013 11:49 pm przez flying humanoid, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „POMOC TECHNICZNA”