Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: kropka »

Musi być mocny duch... i musi mieć mocną wiarę!

Lecz co się stanie z tymi, którym tą wiarę za pomocą czipów się osłabi bądź zniszczy całkowicie? Staną się stadem bezwolnym... którym łatwo się będzie kierowało.

Powiedzą nam np. że wszystkie objawienia jakie były do tej pory to pic... bo to były tylko hologramy. Ilu ludziom zawali się świat ? Ilu zwątpi we wszystko? Ilu popełni samobójstwa nie radząc sobie z tym przewrotem? I może o to im chodzi...

Pamiętam opisywany kiedyś przypadek jakiegoś farmera który miał spotkanie z ufo i chcieli go wziąć na swój pojazd. Był jak zahipnotyzowany i bezwolnie mimo lęku szedł do nich przyciągany jakąś nieznaną mu siłą.... Ale chłopina zaczął się modlić!

I co się stało? Owa tajemnicza siła zaczęła słabnąć... aż całkiem przestała mieć go w swojej mocy! Ufole wycofaly się do swojego statku zostawiając farmera... który odmawiał całym sercem,, Zdrowaś Maryjo" Nie pozwólcie zabić w sobie wiary! Jesteście silni, jeśli ją macie. Wiem,że jest nagonka na kościół... Będzie jeszcze gorzej bo do kościoła wtargnął szatan... Ale nigdy nie dajcie sobie odebrać wiary. Musi nastąpić oczyszczenie Kościoła... przez cierpienie. Nie dajcie się jednak zwieść. Bez Boga którego chcą wam wyrwać z serc... jesteście niczym. Będzie tak,że naprawdę trudno będzie im nie wierzyć...Będzie tak,że nawet silni będą tracić wiarę... i o to im chodzi
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Arek 1973 »

Przeglądam akurat starszą książkę (rok wydania 1997) i mile się zdziwiłem czytając w niej o przypadkach pana dr. Leira, tego samego co w art. powyżej, opisuje on przypadek z roku 1995.

Pacjentce usunięto z stopy 2 implanty z czego pierwszy miał wielkość półtora cm.!!!, co ciekawe , pacjentka miała miejscowe znieczulenie podczas operacji co jest zrozumiałe, jednak implanty były tak zrośnięte z końcówkami nerwów że nawet dotknięcie implanta powodowało reakcję ciała
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Katarzyna_1 »

Arek, nie strasz mnie. Bardzo dawno temu miałam operację stopy. Wdała sie sepsa, tak, ze ledwo z tego wyszłam. Ale jakoś nie przemawia do mnie, że cos mi w stopę włożyli. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: danut »

Tobie w stopę a mnie w prawy nadgarstek.. :rolleyes: (patrz w artykule i nawet ten nabłonek się zgadza) tylko- jakby- to z nami mają wielki problem jakos nie zadziałało przeciwzapalnie i organizm, a może i co inne zaraz się tego pozbyło.. :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Arek 1973 »

Kasiu , jak coś to na stronie internetowej pana Leira jest jego numer telefonu :P ,ale nie wiem czy FZ pokryje koszty usunięcia :D
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: ADAX »

Dość dziwna sprawa, zważywszy na to, iż nikt oprócz doktora R.Leira, nikt nie chce sie tym zajmować. Nie wiem, może na te 100% badań zdarzy się te 5% implantu, uważam, że reszta to zwykłe obce ciała w postaci opiłków żelaza lub innych materiałów. Na uwadze należy mieć też wiek zgłaszających sie do doktora, nie są to ludzie bardzo młodzi, więc wywnioskować można z tego, że w przeszłości mogli sobie np. wbić do nogi malutki kawałeczek drzazgi (dowolnego materiału) nawet o tym nie wiedząc lub zatarło się im to w pamięci. Co najciekawsze, najwięcej doniesień i tych spraw zawsze ma swoje korzenie w USA. To z kolei prowadzi mnie do wniosku, mówiącego o jakimś rodzaju badań, pod powłoką kosmitów i ufo, skoro zrobili to obcy, to sprawa i tak zostanie wyśmiana, lub zatarta, a winnego nie ma.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Arek 1973 »

NIDS miał możliwość zbadania rzekomego  implantu http://www.skinwalkerranch.org/videos/allegedimplant.pdf
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”