Moje przeżycie

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
My_Soul
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 20, 2013 11:38 am

Moje przeżycie

Post autor: My_Soul »

Witam, Chciałabym opowiedzieć Wam o pewnym zdarzeniu,które miało miejsce w moim życiu. Od razu napiszę,żenie biorę narkotyków ani nie piję alkoholu i nie mam żadnych urojeń,tym bardziej,że pewne wydarzenia były ode mnie niezależne.Pragnę również zaznaczyć,że pominę pewne wątki, gdyż chcę pozostać anonimowa i nie życzę sobie aby którakolwiek z osób które znam (zwłaszcza z rodziny) mnie tu rozpoznała. Zaczęło się to pod koniec 2010 roku, świeżo po studiach licencjackich. W połowie października doznałam głębokiej przemiany duchowej i w konsekwencji także fizycznej.Jakiś czas po tym zdarzeniu, wszystkie osoby, które znam zauważyły,że bardzo odmłodniałam i wyładniałam.Niektóre nawet stwierdziły,że zmieniły mi się rysy twarzy.Przyznam szczerze,że ja sama tego u siebie w ogóle nie zauważałam. Nie jestem osobą,która specjalnie dba o wygląd ani nie chodzę do kosmetyczki, nie mniej jednak dość przytłaczająca liczba osób zauważyło zmianę, Co dziwne, niektóre nowo poznane osoby stwierdzały,że mam ładne zielone oczy, chociaż kolorem moich oczu zawsze był i jest ciemny brąz (nie noszę kolorowych soczewek kontaktowych).Doszłam do wniosku,że przemiana duchowa,której doświadczyłam przyczyniła się do zmiany mojego wyglądu, a raczej do zmiany postrzegania mojej aparycji przez ludzi mnie otaczających(jak to mówią: "Piękno jest w oku patrzącego") Ale do rzeczy Chociaż to co wyżej opisałam samo w sobie jest już wystarczająco dziwne, nie jest rzeczą najistotniejszą która mi się przytrafiła (może oprócz samej przemiany duchowej).Otóż po wspomnianej przemianie (nie jestem pewna czy tego samego wieczoru czy następnego dnia) weszłam sobie na Youtube i trafiłam na filmik w którym pewna dziewczyna jakby manipulowana przez nadnaturalną siłę, porusza się niczym kukiełka na sznurkach.Wyglądało to na rodzaj tańca,ale miało w sobie coś naprawdę niesamowitego i zarazem dziwnego. Krótko po tym, wyświetlił mi się filmik w którym inna dziewczyna siedzi i patrzy przed siebie na ekran.Myślałam,że to jakaś blogerka, która zaraz rozpocznie swój monolog na jakiś temat,ale nie...Obok komputera leżała moja komórka i usłyszałam znany mi sygnał.Wyświetliła się następująca wiadomość: "Widzę Cię".Spojrzałam na dziewczynę (czyżby patrzyła się na mnie?). Aby się upewnić przesłałam jej całuska ruchem ręki i uwaga...Ona zrobiła to samo!( z tego co wiem, zrobienie czegoś takiego przez Youtube jest raczej niemożliwe, tym bardziej,że miałam wyłączoną kamerkę i brał w tym również udział mój telefon komórkowy). Tak na marginesie, od czasu przemiany zdarzyło mi się napotkać wzrok dwóch mężczyzn,którzy mi się wnikliwie przyglądali jakby wiedzieli kim jestem. Do dziś zadaję sobie pytanie czy miałam kontakt z istotą bezcielesną (może pozaziemską?), która poprzez tę dziewczynę dawała mi znać,że istnieje (czy to był rodzaj channelingu, a może swego rodzaju opętanie?). Od razu powiem,że odczuwałam pozytywną energię, więc nie był to raczej demon..Miałam wrażenie,że ten byt jest rodzaju męskiego i przyznam szczerze,że odczułam pewien rodzaj sympatii dla tej istoty.Nie ukrywam,że byłoby mi miło gdyby ten byt znów skontaktował się ze mną, obojętnie czy przez internet czy na żywo w realu.Myślę,że przyniosłoby mi to dużo radości,której ostatnio mi brakuje.To co się wydarzyło na zawsze zmieniło moją perspektywę patrzenia na świat i wiem,że nigdy nie spojrzę na życie tak samo jak kiedyś. Pozdrawiam Was serdecznie
Awatar użytkownika
My_Soul
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 20, 2013 11:38 am

Re: Moje przeżycie

Post autor: My_Soul »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="105275" data-time="1369070315">Panowie, macie tu dowód na to, że jakiś niewyżyty pokemon - grafoman próbuje zaskoczyć ludzi na forum swoimi bajkami. Już jak widać, nie tylko UFO mu w głowie. Ale ekhem... zmień styl, bo można cie poznać.</blockquote>Jestem tu nowa i nie rozumiem o co Ci chodzi..Podzieliłam się moim doświadczeniem jak każdy inny i nie oczekuję ,że mi uwierzysz...(bo mam gdzieś twoje zdanie.) Wiem co mi się przytrafiło i nie mam powodów by kłamać. Zresztą twój wpis o Tobie świadczy i dziwię Ci się,że nabiłeś 912 postów na stronie o zjawiskach paranormalnych, skoro z Ciebie taki sceptyk..
tomzawqwerty
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pn kwie 22, 2013 9:04 am

Re: Moje przeżycie

Post autor: tomzawqwerty »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="My_Soul" data-cid="105276" data-time="1369071560">Jestem tu nowa i nie rozumiem o co Ci chodzi..Podzieliłam się moim doświadczeniem jak każdy inny i nie oczekuję ,że mi uwierzysz...(bo mam gdzieś twoje zdanie.) Wiem co mi się przytrafiło i nie mam powodów by kłamać. Zresztą twój wpis o Tobie świadczy i dziwię Ci się,że nabiłeś 912 postów na stronie o zjawiskach paranormalnych, skoro z Ciebie taki sceptyk..</blockquote>Chyba komuś się nudzi i nie ma co robić...
Awatar użytkownika
My_Soul
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 20, 2013 11:38 am

Re: Moje przeżycie

Post autor: My_Soul »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="105279" data-time="1369077655">Sceptyk? Mam uwierzyć w każdą bajerę, którą wciska jakiś gimbus parający się creepypastą? Pfff</blockquote> Co jak co...ale odrobina szacunku mi się należy.Nie musisz zaraz wyskakiwać z hipsterskimi wyrażeniami.Nie rozumiem ich..
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”