Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="kork" data-cid="105243" data-time="1368913048">Zadałem w dzień kilka pytań i nadal czekam na to co w 1 poście winno być pokazane, a mianowicie trasa przejścia świadka przez lasek i miejsce obserwacji. O szkicu to już nawet nie wspomnę bo komu by sie chciało gryzmolić na papierze ołówkiem odwzorowanie obiektu latającego mu nad głową? W końcu to takie powszednie no nie?Nadal też czekam na mapkę waszego przejścia lasem i miejsce wskazania w trakcie wizji lokalnej miejsca obserwacji.</blockquote> Nie wiem po co zadajesz znów pytanie, na które odpowiedz już padła, wystarczy czytać wszystkie posty.Szkic jest zrobiony ale będzie zawarty w raporcie (o tym tez juz mówiłem), o ile wogóle taki raport powstanie, ponieważ póki co nie mam zdjęcia wykonanego przez świadka no i nie wiadomo w dalszym ciągu czemu trasa przedstawiona na mapce nie zgadza się z tym co napisał na początku. Pozostaje czekać aż świadek zabierze głos
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Przemekkk666 »

Mapka z miejscem, do którego zaprowadził mnie świadek http://imageshack.us/f/89/mapkaca.jpg/
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="kork" data-cid="105252" data-time="1368957439">Mam wrażenie, że świadek tą historyjką chciał zwrócić uwagę na siebie tylko czyją? Ufo badaczy czy swojej panny, której chciał zaimponować. </blockquote>A mi się wydaje żo to taka akcja jak z kręgami w zbożu. Wymyślona historyjka żeby potem naświewać się z ludzi którzy w to uwierzą.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Przemekkk666 »

Kork nie zamierzam sie z Tobą licytowac kto pierwszy wychwycił sprzecznosc w trasie jaką podawał swiadek. Tak sie sklada ze w trakcie spotkania nie poruszalismy kwestii trasy, a więc ta sprzecznosc wyszła dopiero tutaj na forum.Wogóle nie iwem po co piszesz dwa razy to samo, przeciez juz dawno o tym pisalismy...
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="kork" data-cid="105271" data-time="1369065784">Ale to ja zdemaskowałem oszustwo  :kekeke:No dobra, dobra wiem, że mi gratulujecie tylko nie chcecie tego wprost powiedzieć w obawie czy nie okażę się panem w czapeczce i z folią na skroniach  :Cool:</blockquote> Jesli to podreperuje Twoje ego to tak sobie myśl ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: azor »

Jeśli są znaczne różnice i wątpliwości, a tu jednak są zdarzenie staje się coraz mniej wiarygodne. Niestety czasami tak jest.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Rysiek23 »

Urwał się kontakt ze świadkiem, wątpliwości więc raczej nie wyjaśnimy. W tej sytuacji temat zamykam. Jeśli świadek to czyta i chce aby do sprawy powrócić to proszę o kontakt z Przemkiem lub infra@epoczta.pl
Zablokowany

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”