Archiwa i komisje ds. UFO

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Archiwa i komisje ds. UFO

Post autor: arek »

Oba ma ma odtajni dokumenty dotyczące UFO ,ponoc uzbierało się tego 800 mln stron i jak zwykle :AlienGreen: link wp.pl

odtajni czy nie odtajni - oto jest pytanie :) jestem pewny na 50% że odtajni ale jest jeszcze 50 % na to że nie odtajni :D :D :D

to jest juz tak śmieszne ,że aż żałosne .
Ostatnio zmieniony pn paź 10, 2011 12:57 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Archiwa i komisje ds. UFO

Post autor: Arek 1973 »

Ja się nie dziwię bo co nam takie odtajnione przypadki pokażą?.

Pokażą że ufo istnieje i to wszystko, czy USA czy Anglia na pewno się nie przyznają że mieliby kontakt z obcymi, nawet nie przyznają się że mają wraki ufo.

Co nam pokazują to zgłoszenia ludzi, którymi służby zajmowały się z powodów własnych lub z przymusu. Przymus ten wyglądał tak że jak pani zadzwoniła na policję że coś się dziwnego w pobliskim lesie dzieje to zostaje wysyłany patrol, bo kto to wie, może jakieś dzieciaki palą ogień albo coś podobnego, a na koniec wyszło że coś tam wylądowało.

To co ważne pozostanie nadal w sekrecie, wprawdzie ja nie wiem czy mają kontakt z rasą pozaziemską, ale gdyby mieli, czy powiedzieli by nam o tym?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Archiwa i komisje ds. UFO

Post autor: arek »

Gdyby "przez przypadek" wyciekł raport z przjecia rozbitego UFO ,mozna by rządac ,przekazanie badań nad nim do cywilnej uczelni .Nawet gdyby miał pozostac w kraju rozbicia (USA) a uczelnią mialo byc MIT .To by była rewolucja ,a tak to tylko sterta papierów na której skorzystaja dziennikarze piszac ksiazki o UFO.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Archiwa i komisje ds. UFO

Post autor: arek »

Ludzie, którzy wierzą, że UFO zaczęło się z Roswell nie mają o tym zjawisku pojęcia
:(

Moze sie nie zaczeło ale cos tam sie wydarzyło ,ale co ja tam wiem.
jeśli uświadomimy sobie, że w okolicach Roswell coś rozbijało się co jakiś czas, a tym cosiem były pojazdy eksperymentalne.


tak a kierowały nimi zmutowane rosyjskie dzieci ,o zapomniałem o projekcie MOGUL ]:->

przepraszam Pantanal ale trochę to naginasz. Po prostu skoro wojskowi najpierw stwierdzili ,że to nieznana technologia,nieznane materiały ,wiec to nie mógłbyc nylon i alufolia . A supr tajnego pojazdu eksperymentalnego szukaliby wszyscy ,po burzy jaka tam wówczas przeszła ,całe USAF szukało by rozbitego samolotu z ładunkiem nuklearnym . Tak dla odstraszenia potencjalnych gapowiczów . Czegos takiego nie było.Znalezisko bylo wiec zupełnie przypadkowe i nie spodziewane. Pozatym na pewno ,jesli puszczaliby balony z ekranami radarowymi ,powiadamialiby bazy lotnicze o mozliwości obserwacji balonów meteo .Bo o ile sam projekt zastosowania aparatury sledzacej promieniowanie radiacyjne w wysokich partiach atmosfery mógł byc tajny ,to najłatwiej schowac go pod przykrywka meteorologii .Skoro to wiem ja to tym bardziej madrzejsi odemnie ludzie zajmujacy sie tajnymi projektami.Nikt co prawda takiego balonu by nie szukał ,ale tez w przypadku znalezienia dwóch oficerów i jeden jeep wystarczylby do zapakowania go i odwiezienia do centrali.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Archiwa i komisje ds. UFO

Post autor: arek »

Skąd to wiesz? Z prasy w Roswell. A jaką masz pewność, że mówili oni prawdę? Że nie był to dziennikarski humbug oparty na wojskowej pomyłce? Żadnej niestety.
z opracowań jakie powstały na ten temat ,ze wspomnien syna Mantela, oczywiście mozna zawsze powiedziec ,że to wszystko bujda , że humbug dzienikarski ,wojsko źle oceniło w pierwszej chwili ,prasa rozdmuchala ale zrobiła kase na jednym wydaniu gazety ,radio niepotrzebnie nadalo tę informację, niewątpliwie majaca na celu sciagniecie milionów turystów i wogóle wszyscy kłamia by ciagnąc z tego zamieszania profity ,szeryf który nakłanial do uspokojenia tematu awansował i zdobył miliony na wspomnieniach . :Cool:

O kurcze ! szeryf przeszedł na emeryturę i nie awansował, nikt na tym nie zarobił milionów .Braizel sie wyprowadził zrezygnował z dzierżawy i zamilkł .Sprawa ucichlo bo jej nie bylo .Wojskowe ciężarówki byly mirażem .

Tak mozna powiedziec o kazdym zarejestrowanym przypadku.I kazdym wyczynie w jakielkolwiek dziedzinie . Czy sprawdzałes kiedyś stopery na olimpiadzie ? byc moze że granice ludzkich mozliwosci osiagnęlismy dawno a teraz to tylko marketing majacy na celu przyciagnąc publicznośc , czy jesteś pewny że Mt.Ewerest został zdobyty przez Hilarego i Tenzinga ? Masz na to jakies dowody ?

Skad wiesz jaka predkosc ma swiatlo czy jestes w stanie to zmierzyc ?
choćby ostatniej fali obserwacji czy sprawy lotniska z Chicago.
czy jestes pewny ze za tym nie stoi imperium medialne ? w kraju gdzie liczy sie % ogladalnosci i ma on wymierne korzyści materialne ,warto zrobic ustawke .Na jakiej podstawie sadzisz ,że to prawda ?Dlatego że w internecie zamieszczono relacje z wiadomosci jakiejs stacji tv ? zobacz to wszystko mozna zmanipulowac.

Gdzie to sie rózni od Roswell. Tylko że w przypadku z 1947 roku jest duzo poszlak dookoła ,splatajacych sie w calosc.
Ostatnio zmieniony czw paź 13, 2011 11:20 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Archiwa i komisje ds. UFO

Post autor: Arek 1973 »

Ja wierzę w Roswell ponieważ między innymi przekonują mnie wypowiedzi

*pana z zakładu pogrzebowego z którego wojsko pobrało skrzynie (nazywane też trumnami),

*wypowiedż pielęgniarki która to coś widziała,

*wypowiedzi Jessie Marcela co kawałki tych folii znalazł

* oraz że wojsko przyjechało tam , odgrodziło teren a póżniej ciężarówkami wywozili ziemię.

To są punkty które mówią przeciwko teorii sławnych lalek
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Archiwa i komisje ds. UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

 
[color=#ff0000;]Narodowe Archiwa Australii stoją dla ufologów otworem dziesiątki tysięcy akt dotyczacych UFO dostępne w internecie.[/color]
 
Odpowiednie dokumenty znajdziecie w tych linkach poniżej miłego ściągania.
 
chmura
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 26, 2007 2:20 pm
Kontakt:

Re: Archiwa i komisje ds. UFO

Post autor: chmura »

Pliki nie sa juz dostepne do sciagniecia, przynajmniej dla mnie. 
Ostatnio zmieniony śr cze 19, 2013 8:14 pm przez chmura, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Archiwa i komisje ds. UFO

Post autor: Przemekkk666 »

Czy do ściągnięcia to nei wiem ale na pewno są do wglądu na stronce
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Archiwa i komisje ds. UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="chmura" data-cid="105809" data-time="1371672735">Pliki nie sa juz dostepne do sciagniecia, przynajmniej dla mnie. </blockquote> PLIKI DA SIĘ ŚCIĄGNĄĆ !!!  BEZ PROBLEMU JEŚLI CHODZI  O ARCHIWUM AUSTRALII
Ostatnio zmieniony śr cze 19, 2013 8:27 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”