Światowy Dzień UFO: Czy to potrzebne?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Światowy Dzień UFO: Czy to potrzebne?

Post autor: arek »

nowy artykuł na onecie - "katastrofy UFO w Polsce" nawet,nawet .

Mam nadzieję,że będzie to cały cykl artykułów. Fajnie coś takiego znaleźć.

Może warto wspomnieć o relacjach polskich pilotów. Choćby Czernow, Makiełła, Grundman. zawsze stopień wojskowy budzi respekt i uwiarygadnia sprawę a o to przecież chodzi.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: Światowy Dzień UFO: Czy to potrzebne?

Post autor: observator »

Otarłem się kiedyś o media i też bym odradzał przysłowiowe "parcie na szkło", mam podobne negatywne odczucia. A tak w ogóle to dla mnie naukowcy, specjaliści dowolnej dziedziny nie są autorytetami w kwestiach szeroko pojętego UFO, bo i skąd? Badacz ufo musi sam mozolić się z tym problemem, powinien tylko w miarę swoich zdolności samo dokształcać się w paru dziedzinach, szczególnie fizyki, by mógł rozpoznawać lepiej zjawiska znane. Sprawa UFO wcale nie potrzebuje nagłaśniania medialnego, skoro nie ma tam odpowiedzialnych ludzi, ani sprzyjającego klimatu do publikacji. Wszystko co nie jest z naszego świata zjawisk, będzie ośmieszane dla zasady, ponieważ człowiek cierpi na rozdwojenia jaźni: z jednej strony wierzy że nie jest sam w tym bezgranicznym wszechświecie, a z drugiej strony kiedy ktoś inny ociera się o coś nieznanego, nie dopuszcza do siebie myśli by to było realne. Tak więc obcy nie są zagrożeniem w wyobraźni, w realu ich nie ma prawa być. 
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”