Wrocławcy łowcy NOL

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Wrocławcy łowcy NOL

Post autor: azor »

Od pewnej osoby otrzymałem pytanie co sądzę na temat programu Janusza w jakim zaprezentowano rzekome materiały filmowe UFO nad Wrocławiem. https://www.youtube.com/watch?v=41pviyqNRAg Te materiały to jakaś kpina i dziwie się, że Janusz puszcza takie śmieci bo tak trzeba to nazwać. Panowie wykonujący filmy, również nie mają za grosz sceptycyzmu. Każdy mający kamerę może jednego dnia sfilmować wiele owadów/pyłków poruszających się w powietrzu. Zaprezentowane filmy są nic nie warte, ja czy Przemek też takie możemy pokazać bo nie problem takie nagrać. Jak powtarzam lepiej mieć jedno dobre zdjęcie/film niż 1000 nic nie znaczących. Potem nic dziwnego że sceptycy/naukowcy smieją się z takich osób  ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Wrocławcy łowcy NOL

Post autor: Przemekkk666 »

Arku napisałem im komentarz do filmu pt " Dysk na niebie" że to mógł być owad bo podobnie wychodzą ale któryś z nich od razu w odwecie dał komentarz pod filmem, który zamieściłem "dwa ufo na Ursynowem" że to przecież owady i tłumaczę filmy innych owadami podczas gdy sam takie zamieszczam - widać, że nie rozróżniają owadów od obiektów które faktycznie owadami nie są. (nie mówiąc o tym, ze to nie ja byłem autorem tego filmu) Tu niestety widać, że dopiero co zaczęli przygodę z polowaniem na ufo i szybko się urażają nie mając odpowiedniego doświadczenia w rozróznianiu obiektów. Nie mówię, że ja mam jakieś super doświadczenie bo nie mam ale na pewno większe niż oni. 
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wrocławcy łowcy NOL

Post autor: azor »

Nie nie znam tych ''łowców'' w komentarzu nie zniechęcam ich do tego, tylko proponuję dużą sceptyczność, której jak widać im brak. Tak jak Przemek napisał wkraczają w ten temat i nie umieją identyfikować dość prostych owadów każdy to przerabiał, ale tutaj błędy są ewidentne ;) 
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wrocławcy łowcy NOL

Post autor: Rysiek23 »

Osoby zupełnie nieznane w środowisku w dodatku robiące katastrofalne błędy w identyfikacji obiektów. Pan Janusz po raz kolejny pokazuje, jak łatwo kogoś wmanipulować w niezły ambaras. W takich sytuacjach zadaje sobie pytanie czy to nie przypadek? Czy to aby nie służy temu aby dyskredytować efekty pracy Arka Miazgi czy też Przemka?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wrocławcy łowcy NOL

Post autor: azor »

Nie Michał to tylko kolejny news Janusza, bo wystarczy porównać moje rejestracje, Przemka czy innych jak Bzowskiego, Groschela obraz jest zupełnie innny. Moim zdaniem Janusz ma słabą orientację w tym temacie i taki jest tego efekt.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wrocławcy łowcy NOL

Post autor: Rysiek23 »

Arku zauważyłem ze p. Janusz chwyta wszystkiego "co lata". Obawiam się jedynie, że to wychodzi ze szkodą dla środowiska, zresztą tak już było wcześniej z UFO-Forum gdzie pojawiały się dziwne postaci i dziwne przypadki.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wrocławcy łowcy NOL

Post autor: azor »

Niestety Michale masz rację ,ale My róbmy swoje ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”