Bashobora w Warszawie

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Bashobora w Warszawie

Post autor: arek »

Łatwiej uwierzyć w kogoś niż siebie . Do uzdrawiania musi być pełnionych kilka warunków , mechanizm jest zawsze podobny . Ktoś tajemniczy , jakaś droga do niego ,jakaś zapłata . To dlatego królowie leczyli dotykiem ,leczą pielgrzymki , leczył Kaszpirowski .

Tak naprawdę to organizm sam się zawsze leczy . W kodzie genetycznym jest zapisany stan organizmu jaki powinien być . Wystarczy poinformować komórki by właściwie pracowały . Jeśli masz wielką wiarę w siebie , lekkie skupienie nad soba i ok . Jeśli pokładasz wiarę w kościół , uzdrowiciela , czy ręce które leczą ok . Niewątpliwie bioenergoterapeuta może przekazywać energię , wytwarza się pewnie swego rodzaju sprzężenie które podnosi witalność komórek . Sądzę , że jest to cała złożona struktura zdarzeń które powodują uzdrowienia .

40 pln to nie jest duża cena w porównaniu do jakiegokolwiek leku . Jeśli pomógł komukolwiek to jest ok. Szkoda tylko ,że Mucha dzięki temu może kontynuować swaje nieudolne rządy . Wykazała się przeca , nie ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Bashobora w Warszawie

Post autor: Elowen »

To prawda. Przykładem mogą być ludzie, którzy sami wyleczyli sięz raka, czy innej strasznej choroby, bez stosowania „zdobyczy” petrochemii.   <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="106068" data-time="1373354166">Tak naprawdę to organizm sam się zawsze leczy . W kodzie genetycznym jest zapisany stan organizmu jaki powinien być . Wystarczy poinformować komórki by właściwie pracowały .</blockquote>
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Bashobora w Warszawie

Post autor: niedzwiec »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="106068" data-time="1373354166">Łatwiej uwierzyć w kogoś niż siebie.</blockquote> To zależy, jak kto myśli. Mi żaden czarownik jeszcze nie pomógł, a mój własny umysł nie jeden raz. Dlatego mi zawsze łatwiej uwierzyć w swoje, niż czyjeś siły.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Bashobora w Warszawie

Post autor: ADAX »

Nie pamietam ilu było już tych ludzi na tym stadionie no ale, jedno pewne, wszyscy mają coś nie tak z głową, łącznie z komisją do przyznawania beatyfikacji. Pamiętajcie, gdy coś się dzieje niedobrego, to nie odwracanie kota ogonem to SZATAN.  " A w tem podszedł do strapionego starca co siedział i sprawił, że znów stanął" "Kobietę niepłodną dotknął jeno raz, a później za sprawą błogosławieństwa urodziła dziecko" "Sprawił, że człek przestał pić alkohol, a on za to w dziękach, palił kadzidła codziennie"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Bashobora w Warszawie

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Nie wiem, co bym zrobił, ale na pewno nie polegałbym na jakimś szamanie. Mam większą wiarę w potęgę swojego własnego umysłu, niż w super moce jakichś kapłanów. Jak mówię - to zabawa dla ciemnoty. Jak ktoś lubi być dojonym na kasę, zamiast uwierzyć w siebie to spoko. Co mi do tego.</blockquote>Uważam że to wcale żadne szamańskie moce tylko wiara człowieka powodują uzdrawianie.Niekiedy potrzeba jakiegoś bodżca  żeby wyzwolić taki "cud", dla jednych może takim bodżcem może być spotkanie z Bashoborą, dla innych spotkanie z Janem Pawłem
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”