Grupy krwi,antygeny i astral

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lilith" data-cid="106930" data-time="1376733792">"jak może być " to odsyłam do krzyżówek Mendelowskich zakres szkoły średniej...ale prawdę powiedziawszy to liczyłam na bardziej ezoteryczne podejście do sprawy biologię,genetykę i teorię ewolucji znam ...i maglowanie ich od początku..jest po prostu nudne :) ;)</blockquote>Jak rodzice nie mają genu to dziecko go nie odziedziczy, odsyłam do krzyżówek Mendelowskich zakres szkoły średniej.Istnieje tzw. słaby antygen Rh+, antygen na erytrocytach jest nieprawidłowy i występuje to u 1%. Osoby te mogą być biorcą, ale nie dawcą. A co do bardziej ezoterycznego podejścia, to równie dobrze można stworzyć teorię o ludziach z brązowymi oczami, jasnymi włosami itp. Badania naukowe kompletnie nie wykazały jakiegokolwiek związku tych czynników genetycznych z jakimikolwiek chorobami, zdolnościami itp. 
Ostatnio zmieniony sob sie 17, 2013 11:12 am przez robrep, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="106932" data-time="1376736223">Jak najbardziej też może być. Siedzi tu koło mnie 14 letni wnuk mojej siostry. Jego rodzice oboje posiadają ujemny czynnik Rh, na 100%  obydwoje są biologicznymi bo podobny i do ojca i matki.</blockquote>Przepraszam, ale niechcący oszukłam. Siostrzenica przyjechała i wyjaśniła; matka minusowa, a ojciec plusowy. sorry.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”