Moje historie-pytania-przemyślenia

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="107033" data-time="1377094705">Przesada. Przecież jogini i inne cudaki uprawiają te mantry tak samo jak w KrK. Z tym, że te nasze bardziej wartoścowe są :D</blockquote>mam nadzieję,że to "żart" ...bo jakoś nie mogę się dopatrzyć nic bardziej wartościowego w tych waszych ...bo na szczęście nie moich :D Wed23 sokoro pragniesz nauczyć się uzdrawiania to może skup się na nauce właśnie jego  ....w pierwszej kolejności :)
Awatar użytkownika
Wed23
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: pt sie 09, 2013 4:40 pm

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: Wed23 »

Zrobiłbym tak, jednak mam coś w rodzaju wewnętrznej potrzeby.I to właśnie ta potrzeba wyznacza mi jakby kolejność, jak do tej pory dobrze na tym wychodziłem więc wole nie zapeszać.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Wed23" data-cid="107045" data-time="1377116248">Zrobiłbym tak, jednak mam coś w rodzaju wewnętrznej potrzeby.I to właśnie ta potrzeba wyznacza mi jakby kolejność, jak do tej pory dobrze na tym wychodziłem więc wole nie zapeszać.</blockquote>słuchaj,więc swoich wewnętrznych potrzeb i podszeptów uświadamiając sobie w pełni,że żaden człowiek z tego ani z innego forum lepiej niż ty sam ci nie podpowie ;) :)
Awatar użytkownika
sniegowa
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: czw gru 22, 2011 1:47 pm
Kontakt:

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: sniegowa »

Uważam, zresztą nie tylko ja, że istnieją dla człowieka jakieś bariery, który nie może przekroczyć. Tzn. nie może lewitować, nie może się teleportować - poczytajcie o joginach i fakirach. W przedostatnim chyba Nieznanym Świecie był artykuł o ich wczesnym badaczu. Źródłem ich umiejętności jest opanowanie ciała i mózgu, ale chyba nie da się opanować KWANTOWEGO MÓZGU.
Awatar użytkownika
Wed23
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: pt sie 09, 2013 4:40 pm

Re: Moje historie-pytania-przemyślenia

Post autor: Wed23 »

Ja to widzę tak, umysł każdego człowieka dzieli się na świadomą i nieświadomą część.Już od dobrych prawie 10 lat przyglądam się temu, i na podstawie siebie wiem że świadoma część nas jest w stanie przyswoić to co umie nieświadoma ale wymaga to ćwiczenia. Natomiast co do nieświadomej części nikt tak na prawdę nie wiej jak wiele ona potrafi, na pewno zarządza wszystkimi funkcjami życiowymi organizmu. Teraz już tylko od nas zależy, czy zostaniemy w kajdanach narzucanych przez cywilizację i będziemy trzymać się wytartych szlaków, czy też będziemy rozwijać swoją świadomość. sniegowa pewnie nie jesteś aż tak bardzo w tym temacie, na samym początku wspomniałem że unosiłem się w powietrzu, a więc w jakiś sposób jest to możliwe, klucz w tym aby tego nauczyć się(co nie jest takie proste). ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”