Policja usuwa dane z telefonu reportera,wykręca ręce bo zapytał...

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Policja usuwa dane z telefonu reportera,wykręca ręce bo zapytał...

Post autor: Rysiek23 »

http://youtu.be/4cnOkj6190A



Bez komentarza...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Policja usuwa dane z telefonu reportera,wykręca ręce bo zapytał...

Post autor: Arek 1973 »

No  kurcze co tu powiedzieć.Trochę wścibski  był  ten pan to  go  wzięli w (  jak to  się mówi) w obroty.20 lat temu to by go wzięli na komendę
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Policja usuwa dane z telefonu reportera,wykręca ręce bo zapytał...

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="107345" data-time="1377996674">No  kurcze co tu powiedzieć.Trochę wścibski  był  ten pan to  go  wzięli w (  jak to  się mówi) w obroty.20 lat temu to by go wzięli na komendę</blockquote> No , właśnie , kurczę co tu powiedzieć , trzeba chyba zacytować jednego z ''podklamkowych'' Tuska , niejakiego Sienkiewicza , lecz nie poety , ale tego od ''karabinierów gładkolufowych'' , że : monopol na przemoc to ma państwo  i to widzimy  :( . A czy wścibski , wątpię , oby takich odważnych było więcej . 20-22 lata temu to policja siedziała jak ''mysz'' pod miotłą , a komendanci i niektórzy naczelnicy pionów wydziałowych zastanawiali się czy przejdą korzystnie ''społeczną'' weryfikację , podpisaną na końcu przez miejscowego kieckowego , czy aby jeszcze wezmą w tym miesiącu wypłatę czy też nie , czy aby jak przyjdą do pracy , ktosik z ''góry'' nie zadzwoni i nie powie - jest to pański ostatni dzień w ''firmie'' , dziękujemy , odprawkę odbierze pan w księgowości . I to był dobry bat na ich zapasione tyłki  :Hay: .
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Policja usuwa dane z telefonu reportera,wykręca ręce bo zapytał...

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="107345" data-time="1377996674">No  kurcze co tu powiedzieć.Trochę wścibski  był  ten pan to  go  wzięli w (  jak to  się mówi) w obroty.20 lat temu to by go wzięli na komendę</blockquote>W 1993 to by się nic nie odezwali. A co do wspaniałej demokracji to jest to świetny przykład.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Policja usuwa dane z telefonu reportera,wykręca ręce bo zapytał...

Post autor: Arek 1973 »

Wiesz, ja mam inny pogląd z  własnego życia, wiem jak chłopak z naszego Radzionkowa pyskował  to go  wywieżli do lasu i skopali, pamiętam jak w 93r.w wieku 20 lat  przyjechałem sportowym pontiakiem do naszego zaspanego miasteczka, kontrolowali mnie przy dosłownie każdej okazji i przyczepiali się do najmniejszej pierdoły a z opowieści innych  mógłbym podać wiele przykładów że nie siedzieli  jak mysz pod miotłą. Napisałem wścibski, bo tak było  z ich  punktu widzenia,  tak!!! dla innych to odważny człowiek. Ale mnie by się też nie podobało jakby ktoś przyszedł do mnie  i mnie filmował  z  bliska (nawet nie jako  policjant  ale zwykły Kowalski), muszę powiedzieć że bardzo by mi się to nie podobało i  jakby na prośbę żeby wyłączył kamerę nie zareagował to  zarobiłby pięść w oko
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Policja usuwa dane z telefonu reportera,wykręca ręce bo zapytał...

Post autor: Przemekkk666 »

No owszem to denerwujące gdy ktoś filmuje bez zgody ale niech wiedzą, że nie są bezkarni. Swoją drogą to policja bardzo często zachowuje się jakby stała ponad prawem.A to, że wzieli telefon i wykasowali wcale mnie nie dziwi, nie takie akcje się dzieją ;)
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Policja usuwa dane z telefonu reportera,wykręca ręce bo zapytał...

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="107354" data-time="1378047401">

Ale mnie by się też nie podobało jakby ktoś przyszedł do mnie  i mnie filmował  z  bliska (nawet nie jako  policjant  ale zwykły Kowalski), muszę powiedzieć że bardzo by mi się to nie podobało i  jakby na prośbę żeby wyłączył kamerę nie zareagował to  zarobiłby pięść w oko</blockquote>Policjant nie jest osobą prywatną, nikt go "nie kręci" jak jest w cywilu, zwłaszcza że sam popełnia wykroczenia. A ci policjanci to jakieś buce, bo każdy inny by powiedział że mieli zgłoszenie i proszę nie przeszkadzać w czynnościach. Powinni ich pozwać bo cywilizowany człowiek tak się nie zachowuje. Tym najwyraźniej pomieszało się w głowie od władzy.
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Policja usuwa dane z telefonu reportera,wykręca ręce bo zapytał...

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="107360" data-time="1378064832">No owszem to denerwujące gdy ktoś filmuje bez zgody ......................................................... :(</blockquote> A , jak cię będą przykładowo tłuc pałami , bo będą mieli taki sobie kaprys , ot , tak dla ''rozrywki'' , a ja to będę filmował telefonem bądź innym rejestrującym urządzeniem , to też wtedy powiesz , że to denerwuje :?  :? ciebie i tych nawalających cię pałami :?  :?  . Wolne żarty . <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="107354" data-time="1378047401"> Napisałem wścibski, bo tak było  z ich  punktu widzenia,  tak!!! dla innych to odważny człowiek. </blockquote> Ich punkt widzenia się nie liczy , to my mamy obowiązek wystawiać im ''laurki'' . Jeżeli żądają od nas przestrzegania ''pisanego'' prawa , to i niech sami go przestrzegają , takie jest literalne podejście do prawa . Proste , kierujący popełnił znaczące wykroczenie dot. ''ustawy o ruchu drogowym'' i kierujący powinien dostać mandacik + utratę 8 pkt. karnych . Taka jest niestety prawda . I taka jest wykładnia prawa . Ja rozumiem , że policjant też człowiek pracy i ma prawo zjeść posiłek bo jak każdemu , gwarantuje mu to ustawa , tym bardziej , że ma w czasie swojej służby nie harmonijny plan pracy . Lecz to ich nie upoważnia do tego , że aby jechać na posiłek/żarcie ''fas-fudowe'' , trzeba łamać definitywnie przepisy dotyczące ''ustawy o ruchu drogowym'' . Tak to widzę i przyznaję rację , kręcącemu filmik .  
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Policja usuwa dane z telefonu reportera,wykręca ręce bo zapytał...

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Hybrid" data-cid="107366" data-time="1378073940"> A , jak cię będą przykładowo tłuc pałami , bo będą mieli taki sobie kaprys , ot , tak dla ''rozrywki'' , a ja to będę filmował telefonem bądź innym rejestrującym urządzeniem , to też wtedy powiesz , że to denerwuje :?  :? ciebie i tych nawalających cię pałami :?  :?  . Wolne żarty</blockquote> Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem. Zwyczajnie spojrzałem na sprawę z dwóch stron, mimo wszystko opowiadając się za filmującym a Ty porównujesz zupelnie dwie różne sprawy i się oburzasz nie wiem czym.Jak cytujesz to nie dodawaj swoich znaczków do cytatów.... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”