UFO sfotografowane podczas Air Show w Radomiu

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO sfotografowane podczas Air Show w Radomiu

Post autor: azor »

Może być pyłek nie wykluczone filmując w IR za dnia jest tego straszna ilość i to na dużych wysokościach. Ja w tym roku skupiłem się na zdjęciach nocnych i efekty są bardzo interesujące ;)
Awatar użytkownika
Dodecahedron
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: pn wrz 02, 2013 7:40 pm

Re: UFO sfotografowane podczas Air Show w Radomiu

Post autor: Dodecahedron »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RysiekINFRA" data-cid="107253" data-time="1377680128">[ external image ] 24 sierpnia, w czasie Radom Air Show, wykonano niezwykle ciekawe zdjęcie, w tle którego widać dziwny obiekt. „Oglądając zdjęcie bez zbliżenia można obiektu w ogóle nie zauważyć lub wziąć go za małą chmurkę. Dopiero zbliżenie uzmysławia, że kształt jest niespotykany i bardzo symetryczny” - wspomina autor. WIĘCEJ W SERWISIE INFRA [FOTO]</blockquote>  Mnie ten obiekt osobiście przypomina owszem samolot, ale dosyć nietypowy. Brak smugi świadczy że musiał być na prawdę wysoko. Jest pewien samolot który mi go przypomina, ale nie pamiętam jak się nazywał, bodajże jakiś produkcji amerykańskiej o zastosowaniach militarnych, którego charakterystyczną cechą jest płaski podłużny kadłub (Stealth). Druga opcja to taka że to po prostu rozmyty w poziomie zwykły liniowiec  :kekeke: Niemniej interesujący efekt, może wielu zmylić.
"Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy."(PSALM 23)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”