Witam z Lublina

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Witam z Lublina

Post autor: Pinas z Miletu »

Cześć (i chwała ;)) wam wszystkim! Nazywam się Krzysiek, dochodzę do 20- tki, studiuję filozofię. Hobby: gitara elektryczna, zjawiska paranormalne i myślenie :D Infra wg mnie zawsze była najbardziej wiarygodnym portalem dotyczącym zjawisk paranormalnych, odwalacie świetną robotę. Koniec kadzenia, mam nadzieję, że będę mógł coś pozytywnego wnieść na to forum.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Witam z Lublina

Post autor: Elowen »

Witaj Pinasie. To żeś w końcu z Lublina czy z Miletu, co? Coś już ściemniasz od samego początku ;). :P
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Witam z Lublina

Post autor: Lilith »

witaj na forum ...tak dawno tu nie pisałam,że zapomniałam o istnieniu powitalni :D jeszcze raz witaj ...poczytaj popisz ...w dziale czego dziś słuchacie możesz nam coś zagrać ;)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Witam z Lublina

Post autor: Rysiek23 »

Witam, czekam na ciekawe posty :)
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Re: Witam z Lublina

Post autor: Pinas z Miletu »

Moja ksywka nie jest przypadkowa, to po prostu bardzo niewybredny żart językowy :P
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Witam z Lublina

Post autor: Arek 1973 »

Hejka   witamy
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”