Katastrofa UFO Aurora 1897

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

Re: Katastrofa UFO Aurora 1897

Post autor: RickDangerous »

Jak to się mówi, odgrzewanie kotleta ;)



Kiedyś szukałem zdjęć tego cmentarza i w ogóle tej okolicy na Googlach.. Znalazłem zdjęcia jakiejś kobiety, która mieszka właśnie tam gdzie znajduje się ten cmentarz. W swojej galerii miała nawet tą tablicę informacyjną, że tu leży ciało małego przybysza.. itd.. więc zapytałem ją czy mogłaby mi coś więcej na ten temat napisać jako mieszkanka tej mieściny i z powodu tego, że takie wydarzenie nie może być zapomniane.. Jednak kobieta nic nie wiedziała na ten temat mimo iż mieszka tam od pokoleń, tylko zrobiła zdjęcie tablicy do galerii na picase. Ale odpisała mi, że popyta w rodzinie i wśród znajomych o te wydarzenia może ktoś coś więcej będzie wiedział. Minął jakiś miesiąc i odpowiedziała mi, że coś wydarzyło się tam faktycznie ale ona tym nigdy się nie interesowała, jednak wielu znajomych wspomina o jakichś ludziach elegancko ubranych, o których mówili dziadkowie, i jakiejś ekipie, która pracowała przy grobach swego czasu i że coś zabrali i nigdy już tam nie wrócili, wszystko działo się w jeden dzień i od tego czasu nawet kamień- nagrobek został zabrany i nikt dokładnie nie pamięta gdzie leży lub leżało ciało tego małego pilota. Podobno pod jakimś drzewem.. Tyle wiadomości z Aurory :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”