Polacy porwani przez UFO

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: Katarzyna_1 »

Trochę nie na temat, ale.....[ external image ]
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="107773" data-time="1379593232"> Nie mogę się z tym do końca zgodzić- idąc Twym tokiem, Henoh także miał wszczepiane myśli przez ludzi? Nie rozumiem tym bardziej, że przecież zdajesz sobie sprawę o ich istnieniu tu na Ziemi od zarania dziejów, nie możesz mieć więc żadnej pewności, że za cześcią "porwań" stoją obcy.</blockquote>ja również nie mogę się zgodzić z tym,że stoją za tym tylko ludzie ...nie mam żadnych namacalnych dowodów na to co piszę jednak opierając się swoich doświadczeniach i odczuciach uważam,że nie tylko ludzie.Owszem istnieje coś takiego jak napisał Andrzej jakby sztuczny stan snu ..mający oszukać mózg uprowadzonego... jest jednak możliwe odróżnienie w tym stanie kiedy ma się w nim do czynienia z energią ludzką a kiedy z inną ...
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lilith" data-cid="107775" data-time="1379596493">ja również nie mogę się zgodzić z tym,że stoją za tym tylko ludzie ...nie mam żadnych namacalnych dowodów na to co piszę jednak opierając się swoich doświadczeniach i odczuciach uważam,że nie tylko ludzie.Owszem istnieje coś takiego jak napisał Andrzej jakby sztuczny stan snu ..mający oszukać mózg uprowadzonego... jest jednak możliwe odróżnienie w tym stanie kiedy ma się w nim do czynienia z energią ludzką a kiedy z inną ...</blockquote>Zagadkowy ten Twój post. A może powiesz coś więcej...? :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="107776" data-time="1379596797">Zagadkowy ten Twój post. A może powiesz coś więcej...? :InLove:</blockquote>jest na tym forum wielu badaczy tzw. fenomenu UFO ..sugeruję tylko by badając w przyszłości jakiś przypadek spróbowali podsunąć badanemu odpowiednie pytania czasem naprowadzenie kogoś by opisał swoje odczucia takie głębsze wypytanie o skojarzenia... daje zupełnie inny obraz niż przy ogólnym powierzchownym opisie ...pojawiają się szczegóły i odczucia, których wcześniej nie wypłynęły :)
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="107773" data-time="1379593232">Andrzeju jest taka opcja, która powinna Ci się wyświetlać pt: Cytuj, nie musisz wtedy sam kopiowac/wklejać Nie mogę się z tym do końca zgodzić- idąc Twym tokiem, Henoh także miał wszczepiane myśli przez ludzi? Nie rozumiem tym bardziej, że przecież zdajesz sobie sprawę o ich istnieniu tu na Ziemi od zarania dziejów, nie możesz mieć więc żadnej pewności, że za cześcią "porwań" stoją obcy.</blockquote> Jak widzisz Przemku znam tą funkcję ,ale wolę pisać w sposób jednolity..Co do reszty  ,to Henoch sam napisał ,że miał wizje.Ważne jest co te "wizje" zawierają.Mowa jest o buncie i na czym ten akt polegał.Henoch ostrzega czytelnika przed fałszywymi" snami".Wskazuje też na adresatów swojego przekazu odległe przyszłe pokolenia.Jest też mowa o zdarzeniu ,które ma zakończyć czas panowania buntowników.Te fałszywe sny stosowane są do dziś.To zastosowanie bardzo wysokiej technologi oddziaływania na mózg.Zastępuje się prawdziwe zdarzenia wersjami o kosmitach .Można w ten sposób upewniać ludzi co do istnienia wielu zjawisk nadprzyrodzonych.A kto to produkuje?- Szaraki?Reptilianie? czy inne wymyślone stwory?.Nie - ludzie.Tacy sami jak każdy z nas.Jak napiszę ,że latałem typowym spodkiem ,to uwierzysz mi.Jak napiszę ,że nie było to porwanie - uwierzysz?.Jak napiszę ,że byli to zwykli ludzie- uwierzysz?Jak napiszę,że w trakcie tej wycieczki zademonstrowano na mnie techniki przerzucania zapisu mózgu.To samo zdarzenie widziane i odczuwane przez cztery osoby biorące w tym udział.Jak napiszę ,że rozmawiałem z nimi przed moim domem i zapowiedzieli ciekawe zdarzenia w przyszłości( to wszystko były laickie treści).Ci tzw obcy ,wcale dla nas nie są obcy.Jesteśmy z nimi spokrewnieni z powodu tych buntowników.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="107778" data-time="1379604061">Nie - ludzie.Tacy sami jak każdy z nas.Jak napiszę ,że latałem typowym spodkiem ,to uwierzysz mi.Jak napiszę ,że nie było to porwanie - uwierzysz?.Jak napiszę ,że byli to zwykli ludzie- uwierzysz?Jak napiszę,że w trakcie tej wycieczki zademonstrowano na mnie techniki przerzucania zapisu mózgu.To samo zdarzenie widziane i odczuwane przez cztery osoby biorące w tym udział.Jak napiszę ,że rozmawiałem z nimi przed moim domem i zapowiedzieli ciekawe zdarzenia w przyszłości( to wszystko były laickie treści).Ci tzw obcy ,wcale dla nas nie są obcy.Jesteśmy z nimi spokrewnieni z powodu tych buntowników.</blockquote> No ale to nie oznacza wcale, że do wzięć przez prawdziwych obcych nie dochodziło i nie dochodzi.I pomimo swoich doświadczeń i być może pewnego przekonania z nich wynikającego nie powinieneś moim zdaniem przekreślać tego o czym mówię ja i inni. Takie jest moje zdanie.
Ostatnio zmieniony czw wrz 19, 2013 4:37 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: arek »

 Słyszałem o buntownikach i jakiejś inwazji z zamierzchłych czasów z jakiejś tam relacji ,która jak powracający sen prześladowała kolegę. Przy czym  inwazja przypominała inwazję porywaczy ciał . Oryginalne zostały złożone do przeczekania a kosmici wbijali się w ciała ludzkie. Ale to może być pokłosie ogladanych i zapamiętanych filmów czy książek S-F . Natomiast abdukcje, łatwo byłoby wyjaśnić gdyby za tym stała jedna strona ,ale tak nie jest.Jest armia, i to dotyczy głównie USA ,gdzie  prowadzone są jakieś tam badania. Zarówno nad przemieszczaniem się populacji, chorobami i sam diabeł wie co jeszcze tam knują. A prowadzą z całą pewnością, bo nawet zastosowanie mikrofal ,dźwięków wysokiej częstotliwości (i niskiej) do rozpędzania tłumów jest czasem pokazywane.Są obcy i jest ich, podejzewam, co najmniej kilkanaście cywilizacji. I jedne zachowują się tak jak w Emilicinie ,inne tak jak to opisał Streiber we "wspólnicie" czy Hillowie jeszcze inni tak jak z "czwartego stopnia" Jest też jeszcze jedna grupa , grupa którą reprezentują ludziska pokroju Leoncin czy Zdanowicze , którym , jeśli pozwolic rozwinąć się , założą nawet własną religię.:)) To dlatego taką dużą wagę przywiązuję do wcześniejszej obserwacji UFO bezpośrednia przed zdarzeniem wzięcia.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="107785" data-time="1379657429">To znaczy, to jest dość proste , dlaczego obcy mogą wyłapywać ludzi. </blockquote> A może ,żeby przekonać ludzi ,że istnieją takie dziwadła i są wrogo nastawieni do ludzi.Sprawcy rzeczywiście istniejący odwracają uwagę od siebie przy okazji może to spowodować niepotrzebny konflikt zbrojny w przypadku pojawienia się prawdziwych "kosmitów".Jak się ludziska naoglądają filmów ,gdzie wielgachne ufa demolują Ziemię ,to jak nic zechcą walczyć (nie wiedząc z kim i o co).
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: arek »

Już jest takie nastawienie.Czy znasz jakiś film czy grę komp. gdzie ufoki są ok ? (no może z wyjątkiem dystryktu 9) a to kształtuje świadomość społeczeństwa.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Polacy porwani przez UFO

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="107791" data-time="1379670685"> A może ,żeby przekonać ludzi ,że istnieją takie dziwadła i są wrogo nastawieni do ludzi.</blockquote> A może właśnie o to chodzi, bo chyba te większość tych filmów (a jest ich dużo) tak stawia sprawę. Problem, reakcja, rozwiązanie. Ale nie lubię za bardzo tego rozkminiać bo można się w tym samemu zaplątać i w paranoję popaść. Dlatego trzeba do tego sceptycznie podchodzić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”