Powitanie

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Awatar użytkownika
357
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 03, 2013 2:00 pm

Powitanie

Post autor: 357 »

Zapomniałam się przywitać wcześniej, a raczej uznałam to za zbędne. Jednak jeśli taka jest formuła tego forum to witam się z Wami! Napisałam już swój pierwszy post dotyczący szpitala w Świnoujściu, jednak zostałam chłodno przyjęta przez Panią Katarzynę1.Uważam , że moderatorzy powinni czuwać w takich sytuacjach i zwrócić uwagę, jeśli czyjś komentarz jest obraźliwy i jeśli dana osoba nie ma nic do powiedzenia w temacie, a tylko daje upust swojej jadowitości. To tak na marginesie... Jestem osobą, którą ciekawią tematy dotyczące duchów, innych stanów świadomości, wychodzenia z ciała i to tyle.Pozwólcie, że poczytam Was sobie, może czasem się odezwę, a może nawet uzewnętrznię, choć jak narazie boję się takich osób jak wyżej przezemnie wymieniona.  :Silly: 
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: arek »

Witam, i choć to raczej nie jest mój konik , to chętnie przeczytam to co napiszesz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Katarzyna_1 »

Ja też Cię witam i nie bój się. Nie ma kogo. :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="357" data-cid="107864" data-time="1379967089">Jestem osobą, którą ciekawią tematy dotyczące duchów, innych stanów świadomości, wychodzenia z ciała i to tyle.Pozwólcie, że poczytam Was sobie, może czasem się odezwę, a może nawet uzewnętrznię, choć jak na razie boję się takich osób jak wyżej przeze mnie wymieniona.  :Silly: </blockquote>witaj na forum ...niestety fora mają to do siebie,że skupiają wielu nieznających się ludzi ...o różnych zapatrywaniach i poglądach...sprawia to,że czasem nie jest lekko czytać komentarze do swoich postów :) ale jak to w życiu bywa każdy medal ma dwie strony a każdy kij dwa końce :) i możesz również spotkać ludzi,którzy pomogą ci...rozwijać twoje zainteresowania :)...nie pozwól by strach blokował twoje poczynania ...on nigdy nie jest dobrym doradcą :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Arek 1973 »

Witam serdecznie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Rysiek23 »

Witam :)
Mazi
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 9:13 pm
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Mazi »

Witam
Awatar użytkownika
357
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 03, 2013 2:00 pm

Re: Powitanie

Post autor: 357 »

Dziękuję wszystkim za serdeczne przywitanie! Zwłaszcza Katarzynie  :Angel:  od razu mi lepiej.Ale żeby coś więcej napisać będę musiała się na to nastawić, bo nie łatwo jest zebrać Te wszystkie myśli do prozaicznej kupy i żeby kupa z tego nie wyszła.... w najlepszym razie śmiechu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”