Czakra, ktorej nie czuje

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
baartek1902
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 13, 2013 8:36 pm

Czakra, ktorej nie czuje

Post autor: baartek1902 »

Witam!

Mam do Was pytanie, ktore mozecie uznac za dziwne. Od miesiaca zajmuje sie telekineza oraz odblokowywaniem Swoich czakr. Zauwazylem efekty podczas eksperymentu z wiatrackiem (kwadratowy, zagiety kawalek kartki na szpulce). Zawsze gdy przykladalem obydwie rece wiatraczek sie krecil, co bardzo Mnie cieszylo. Jednak dzisiaj chcialem sprobowac z jedna reka, a efekty wygladaja nastepujaco: przykladajac lewa reke do wiatraczka, Ten kreci sie; przykladajac prawa, nie kreci sie. Nie wiem czy to mozliwe, ze Mam zablokowana prawa reke. Moglibyscie Mi odlowiedziec na nastepujace pytania: jezeli mam zablokowana prawa reke to jak moge Ja odblokowac? Jakie cwiczenia Mi polecacie? I dodatkowo do telekinezy: jak poprawic Swoja wizualizacje; jakie cwiczenia czy medytacje robic przed przystepowaniem do prob udowodnienia Samemu Sobie, ze wiem, a nie wierze w cuda.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Czakra, ktorej nie czuje

Post autor: Sandra »

Coś chyba pokręciłeś z tymi czakrami, no na pewno nie ma ich w dłoniach, a siła energii przepływającej przez dłonie nie musi być taka sama w obu dłoniach.
baartek1902
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 13, 2013 8:36 pm

Re: Czakra, ktorej nie czuje

Post autor: baartek1902 »

Moze i pokrecilem, bo od niedawna sie Tym zajmuje, ale czy wiesz co moge zrobic, aby wzmocnic Ta energie; wyrownac miedzy dwoma dlonmi?
baartek1902
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 13, 2013 8:36 pm

Re: Czakra, ktorej nie czuje

Post autor: baartek1902 »

Dzieki, poczytam.

A co do Mojego problemu to dzisiaj pare cwiczen zrobilem i prawa reka sie dobrze tym razem spisywala, a lewa troche zawodzila.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”