UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
fenix8874
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 02, 2013 11:30 am

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: fenix8874 »

Tak więc dosyć moich relacji.Czekam na innych,którzy mogli coś takiego widzieć,jak na razie wywołuje to w ludziach z moich okolic śmiech.PS.kilka lat temu,w tej samej gminie w miejscowości Mistów,ok. 7 kilometrów od Izabelina pojawiły się w zbożu tajemnicze kręgi,oto artykuł: http://co-slychac.pl/archiwum-tresc.php?id=427
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: robrep »

W takiej sytuacji podstawą jest znalezienie niezależnego świadka. Fotka z aparatu też by się przydała, teraz już rzadko bez komórki człowiek wychodzi.
Awatar użytkownika
fenix8874
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 02, 2013 11:30 am

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: fenix8874 »

Aparat w komórce,mam akurat popsuty.Zresztą jakby była fotka,to by powiedziano,że to to,że to tamto.Widzę,że szkoda mojego czasu,nikogo już nie mam zamiaru przekonywać.Mam to już w nosie.
Awatar użytkownika
fenix8874
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 02, 2013 11:30 am

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: fenix8874 »

Człowieku,a wiesz co to jest przeszywający ból zęba??Człowiek gna do sklepu po prochy ile tchu w płucach
Awatar użytkownika
fenix8874
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 02, 2013 11:30 am

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: fenix8874 »

Z początku pomyślałem sobie,że to taka chmura,ale później zacząłem analizować,że wszystkie chmury miały inny kolor,bo pora już była wieczorna.
Awatar użytkownika
fenix8874
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 02, 2013 11:30 am

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: fenix8874 »

Wiesz,że nigdy wcześniej nie myślałem nad takimi szczegółami.Zresztą nie ma to już znaczenia.Niech to co widziałem zostanie tylko w mojej głowie.Tylko kpina i niedowierzanie,mam już tego serdecznie dość.
Awatar użytkownika
Dodecahedron
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: pn wrz 02, 2013 7:40 pm

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: Dodecahedron »

Gdy zgłaszasz na tym forum relację, to najlepiej opisać jak najwięcej szczegółów, bo to o to tu chodzi, co widziałeś, porównaj do czegoś (już zrobiłeś) opowiedz wszystkie szczegóły jakie tylko pamiętasz.  :Speechless: sądzę że raczej trudno pomylić kształt białego dysku z lampionem... Ale jeśli istotnie coś widziałeś, to jest jedna dla ciebie rada - intensywniej obserwuj niebo nad sobą, czy nocą czy w dzień. I choć mimo brzmi to dziwnie, to jeśli coś tam było raz to i pojawi się drugi i trzeci. Rzec by można było - jest potencjał :kekeke:
"Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy."(PSALM 23)
Awatar użytkownika
fenix8874
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 02, 2013 11:30 am

Re: UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

Post autor: fenix8874 »

Dziękuje za rady.Teraz będę wiedział żeby skupiać się na jak największej ilości szczegółów.Może faktycznie ponownie się pojawi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”