"Ludzka hybryda" z Chin (+ video)

Biologia, klimat, medycyna, eksperymenty, przyroda.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

"Ludzka hybryda" z Chin (+ video)

Post autor: Newsman »

"Ludzka hybryda" z ChinNa stronie portalu "The Black Vault" pojawiło się nagranie z chińskiej telewizji, ukazujące, według niektórych "ludzką hybrydę" bądź "dzikiego człowieka". Rzeczywiście, styl życia tej osoby pozwala ją tak nazwać, niestety o szczegółach wiadomo niewiele. http://www.youtube.com/watch?v=EcVTU5fABV0 Choć nazwany hybrydą, człowiek ten cierpi na wadę zwaną mikrocefalią lub małogłowiem (więcej). Już w przeszłości prasa popularna nazywała takie osoby "potomkami jaskiniowców", jak w przypadku Azzo Bassou z Maroka, który również prowadził nomadyczny tryb życia.Niemniej jednak, nagranie z Chin wydaje się szokujące.
Ostatnio zmieniony pt paź 18, 2013 5:58 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: "Ludzka hybryda" z Chin (+ video)

Post autor: Lilith »

jak dla mnie to widać błędy genetyczne i problemy z przysadką ...ale to nie czyni jeszcze z niego Hybrydy ...uwierzcie,że na oddziałach endokrynologii gorsze zmiany się widuje ...niestety
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: "Ludzka hybryda" z Chin (+ video)

Post autor: Ronin »

Jeżeli to hybryda to człowieka z czym/kim ? Raczej to ciężki przypadek kliniczny nic więcej...
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: "Ludzka hybryda" z Chin (+ video)

Post autor: arek »

Ale tak przebiega ewolucja. Z naszego punktu widzenia ,On jest nieprzygotowany do życia w społeczeństwie XXI wieku. Ale zapewne, dawno dawno temu pojawił się wśród normalnych ludzi o niskim czole ,jakiś wielkogłowy i zapewne jego plemie uważało że jest brzydki i nieprzystosowany  .Bo jak uciekac od nygrysa ,albo polować na nyntylopę szablastozębną z taka dużą głowa.Najpierw z trawy wystaje głowa a potem oczy ,u normalnych oczy były usytuowane stosunkowo wyżej :) . Ale Hybryda to raczej nie jest . Bo jak napisał Ronim, z czym się trzeba skrzyżować ,by mieć takie potomstwo. ? Biedny człowiek.budową ciała bardzo zblizony do Azzo Bassou i jego rodziny.
Ostatnio zmieniony pt paź 18, 2013 8:24 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: "Ludzka hybryda" z Chin (+ video)

Post autor: Arek 1973 »

Gdyby jeszcze cierpiał na syndrom werwolfa , albo jak się to  fachowo nazywa Hipertrichoza, to byłby najbardziej przekonującym Yeti  jakiego kiedykolwiek widziałem. Bardzo interesujące, może  będzie gdzieś  więcej materiału.?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
van
Infrańczyk
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:41 pm
Kontakt:

Re: "Ludzka hybryda" z Chin (+ video)

Post autor: van »

A mnie buduje fakt, że wszyscy forumowicze wypowiadają się o tym człowieku ze współczuciem i szacunkiem. Wystawianie chorych osób, ku uciesze gawiedzi, we współczesnej wersji cyrku, jakim jest Internet, uważam za barbarzyństwo.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: "Ludzka hybryda" z Chin (+ video)

Post autor: Arek 1973 »

Z tekstu  można się dowiedzieć  że matka tego  chłopaka miała być uprowadzona przez Yeren (dzikie istoty jakby  Yeti)  i  wielokrotnie zgwałcona. Gdy wróciła do  swojej wioski, w odpowiednim czasie urodziła chłopaka który był jednak  trochę inny  niż inne dzieci, nie nauczył się mowy, chociaż rozumiał co  się do  niego  mówiło. Zmarł w wieku  33 lat.Informacje zaczerpnięte z: http://robertlindsay.wordpress.com/2011/04/28/human-bigfoot-hybrid-from-china/ można tam poczytać także  o innym  przypadku
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: "Ludzka hybryda" z Chin (+ video)

Post autor: flying humanoid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="van" data-cid="108374" data-time="1382106327">A mnie buduje fakt, że wszyscy forumowicze wypowiadają się o tym człowieku ze współczuciem i szacunkiem. Wystawianie chorych osób, ku uciesze gawiedzi, we współczesnej wersji cyrku, jakim jest Internet, uważam za barbarzyństwo.</blockquote> mam podobne budujące odczucia. Co by nie mówić fora takie jak to, mimo częstych i ogromnych różnić w poglądach, przyciągają ludzi empatycznych ;)miłego weekendu
abby_nivers
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 15, 2007 12:21 pm
Kontakt:

Re: "Ludzka hybryda" z Chin (+ video)

Post autor: abby_nivers »

W chińskim zoo potrafili zafarbować futro psa by udawał  niedźwiedzia. Oni mają tam niezwykły pęd do uzyskania sensacji bez względu na wszystko. Film według mnie pokazuje jedynie człowieka bardzo chorego i nie należy traktować go jako hybrydę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CZŁOWIEK i NATURA”