Emilcin wyjaśniony? Nowa książka Bartosza Rdułtowskiego

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Emilcin wyjaśniony? Nowa książka Bartosza Rdułtowskiego

Post autor: arek »

<blockquote class="ipsBlockquote">On nie podawał wersji na tacy!!!</blockquote> w przypadku Adama popiołka tak Ale w implantowanie pamięci nie wierzę dlatego ,że choć Wawrzonek  dużo wiedział z zakresu fologii" to detale typu zawiązałem lejce na kłonicy, windeczka ze szpatułkami, facet nie jeździł nigdy windą, po co mał mówić że obiekt wisiał w powietrzu na 4m, to rodziło problem z dostaniem się do środka zwłaszcza, że przez cały czas "pływał". Gdyby wszczepiał mu ktokolwiek pamięć,obiekt powinien stać na  0,5 m pułapie, też by śladów nie było a wystarczyłby jeden stopień. I nie byłoby pytań o bujanie czy bujnięcie windeczki przy wysiadaniu itp.
Ostatnio zmieniony wt lis 26, 2013 7:21 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Emilcin wyjaśniony? Nowa książka Bartosza Rdułtowskiego

Post autor: Arek 1973 »

. <blockquote class="ipsBlockquote">Co dziwne, z terenu polski były aż trzy takie opowieści (Przyrownica, Golina i Hel) Jak to możliwe, że kosmici "tej rasy" kręcili się tylko po Polsce i to z taką częstotliwością, a nigdzie indziej nie?</blockquote>Mam takie pytanie: Czy w  badaniu tych wyżej wymienionych przypadków  a także Emilcina byli zamieszani ci sami badacze i informatorzy, (bezpośrednio czy pośrednio)?. Mam na myśli:  Bzowski Blania Wawrzonek
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
van
Infrańczyk
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:41 pm
Kontakt:

Re: Emilcin wyjaśniony? Nowa książka Bartosza Rdułtowskiego

Post autor: van »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RysiekINFRA" data-cid="109774" data-time="1385410930">Van a propos "podwodnej teorii Wawrzonka" polecam zapoznać się choćby z tą relacją świadka, z pewnością z czymś Ci się skojarzy:

http://paranormalne.eu/forum/topic/8278-audycje-specjalne-portalu-infra-bliskie-spotkanie-w-lenicy/</blockquote>Ciekawe, ale związku z Emilcinem nie widzę :) <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RysiekINFRA" data-cid="109774" data-time="1385410930">Poza tym z uporem maniaka, w którymś z powyższych postów kolejny raz wracasz do żółtego kółka na skafandrach ufonautów Wolskiego (...)</blockquote>Pisze o tym, bo moment gdy Wawrzonek z pełnym przekonaniem pisze o wkładaniu czegos za pomoca hipnozy w głowę Wolskiego. Wczesniej o tym pisałem by pokazać, że Wawrzonek ostrzegał Bzowskiego że żółte kółko to sciema, i w przyapdku Helskim nagłośnionym przez Bzowskiego juz żółte kółko sie nie pojawia.



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="109775" data-time="1385411029">(...) Tak też i opowiedział swoją historię Adam w szkole .wg. nauczycielki.</blockquote>Tam w szkole, to nie mógł być Adaś bo miał 6 lat i do szkoły nie chodził (na wsi przedszkoli nie było). Dyrektorowi się coś pomyliło i zaalarmować go musiały inne dzieci (wspominałem o tym chyba nawet w pierwszym swoim poście).



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="109791" data-time="1385413796">Mam takie pytanie: Czy w  badaniu tych wyżej wymienionych przypadków  a także Emilcina byli zamieszani ci sami badacze i informatorzy, (bezpośrednio czy pośrednio)?. Mam na myśli:  Bzowski Blania Wawrzonek</blockquote>Rdułtowski pokazuje że tak. O wszystkich wydarzeniach najpierw napisał ten sam dziennikarz - znajomy Blani. Przyrownica i Golina są blisko Łodzi gdzie mieszkał Blania.Hel to juz inna sprawa - kilka lat później i odkryty i opisywany przez Bzowskiego. Blania nigdy tego nie uznał bo Bzowskiego miał za oszołoma.
van
Infrańczyk
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:41 pm
Kontakt:

Re: Emilcin wyjaśniony? Nowa książka Bartosza Rdułtowskiego

Post autor: van »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="109778" data-time="1385411312">Van wracając na inny tor rozmowy, który powstał w czasie tej polemiki, zauważam, że nie chyba książki o Sieci Wilka ponieważ tam wszystko o siatce geopatycznej jest napisane. Sieć Wilka nie jest wymysłem KB a odkryciem inż. Miłosława Wilka zbieżna z odkryciami angielskich badaczy od ''ley lines'' pomimo, że  się nie znali a odkryli to samo, tylko inaczej nazwali swoje odkrycie, a to nie wymysł jak już to Twój ! </blockquote>Przedstawiałem już mój pogląd na ten temat: "ley lines" nie mają w zamysle twórców tej idei nic wspólnego z "siatka geopatyczną" a sieć wilka to zaburzenie w "siatce geopatycznej" czyli coś zupełnie innego. Idea, że ważne dla ludzi miejsca musi łaczyc jakaś sieć energetyczna jest moim zdaniem naturalna dla bajkowego sposobu myslenia i musiała zapene powstać niezaleznie w wielu "niespokojnych" umysłach. Żadnych dowodów na istnienei jednej albo drugiej sieci nie ma. <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="109778" data-time="1385411312">I masz rację ślady na błonie również badali ''normalnymi urządzeniami'' a na widzi mi się.</blockquote>Jak da się zbadać normalnymi urządzeniami, to badaliby to fizycy na całymświecie i dostaliby za to nobla bo odkryliby nowy rodzaj oddziaływań. Nikt bez podejścia "paranormalnego" nie wychwytuje jednak takich rzeczy, czyli wszystko jest ściemą.
van
Infrańczyk
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:41 pm
Kontakt:

Re: Emilcin wyjaśniony? Nowa książka Bartosza Rdułtowskiego

Post autor: van »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="109784" data-time="1385412129">I tutaj Van się mylisz jest jeden szczegół bardzo istotny  zapach - tego nie mógł znać Wawrzonek z polskiej prasy czy źródeł ufologicznych a innych języków nie znał. Zapach po UFO nie był znany Wawrzonkowi,  nawet Blania dopiero po dwóch latach dowiadywał się z zagranicznej prasy o zapachach UFO o czym pisze w ksiązce.</blockquote>Może i nie znał, ale mógł to sam wymyslić. Gdyby był to jakiś specyficzny zapach i w Emilcinie i w innych wypadkach - np. zapach marchewki, albo konwalii to OK, zbieg okoliczności byłby zbyt wielki, ale jak to jest poprostu intensywny zapach to moim zdaniem Wawrzonek mógł to sobie wymyślić. Zapach siarki kojarzy się z diabłami i podejrzewam jest łatwy do uzyskania (choć tu blefuję, bo na tym sie nie znam) <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="109784" data-time="1385412129">Druga sprawa ptaki wewnątrz pojazdu o tym zapominacie i o ''lodach'' ;)</blockquote>A co ptaki i sopel? Pojawiają się w jakichś innych opowieściach, których znać Wawrzonek nie mógł?
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Emilcin wyjaśniony? Nowa książka Bartosza Rdułtowskiego

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="van" data-cid="109772" data-time="1385410473">Artykuł nazywał się "Sieć Wilka" i był o sieci Wilka. Co mogło przedstawiać zdjęcie które razem z tekstem przesłał do reakcji autor tego artykułu?</blockquote> Widać, że książki nie czytałeś, bo to na okładce miało przedstawiać coś innego aniżeli Sieć W, co z resztą jest napisane na pierwszej stronie.(Bez względu na to czy faktycznie to coś przedstawiało czy zwyczajnie Bzowski się pomylił lub jak sugerujesz celowo sfabrykował) <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="van" data-cid="109772" data-time="1385410473"> Sory przyznaje Ci rację. To nie Bzowski ją odkrył, ale niejaki Ernst Hartmann w latach '70.No to teraz mi wyjaśnij jak to możliwe, że różdżkarze przez setki lat, przed tym wiekopomnym odkryciem, nie odczuwali istnienia siatki geopatycznej, która rzekomo oplata całą Ziemię, a dziś ją doskonale odczuwają?</blockquote> A skąd ta wiedza, że nie odczuwali? Nieraz bywa tak, że ktoś odkryje coś, co już dawno temu zostało odkryte.Muszę to sprawdzić, ale jestem prawie pewien, że ta siatka była znana już dużo wcześniej, jak znajde to zapodam.
van
Infrańczyk
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:41 pm
Kontakt:

Re: Emilcin wyjaśniony? Nowa książka Bartosza Rdułtowskiego

Post autor: van »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="109789" data-time="1385413272">Czemu wy przeinaczacie fakty :) Skoro w raporcie nawet na stronie 300. Blania pisze o Popiołku, że w jego chłopiec widział coś na 95%, według Kietliśniego na 80%, ale Blania tylko na 80% mówi, że to mogło być to samo.Str. 287: Matka Popiołka dowiaduje się od Stanisławy Maciąg tego samego dnia o wydarzeniu z Wolskim. Dzieciak nie zatknął się z hipotezą o dziwnym obiekcie dopiero potem...</blockquote>To nie my przeinaczamy fakty tylko Blania je przeinaczał. Sa na to dowody w postaci nagrań z jego wywiadów. Tylko że Ty uparłeś się żeby książki nie czytać więc ich nie poznasz. Wywiad z Popiołkami był zmanipulowany przez Blanię. Jak czytac nie chcesz a mi nie wierzysz, to choć  Arkowi uwierz gdy mówi, że tak wynika z dokumentów <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="109789" data-time="1385413272">Dla wszystkich bajerantów pokroju Vana polecam zapoznać się z tym co napisał Blania w "Zdarzeniu w Emilcinie" na str. 311. Otóż odnosi się tam do takiej możliwości: "Przeżycie badanego jako halucynacja hipnotyczna" (Polecam to zarówno Vanowi, jak i Arkowi).</blockquote>Rdułtowski przytacza i szczegółowo omawia te argumenty Blani i zgadzam się z nim, że Blania gubi tam logikę gdy mówi, że ślady na polanie jej przeczą, hipnotyzer nie mógł odbic sladów stóp w błocie, a koń nie mógł wyjeść trawy podczas seansu.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Emilcin wyjaśniony? Nowa książka Bartosza Rdułtowskiego

Post autor: Arek 1973 »

. <blockquote class="ipsBlockquote">Rdułtowski pokazuje że tak. O wszystkich wydarzeniach najpierw napisał ten sam dziennikarz - znajomy Blani. Przyrownica i Golina są blisko Łodzi gdzie mieszkał Blania.Hel to juz inna sprawa - kilka lat później i odkryty i opisywany przez Bzowskiego. Blania nigdy tego nie uznał bo Bzowskiego miał za oszołoma</blockquote>Ale w przypadkach z Helu, Przyrownicy i Golina,,,,, Wawrzonek jako informant już nie występuje?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Triglav
Infrzak
Posty: 38
Rejestracja: czw lis 21, 2013 11:59 pm

Re: Emilcin wyjaśniony? Nowa książka Bartosza Rdułtowskiego

Post autor: Triglav »

...o Wawrzonku, jego dzieciach i hologramach i innych inszosciach pisze sam ZBB - wiec nie jest to zadne nowe odkrycie ("Z Archiwum X..." - ZBB). W ksiazce ktora czytałem - wielokrotnie ZBB sam nie dowierza w uzyskane informacje i szuka luk w  logice swego rozumowania. Nie obstaje przy 100% wairygodnosci kazdego z elementow budujacych wiarygodnosc sprawy (obserwacja dziecka, slady). Nie dało się zrobić seansu hipnotycznego i wymazać tego z umysłu JW; to martwy trop...Skoro zas rzekoma opowiesc o skrzyni ze swiecami mialaby inspirowac JW - z pewnoscia uzylby takiego porownania. A nic takiego nie pada.
Ostatnio zmieniony pn lis 25, 2013 10:21 pm przez Triglav, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”