Zdjęcia UFO z archiwum Bzowskiego

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
sniegowa
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: czw gru 22, 2011 1:47 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO z archiwum Bzowskiego

Post autor: sniegowa »

Nie twierdzę, że jest oszustem, nie... Ja doskonale rozumiem tą sytuację, tylko zobacz, że za te 20-30 lat, ktoś pisząc o Bzowskim, a nie znając tej opinii na pewno uzna, że coś jest z jego przypadkiem nie tak. I troszkę szkoda, że nie zostało to uporządkowane. Ja jestem zwolenniczką innego podejścia do sprawy po prostu. Oceniam go po publikacjach, gdzie za dużo miejsca poświęcił eseistyce, a za mało konkretom... Myślę też, że obecnie to co robisz powinno być inspiracją dla młodych badaczy i na pewno będzie. Jeśli za kilka dekad się będzie pisać historię polskiej ufologii to na pewno będziesz się tam przewijać w czołówce
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO z archiwum Bzowskiego

Post autor: azor »

Siegowa właśnie brak wystarczajacej wiedzy o działaniach grupy Bzowskiego moze tak wskazywać co nie jest prawdą, wystarczyło tylko pogadać z Bzowskim czy jego kolegami to wszystko. Wielu badaczy z 80 lat traktowało eksperymanty Bzowskiego z przymróżeniem oka potem Pan Rzepecki to sprostował w Czasie UFO niejako przyznał sie do błędu bo czas pokazał, że to on miał racaję a nie oni. Sniegowa w tej branży zarówno zbiera się ''oklaski'' i gromy - ja nie zaliczam się do żadnej czołowki ponieważ byli i są dużo lepsi niż ja.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO z archiwum Bzowskiego

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="sniegowa" data-cid="103227" data-time="1360514531"> nie porównywałabym go jednak z Meierem, bo Meier to oprócz fotek kupa śmiechu - sekta, sekta, sekta.</blockquote> Przede wszystkim zostalo udowodnione ze przynajmniej czesc fotek Meiera to podroby ale jak do tej pory nikt jeszcze tego nie udowodnil Bzowskiemu... 

 

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="103228" data-time="1360519927">Jedynie jakie mam watpliwości do Bzowskigo to to, że nie pozostawili po sobie raportów lub innych domumentów ich badań to błąd, ale taka była ich wola trudno... </blockquote>   Arku to nie pretensje do Bzowskiego ale jego żony powinnismy miec i ewent do innych jego wspolpracownikow ktorzy nie zareagowali na czas.Jego zona albo wszystko wywyaliła albo wywalila czesc a czesc porozdawala nie wiadomo komu, wiec wszystko poszlo sie jeb..Wszystkie przypadki byly pieknie uporządkowane w raportach i to byly materialy zebrane przez niego z ostatnich ok.50 lat....Pozostaly jedynie ksiązki no i kasety audio z przesluchan swiadkow oraz pare vhs w rekach Michala Z. ale poki co nie mam upowaznienia ani jego ani osob innych ktore tam wystepowaly m.in. Barbary Fosar aby to upubliczniac.Mam nadzieje ze w nie odleglej przyszlosci wyjdzie to na swiatlo dzienne, Bzowskiemu jestesmy to winni
Ostatnio zmieniony ndz lut 10, 2013 7:58 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO z archiwum Bzowskiego

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="van" data-cid="109757" data-time="1385403645"> Oczywiście sieć Wilka jak i siatka geopatyczna jest wymysłem Bzowskiego, bo nigdzie na świecie (poza Polską) żaden radiesteta jej nie "wyczuwa". </blockquote> Siatkę geo już omówiliśmy, pozostaje więc Sieć Wilka. Co wogóle o niej słyszałeś? 



Acha nie obrażę się jeśli odpowiesz ze zwłoką, zdaję sobie sprawę, że ciągnę wątek poboczny, łamiąc poniekąd regulamin ;)
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Zdjęcia UFO z archiwum Bzowskiego

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="109805" data-time="1385415964">A skąd ta wiedza, że nie odczuwali? Nieraz bywa tak, że ktoś odkryje coś, co już dawno temu zostało odkryte.Muszę to sprawdzić, ale jestem prawie pewien, że ta siatka była znana już dużo wcześniej, jak znajde to zapodam.</blockquote>Pogańskie świątynie, i budowane na ich zgliszczach chrześcijańskie miejsca kultu miały wskazywać węzły tej sieci. Wiązano chyba też z tą siatką niektóre podziemne tunele, z czasów prasłowiańskich i pragermańskich.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
van
Infrańczyk
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:41 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO z archiwum Bzowskiego

Post autor: van »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="109805" data-time="1385415964">Widać, że książki nie czytałeś, bo to na okładce miało przedstawiać coś innego aniżeli Sieć W, co z resztą jest napisane na pierwszej stronie.(Bez względu na to czy faktycznie to coś przedstawiało czy zwyczajnie Bzowski się pomylił lub jak sugerujesz celowo sfabrykował)</blockquote>Nie czytałem, ale podobne zdjęcie sfabrykowałem bez udziału niczego paranormalnego. Tekst z Horyzontów Techniki był o sieci Wilka, więc jaki był sens posyłać tam fotke czegos innego? Jeśli nawet to nienajlepiej to świadczy o autorze takiego tekstu. <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="109805" data-time="1385415964">A skąd ta wiedza, że nie odczuwali? Nieraz bywa tak, że ktoś odkryje coś, co już dawno temu zostało odkryte.Muszę to sprawdzić, ale jestem prawie pewien, że ta siatka była znana już dużo wcześniej, jak znajde to zapodam.</blockquote>Jak coś znajdziesz daj znać.Jak byłem zbyt ostry w pewnych opiniach to przepraszam, ale osoby o podobnych do Ciebie pogladach mnie tu regularnie obrażają, więc czasem i ja bezobcesowo potraktuje nawet kogoś, kto dyskutuje z argumentami i na argumenty.



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="109812" data-time="1385416469">Ale w przypadkach z Helu, Przyrownicy i Golina,,,,, Wawrzonek jako informant już nie występuje?</blockquote>Nie. Rdułtowski nie znalazł związku pomiędzy Wawrzonkiem a tymi przypadkami. Trzeba jednak pamietac że przypadki z Goliny i Przyrownicy miały miejsce zaraz po telewizyjnej emisji słynnego filmu o Emilcinie, czyli mogły być efektem tych informacji. Hel miał miejsce po kilku latach i po tym jak Wawrzonek poinformował Bzowskiego że żółte kręgi to ściema. Hel odkryła i badała właśnie grupa Bzowskiego. W tym sensie Wawrzonek mógł mieć jakis wpsływ na powstanie incydentu Helskiego
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO z archiwum Bzowskiego

Post autor: Przemekkk666 »

To ja Ci powiem, sieć W jest rzekomo siecią "kanałów" jakie mają tworzyć się w miejscach przyziemień NOLi, co miał odkryć Wilk. Co ciekawe gdy Wilk coś odkrywał, wówczas reszta robiła fotki (jeszcze przed jakimkolwiek pojawieniem się czegoś dziwnego) i wychodziły różne ciekawe rzeczy. Pojawiały się także po jakimś czasie wypaleniska itp. Polecam przeczytać książkę, jest na chomiku chyba.



Jeśli oczywiście to prawda, to nie powinno dziwić Cię to, że nikt inny o tym nie mówi - może jest tak, że poza nimi nikt takich doświadczeń różdżkarskich w miejscach lądowań nie robił. 
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO z archiwum Bzowskiego

Post autor: Arek 1973 »

.ok, dzięki
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO z archiwum Bzowskiego

Post autor: azor »

Ale Przemku van nie wie, że to właśnie incydent Helski dzieki przypadkowi pozwolił Wilkowi odkryć te dziwne zaburzenia zwane później siecią Wilka. I jak się  to ma i całe zdarzenie Helskie do osoby Wawrzonka ,van na siłę dorabia na upartego swoje bzdurne teorie, nie wie też ,że Hel był badany przez KKK nie tylko grupę Bzowskiego. Ciekawe czy w Nockowej  gdzie też występowały zielone istoty na ''ekranie'' van wplecie Wawrzonka w wyjaśnienie zdarzenia  ;) Nawet badacze z Rosji wykorzystywali radiestezyjne badania w przypadkach lądowań UFO, może kiedyś Darek opowie co można było sfocić w miejscu rosnącego oczka sieci, ale wątpię aby to mogło przekonać vana czy jemu podobnych oponentów.
Ostatnio zmieniony pn lis 25, 2013 10:16 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”