Xess prosi o pomoc

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lilith" data-cid="109909" data-time="1385570772">nie mam pojęcia...czy to może pewna specyfika mózgu ...czy może postrzegania ...w każdym razie wydaje mi się,że ona istnieje :)</blockquote>Lilith - istnieje, ale to zależy od siły uwożenia się naszej indywidualności i silnej osobowości, inaczej jesteśmy wciągnięci w wir życia jak marionetki. Właśnie utkwiło mi tłumaczenie ostatniego fragmentu piosenki Stratovarius- Mother Gaia  "....Czy widzisz, czy czujesz całe piękno jakie mamy w tym świecie? .. Tyle jest do zobaczenia.. Ignorancja, arogancja trzyma nas z daleka od bycia sobą.. Więc po prostu podążamy za przywódcami- dlaczego?"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="109910" data-time="1385571421">Lilith - istnieje, ale to zależy od siły uwożenia się naszej indywidualności i silnej osobowości, inaczej jesteśmy wciągnięci w wir życia jak marionetki. Właśnie utkwiło mi tłumaczenie ostatniego fragmentu piosenki Stratovarius- Mother Gaia  "....Czy widzisz, czy czujesz całe piękno jakie mamy w tym świecie? .. Tyle jest do zobaczenia.. Ignorancja, arogancja trzyma nas z daleka od bycia sobą.. Więc po prostu podążamy za przywódcami- dlaczego?"</blockquote>tak masz rację zgadzam się z tobą ..jednak kiedy rozmawiamy konkretnie o tym przypadku to nie wiem co zadecydowało,że autorka pamięta elementy doświadczenia ...nie są mglistymi przeczuciami ale czymś konkretnym :) pomimo zaciągniętej zasłony i tak przebiło się "coś" na plan umysłu.
Xess
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: sob lis 23, 2013 9:17 pm

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: Xess »

Ostatni raz powtarzam. Nie wiem czy serio mnie kosmici odwiedzili, czy była to po prostu moja wyobraźnia. Właśnie tego chcę się dowiedzieć. I nie biorę każdego sygnału, dźwięku, światła za ufo itp. No cóż pozostaje mi ćwiczyć tę "pamięć", albo udać się do kogoś kto zna się na hipnozie i odpowie mi na moje pytanie.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: charlie2tango »

No, i takich ludzi dobrej roboty nam potrzeba. Partia Ci za to podziękuje :)
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Stregobor
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: czw lut 14, 2013 8:22 am

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: Stregobor »

O co chodzi a tym magnesem przeciwko kosmitom? Kiedyś czytałem że dewocjonalia odstraszają te istoty?
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Stregobor" data-cid="110018" data-time="1385637434">O co chodzi a tym magnesem przeciwko kosmitom? Kiedyś czytałem że dewocjonalia odstraszają te istoty?</blockquote>Dokładnego wyjaśnienia nie podam, zaczerpnąłem to z czytanego bardzo dawno temu artykułu bodajże w czasopismie "Nie z tej Ziemi", (albo "Czwart wymiar") autor artykułu wspominał o noszeniu przez niektórych ufologów silnego magnesu w trakcie badania miejsc lądowań UFO. Ponoć miało to zapobiegać wzięciom, nie wiem ile w tym prawdy, sensowniejszego rozwiązania nie znalazłem. Czytałem że modlitwy i prana również zapobiegają wzięciom, też nie wiem na ile to realne.
Ostatnio zmieniony czw lis 28, 2013 2:46 pm przez charlie2tango, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: arek »

O noszeniu magnesów w czapce dla odpedzenia Ufitów jeszcze nie słyszałem, musze przyznac ,że taki tekst powala mnie na kolana ... ze śmiechu oczywiście. Jest chyba tylko jeden pan, który coś tam majstuje z czapeczkami .Ale chyba akurat jego nie chcieliby wziąc ,wiec nie ma sie czego obawiac :D :)  Dewocjonalia , to juz wiemy dlaczego w Polsce brak jest wzięc na skale amerykańska ,Polak-Katolik chodzi zawsze z krzyżykiem na piersi .  Pewnie Ufici sobie o tym kawały opowiadają. Proponowałbym bardziej skuteczną : - młodą cebulkę zapijaną piwem , -czosnek zapijany księżycówka, chuch nawet po 36 h odstrasza od kontaktów.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="110029" data-time="1385667521">O noszeniu magnesów w czapce dla odpedzenia Ufitów jeszcze nie słyszałem, musze przyznac ,że taki tekst powala mnie na kolana ... ze śmiechu oczywiście. Jest chyba tylko jeden pan, który coś tam majstuje z czapeczkami .Ale chyba akurat jego nie chcieliby wziąc ,wiec nie ma sie czego obawiac :D :) Dewocjonalia , to juz wiemy dlaczego w Polsce brak jest wzięc na skale amerykańska ,Polak-Katolik chodzi zawsze z krzyżykiem na piersi .  Pewnie Ufici sobie o tym kawały opowiadają. Proponowałbym bardziej skuteczną : - młodą cebulkę zapijaną piwem , -czosnek zapijany księżycówka, chuch nawet po 36 h odstrasza od kontaktów.</blockquote>Nie będę się przy tym magnesie upierał (notabene - o co chodzi z tą czapką?)  :) Tzw. racjonalny argument za jego stosowaniem miał coś wspólnego z blokowaniem nadprzestrzeni (?) czy odrzucaniem w nią przybywającego pojazdu. Czytałem o przypadku z tzw. Utah Basin, gdzie próbującemu strzelać w wiszący nad nim spodek facetowi zaciął się AK47 (!), de Valle też opisuje przypadek gdy zaciął się rewolwer (!) policjantowi próbującemu z kolei oddać strzał do "obcego". Kojarzę zaś sytuację z Brazylii, gdzie ktoś oddał celny strzał ze strzelby, bez specjalnego efektu (tam dość popularne są strzelby strzelające mocnymi pistoletowymi albo rewolwerowymi nabojami, co jak podejrzewam może mieć jakieś znaczenie), za to zaś został potraktowany promieniowaniem i był mocno osłabiony przez kilka dni. Szczerze mówiąc (pisząc) sądzę mimo wszystko temat zapobiegania wzięciom wart jest rozważenia - jak do tej pory nie spotkałem się z żadnym sensownym stanowiskiem w tym zakresie.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: Zbyszek »

O jednym eksperymencie magnesiarskim juz slyszalem. Bruce Moen opowiadal iz w skrzynce z drutow, pod napieciem, nie mogl wylezc duchem. trzymalo go cos. Dopiero jak wylaczyli prad z otaczajacej go siatki pod pradem, to wylazl z cielska. Leon magnesiarz, stosuje magnesy neodymowe na larwy astralne. Jezeli magnesy pomagaja na wziecia to sa lipne wziecia . To sa zmienne stany swiadomosci, znaczy obe i takie tam pochodne a wiec raczej duchy i istoty bezcielesne. Chcialem keidys przetestowac, czy rzeczywiscie pole elektromagnetyczne, lub magnesy unieruchamiaja ciala niefizyczne. Wtedy bylo by ciezko o spontaniczne fazowanie.  Eteryczne cialo moze reagowac jakos, a moze i astralne, ale nie jestem pewien. W Simensie osoby testujace silne pole magnetyczne, czuja sie zmeczeni a wiec cos w nim jest. Znajomy opowiadal:))Kiedys , gdy przyczepilem sobie magnesy do plecow, to w robocie zrobilo mi sie obe i slyszalem nadchodzacego kolege przez sciany. Wtedy miejsce pod magnesem zamienilo  sie w swiatelko. Mozliwe, iz to sugestia, gdyz oczekiwalem od magnesika jakichs dziwnosci.
Ostatnio zmieniony ndz gru 01, 2013 5:06 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Re: Xess prosi o pomoc

Post autor: Pinas z Miletu »

Xess czasami zdarza się, że wspomnienia z abdukcji same nieoczekiwanie się odblokowują. Ale jeśli nie chcesz iść do hipnotyzera albo użyć autosugestii, to musisz znaleźć inny sposób na skontaktowanie się ze swoją podświadomością, bo tam te wspomnienia są ukryte.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”