Słyszę rozmowy

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Słyszę rozmowy

Post autor: blokowan »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="kamilm" data-cid="104368" data-time="1364193014">witajcie od pewnego czasu z dobre 3-4m-ce przy zasypianiu czy nawe w ciągu dnia jak jest kompletna cisza od czasu do czasu średnio raz-dwa razy w tygodniu słyszę czyjeś rozmowy, są to rozmowy najczęściej 2-3 osób na różne tematy, ba najciekawsze że czasem się nawet włączam w tą rozmowę i te głosy nieraz mi odpowiadają. Dodam że nie piję wogóle alkoholu ani nie zażywam żadnych używek ze względu na przyjmowane leki sterydowe, tak się zastanawiam czy to mogloby być od leków, ale nie wiem. Co o tym sądzicie, bo ja myślę że to normalne raczej nie jest, cieszyć się czy biec do psychiatry ?</blockquote>  jeśli się włączasz do takiej rozmowy to znaczy że może celowo mówią byś ich słyszał ... Jak reagują na twoje wtrącanie się ? Myślisz o tym co mówią, reagujesz myślami na to co słyszysz ?Do psychiatry nie ma powodu, chyba że chcesz kolejne leki, by leczyć objawy a nie przyczyny Ja tak miałem, że celowo gadali między sobą, żartowali, ale mówili też o mnie,komentowali co myślę zanim powiedziałem po cichu w myślach, lub jedna z tych osób mówiła innym o czym pomyślałem, dosłownie czytał mi w myślach. Ale to były początki, później było znacznie gorzej. Bądź czujny.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Słyszę rozmowy

Post autor: robrep »

Podałeś za mało szczegółów. Gdzie jesteś gdy je słyszysz, kim one są, raki charakter ma rozmowa, czy mówią o tobie, czy są dla ciebie obcy, czy krytykują cię, namawiają do czegoś, czy głosy dopiegają z konkretnych miejsc, czy przypominają ci kogoś itd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”