Czipy implanty

Żurawinka
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 11, 2013 6:46 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: Żurawinka »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="blokowan" data-cid="110703" data-time="1386975975">e: Żurawinka, czy te kropki są czerwonego koloru ? Masz je w innych miejscach, np na plecach wzdłuż kręgosłupa ?</blockquote>  Kropka była koloru ciemnoczerwonego. Wyglądało to dokładnie tak, jak nakłucie po pobieraniu krwi. W innych miejscach takich kropek nie mam.Nie wyczuwam pod skórą w tym miejscu nic nadzywczajnego, tylko zastanawia mnie ten sen i kropki, które skądś się musiały wziąć. Ale może to po prostu przypadek...



Nawet jeżeli są tacy, którzy bacznie nas obserwują, to nie zawsze chcą nam zaszkodzić. Na to mam bardziej namacalny dowód, ale chyba nie warto o nim pisać na tym forum, bo zaraz ktoś wyzwie mnie od schizofreników. 
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Żurawinka" data-cid="110715" data-time="1387011766">  Kropka była koloru ciemnoczerwonego. Wyglądało to dokładnie tak, jak nakłucie po pobieraniu krwi. W innych miejscach takich kropek nie mam.Nie wyczuwam pod skórą w tym miejscu nic nadzywczajnego, tylko zastanawia mnie ten sen i kropki, które skądś się musiały wziąć. Ale może to po prostu przypadek...



Nawet jeżeli są tacy, którzy bacznie nas obserwują, to nie zawsze chcą nam zaszkodzić. Na to mam bardziej namacalny dowód, ale chyba nie warto o nim pisać na tym forum, bo zaraz ktoś wyzwie mnie od schizofreników. </blockquote>To nie jest przypadek. Gdy człowiek śni, to często w snach pojawiają się przebłyski tego co dzieje się wokół. I nie piszę o uprowadzeniu przez kosmitów, tylko o zwykłych rzeczach, np. ugryzł mnie komar, a śniło mi się że ktoś mnie akurat czymś dźgnął. No i notorycznie chodzę sikać w śnie jak mam pełny pęcherz w rzeczywistości. Były jeszcze inne podobne sytuacje, coś z muzyką, ale już nie pamiętam. Możesz śnić symbolicznie o tym co ci się stało. Tak więc moja opinia jest, że nie masz się co martwić, że ktoś cię uprowadził, to podświadomość produkuje obrazy, dopasowując do tego co czuje ciało.
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: TrueLobo »

<blockquote class="ipsBlockquote">W foliowe czapeczki wierzą Ci którym myślenie z trudem przychodzi..</blockquote>w implanty sterujące twoimi myślami też się im zdarza wierzyć.<blockquote class="ipsBlockquote">Bo negować każdy może, nic mądrego nie napisawszy...</blockquote> Gadać, za przeproszeniem, pierdoły też może. Tezy są tak ogólnikowe i niedorzeczne, że nawet nie próbujesz podać jakichkolwiek argumentów na ich poparcie. Podejście na wiarę i robienie z tego jakieś religii może ci odpowiadać. Ale raczej to nie jest miejsce do zakładania czy propagowania swojej sekty. Oczywiście, jeśli naprawdę w to wierzysz, w co wątpię. Tak więc radze tu wszystkim nie karmić trolla. Ja rozmowę z panem od foliowych czapek w tym momencie kończę.
Ostatnio zmieniony sob gru 14, 2013 1:00 pm przez TrueLobo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: blokowan »

Ja nie wierzę, ja To WIEM.Implanty nie są prawdziwe ? Stimoceiver ?Wszystko o czym pisze, dla zdrowego umysłu jest logiczne i zbieżne z tym co się dzieje wśród społeczeństwa za implantowanych sługusów. żyjesz w matrixie, każdy się o tym przekona gdy padnie ofiarą ich zorganizowanego ataku, zobaczysz kto jest Kto. Ale ty pewnie szybciutko pobiegniesz do psychiatry by silnymi neuroleptykami stłumił twoje obawy i lęki... Lub sądzisz Ciebie to nie spotka, wydaje ci się że zawsze będziesz uprzywilejowany... w tym chorym społeczeństwie. przebudzonych usypia się siłą lub farmakologicznie, zależy od świadomości. @Czakrawartin osoby których umysły są sterowane powoduje się właśnie objawy identyczne do schizofrenii.. Jak ich odróżniasz ?? Jeśli ja rozpoznaję głosy osób które mówią w mojej głowie, za uszami, znam te osoby, czemu mówisz że to schizofrenia ? Czy uważasz za surrealistyczny pogląd że ludzie żyjący wśród nas są już zaimplantowani ? Odpowiedz na wszystkie pytania, chciałbym poznać twoje zdanie.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="blokowan" data-cid="110737" data-time="1387031500">Ja nie wierzę, ja To WIEM.Implanty nie są prawdziwe ? Stimoceiver ?Wszystko o czym pisze, dla zdrowego umysłu jest logiczne i zbieżne z tym co się dzieje wśród społeczeństwa za implantowanych sługusów. żyjesz w matrixie, każdy się o tym przekona gdy padnie ofiarą ich zorganizowanego ataku, zobaczysz kto jest Kto. Ale ty pewnie szybciutko pobiegniesz do psychiatry by silnymi neuroleptykami stłumił twoje obawy i lęki... Lub sądzisz Ciebie to nie spotka, wydaje ci się że zawsze będziesz uprzywilejowany... w tym chorym społeczeństwie. przebudzonych usypia się siłą lub farmakologicznie, zależy od świadomości. @Czakrawartin osoby których umysły są sterowane powoduje się właśnie objawy identyczne do schizofrenii.. Jak ich odróżniasz ?? Jeśli ja rozpoznaję głosy osób które mówią w mojej głowie, za uszami, znam te osoby, czemu mówisz że to schizofrenia ? Czy uważasz za surrealistyczny pogląd że ludzie żyjący wśród nas są już zaimplantowani ? Odpowiedz na wszystkie pytania, chciałbym poznać twoje zdanie.</blockquote>Matrix nie ma nic wspólnego z implantami.Jak słyszysz głosy w głowie to jest to klasyczny objaw psychozy. Po 2 po jakiego ktoś kto ma implant miałby słyszeć głosy. To się kupy nie trzyma, bo po wykonaniu RTG zostały by znalezione i cała konspiracja padła by. No i czemu miałbyś być ty wybrany do takiego spisku?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: danut »

roberp Słuszna uwaga, po jakie co ktoś miałby implant po to, aby słyszeć głosy, czy aby wgrywano mu wizje?? Czemu miałoby to służyć, tyle razy napisałam już to samo, że to z założenia już  brzmi nielogicznie. Rozumiem implant po to, aby łatwo komputerowo i gdzieś tam w studio namierzyć konkretną osobę, zlokalizować ją, lub jeśli tak ochoczo piszecie o kontroli i działaniu z ukrycia, to po to, aby podsłuchiwać informacje docierające do danego organizmu, odczytywać bodźce z niego, może w celu wychwycenia kontaktu nawet tego pozaziemskiego, dlatego można wybierać tzw. kontaktowców do tego, ale po jakie co robić z ludzi mechaniczne zabawki skoro każdy człowiek ma swój własny mózg i nie potrzeba mu sztucznego??? :/
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: blokowan »

Czemu sądzisz że nie ma nic wspólnego ? W jakim celu wymyślono mikro implanty ? znasz wszystkie zastosowania ? Jak słyszysz głosy w głowie to jest wiele możliwych powodów.. psychoza jest akurat najmniej prawdopodobna, niestety, takie czasy.Ktoś wierzy że zwariował i tak się zachowuje, "bo wszyscy mówią mu że zwariował" to nie musi się normalnie zachowywać.. rozumiesz tą zależność ? Bo implanty są do komunikacji z "czymś" jakimś czytnikiem lub radiowo na dalsze odległości, czemu nie miały by się komunikować z innymi osobami z implantami (słuchawkami i mikrofonem) ? Skąd wiesz z czego są one wykonane ? słyszałeś o płynnym krysztale ? jeśli technologia jest tak zaawansowana że nie mówi się o tym głośno, wręcz wszystkiemu zaprzecza czego jesteś świetnym przykładem, to czemu mieli by stosować prymitywne materiały, które mogli by wykryć na prześwietleniu ?Są wielkości kilku mm, więc jeśli nie wiadomo czego szukać, to może nie zwracają uwagi ?,Z resztą nie znam żadnego kontrolera któremu przeszkadzało by że słyszy kogoś jak przez telefon na duże odległości, a jedyny wymóg to dublować myśli osób które mają założone blokady a słyszą ich w swoich słuchawkach, wiedza z którego kierunku mówi myślami ta często nieświadoma osoba.. bo tak to mniej więcej wygląda.. nie zobaczysz tego, jeśli nie jesteś jednym z nich.Nie wyda się nic nawet gdyby coś w szpitalu by wykryli, wszędzie znajdują się osoby które wiedzą jak temu zaradzić.. To jest bardzo rozpowszechniony problem, dlatego nawet na tym Forum jak i na każdym innym znajdują się ludzie którzy TYLKO zaprzeczają, patrz na siebie, zajmują się doszukiwaniem kłamstw, ale ani razu nie uwzględniają czegoś co się zwie "domniemanie niewinności"Bo fizycznie nikomu nie zagrażam, ale jestem osobą przebudzoną, mam w sobie coś co zagraża im wszystkim, lub tym którzy są wyżej w tej piramidzie.. to nie spisek, lecz ciche społeczne przyzwolenie, ofiary o tym mają nie wiedzieć, zarówno obecne jak i przyszłe, oni wiedzą, ja nie.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”