Zwolennik ujawnienia „prawdy o UFO” został doradcą Obamy

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Zwolennik ujawnienia „prawdy o UFO” został doradcą Obamy

Post autor: Newsman »

John D. Podesta - prawnik i były szef sztabu za prezydentury Clintona, został doradcą Baracka Obamy. Podesta znany jest z zaangażowania w ruch ufologiczny, a mówiąc dokładniej, optuje za ujawnieniem informacji o UFO zebranych przez Amerykańską Armię i rząd. Celem ma być ostateczne ustalenie, co odpowiada za obserwacje niezidentyfikowanych obiektów. Czytaj całość...
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Zwolennik ujawnienia „prawdy o UFO” został doradcą Obamy

Post autor: charlie2tango »

Heh, jak się okazuje, znana opinii publicznej fascynacja zjawiskiem UFO nie musi być gwoździem do trumny politycznej kariery, takie rzeczy chyba tylko w Stanach. Szczerze pisząc, myślałem, że Podesta będzie "pożegnany" z polityką po zaangażowaniu się w "Disclosure", a tu taka niespodzianka. Z drugiej strony - Obama angażując doradców nie kieruje się znaną nam dobrze zasadą BMW (krytykujący GWOT Michael Scheuer jest również jego doradcą), co dobrze o nim świadczy. Jednym słowem - ciekawe, naprawdę ciekawe :)
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Zwolennik ujawnienia „prawdy o UFO” został doradcą Obamy

Post autor: robrep »

Albo to tylko gra polityczna.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Zwolennik ujawnienia „prawdy o UFO” został doradcą Obamy

Post autor: charlie2tango »

Być może, ale czy opłaca się grać UFO?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zwolennik ujawnienia „prawdy o UFO” został doradcą Obamy

Post autor: arek »

Obawiam sie ,że to nie ma znaczenia. Pewnie będzie to trampolina w następnych wyborach ale na jakieś drugorzędne stanowisko i jak zwykle wszystko się rozmyje , jak u Cartera . Obama a w zasadzie jego ludzie potrzebują jakiegoś sukcesu. Jak na razie to same porażki i recesja we wszystkich kierunkach, w których USA kiedyś wiodły prym. Nawet system ochrony zdrowia nie wyszedł tak jak miał. Wszyscy czekają na koniec kadencji i oczekują charyzmatycznego przywódcy. Czy tak sie stanie i po czasie marazmu USA powstanie ? nie wiem ,ale wiem, że świat nie stoi  w miejscu i Chiny mogą się rozepchnąć na tyle skutecznie że będziemy świadkami upadku kolosa i ograniczenia się do własnego kraju. Wg. mnie to najgorszy poza Buschem jr. prezydent USA . UFO w tym wszystkim jest ostatnią deską ratunku .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: Zwolennik ujawnienia „prawdy o UFO” został doradcą Obamy

Post autor: flying humanoid »

Oczywiście że nie ma to żadnego znaczenia.Już w pierwszym zdaniu jest przytaczana jego pozycja za prezydentury Clintona ("szef sztabu").  I dalej "asystent prezydenta, sekretarz sztabu (1993-95), zastępca szefa sztabu (tj. personelu prezydeckiego), aż wreszcie jego szef (1997-98)."...  Jeżeli wówczas przy takich funkcjach nie przyczynił się do ujawnienia żadnych rewelacji na temat "ufo", wątpie aby teraz jako doradca, miał istotny wpływ na tę kwestię.
Ostatnio zmieniony ndz gru 22, 2013 3:27 pm przez flying humanoid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zwolennik ujawnienia „prawdy o UFO” został doradcą Obamy

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="110994" data-time="1387721081">Być może, ale czy opłaca się grać UFO?</blockquote>A może zaistniała taka potrzeba.Jak dorzucić do tego Działania FEMA ,ćwiczenia jednostek ONZ.umowy międzynarodowe w sprawie wzajemnej pomocy w tłumieniu zamieszek(np 16 tys Rosjan w razie potrzeby ma wspomagać władze w USA).Wypowiedź Janet Napolitano o niewyobrażalnej katastrofie naturalnej.Wcześniej duże ruchy wojsk w Stanach.Co ciekawe ,FEMA szczególną uwagę skupiła na stanach nad atlantyckich (oprócz Florydy).Widać ten rejon spisali na straty.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Zwolennik ujawnienia „prawdy o UFO” został doradcą Obamy

Post autor: charlie2tango »

Tylko, że Podesta tak naprawdę nie wygląda mi na gracza jakiegoś specjalnego kalibru, jeśli chodzi o ufologię - ot zwykły polityk, prawnik. Wspomniany przeze mnie Scheuer byl analitykiem CIA, który dowodził zespołem ścigającym bin Ladena, od fachowej strony to jednak nieco inna liga niż ktoś, kto może i jest fachowcem, ale od pływania pomiędzy politycznymi rekinami. Tak czy inaczej - moim zdaniem ciekawa nominacja.
Ostatnio zmieniony ndz gru 22, 2013 4:48 pm przez charlie2tango, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Zwolennik ujawnienia „prawdy o UFO” został doradcą Obamy

Post autor: charlie2tango »

Gdyby tak NORAD udostępnił swoje dane ...
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”