Obserwacja UFO nad miastem Sueca w Hiszpanii - 08/09/2013

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO nad miastem Sueca w Hiszpanii - 08/09/2013

Post autor: azor »

No, ale nie mówimy o skrajnościach tylko dużym mieście i porze dziennej i osób będących na zewnątrz nie był to poranek lecz środek dnia w dodatku z dużym festynem ;)
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO nad miastem Sueca w Hiszpanii - 08/09/2013

Post autor: artemius »

Po sprawdzeniu dziesiątek stron w internecie i obejrzeniu dostępnych materiałów video jestem pewien, że widzieliśmy coś czego nie można wytłumaczyć fiestą w Sueca. Zacząłem szukać wytłumaczenia, bo raczej byłem skłonny przypisać naszą obserwację przyczynom jak najbardziej naturalnym. To co znalazłem jednak w żaden sposób nie tłumaczy tego co widzieliśmy. Mam na myśli doskonale widoczny kształt obiektu. Widzieliśmy latający obiekt, który miał wyraźne kontury. 
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO nad miastem Sueca w Hiszpanii - 08/09/2013

Post autor: Arek 1973 »

. <blockquote class="ipsBlockquote"> Mam na myśli doskonale widoczny kształt obiektu.</blockquote>To jest  dokładnie to  co  mnie zbulwersowało.Opisałeś  obiekt tak  dokładnie  że miałem wrażenie że bardzo wyrażnie go  widziałeś,  a potem brałeś pod uwagę że mogły to być takie wybuchy ogni  jak na filmie  i to mnie zbiło   z tropu, ponieważ najpierw sądziłeś  że obiekt  dobrze widziałeś  i jego wygląd  nawet.Ok, cieszę się że wziąłeś to wszystko  pod  uwagę  i  wybuchy  ogni  jak na filmie nie są  wg. Ciebie tym samym co  widziałeś.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO nad miastem Sueca w Hiszpanii - 08/09/2013

Post autor: artemius »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="108395" data-time="1382223918">Opisałeś  obiekt tak  dokładnie  że miałem wrażenie że bardzo wyrażnie go  widziałeś,  a potem brałeś pod uwagę że mogły to być takie wybuchy ogni  jak na filmie  i to mnie zbiło   z tropu, ponieważ najpierw sądziłeś  że obiekt  dobrze widziałeś  i jego wygląd  nawet.</blockquote>Widzieliśmy materialny obiekt. Brałem pod uwagę wszystkie możliwości żeby sprawdzić czy nie mógł być to sterowiec czy coś podobnego. Sprawdzjąc w internecie znalazłem informacje, że o tej godzinie był zaplanowany pokaz ogni sztucznych. Stąd moje wątpliwości, niemniej jednak:1. Obiekt nie zmieniał kształtu.2. Obiekt błyskał zawsze w tym samym miejscu. Na spodzie kopułki, którą było doskonale widać.Jedynym faktem, który świadczy o niematerialności obiektu jest jego pojawianie się w momencie błysku i znikanie. Jeśli jednak miałaby to być chmuta dymu, to czemu widzieliśmy ciągle ten sam kształt, i w dodatku dość wyraźnie?
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO nad miastem Sueca w Hiszpanii - 08/09/2013

Post autor: artemius »

Tak(!). Myślę jednak, że bardziej prawdopodobne jest, że mimo wszystko daliśmy się zwieść efektom pokazu. Jak by nie patrzeć jest to wytłumaczenie naszej obsewacji.
Ostatnio zmieniony pn gru 23, 2013 9:54 pm przez artemius, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”