Polak zrobił zdjęcie ducha na cmentarzu w Norwich?

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Polak zrobił zdjęcie ducha na cmentarzu w Norwich?

Post autor: Newsman »

Polak zrobił zdjęcie ducha na cmentarzu w Norwich? Tego lata pan Maciej S. przebywał na anglikańskim cmentarzu w Norwich, gdzie wykonał zdjęcie, na którym dopatrzył się potem dziwnej postaciAutor pisze:Po prawej stronie zdjęcia nad grobem widnieje jakby twarz starej kobiety, tak wychudzona, że widać praktycznie czaszkę i to kształt czaszki zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Może uda się wam dostrzec kształt z daleka ale raczej trzeba zdjęcie przybliżyć. Wydaje mi się ze widnieje tam coś interesującego. Moi znajomi dostrzegli tam tez inne postacie, a ja nie. Stary anglikański cmentarz znajduje się w mieście Norwich , hrabstwo Norfolk. Zrobiłem je tego lata będąc w Anglii. [ external image ] [ external image ] Wydaje się, że to interesująca gra światła i cienia sprawiająca, że mózg zaczyna dopatrywać się twarzy w przypadkowych układach obiektów (tym bardziej, że na powiększonym zdjęciu, twarzy dopatrzyć można się w różnych miejscach). Zjawisko takie nazywamy pareidolią. Niemniej jednak fotografia wydaje się interesująca. Źródło: Archiwum Infra.org.plAutor zdjęcia: Maciej S.
Ostatnio zmieniony sob lis 16, 2013 10:01 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Polak zrobił zdjęcie ducha na cmentarzu w Norwich?

Post autor: Arek 1973 »

Postrzegania ludzi  różnią się, ja wprawdzie też zauważyłem tą twarz ale dla mnie wcale nie jest wychudzona
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Northwood
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:09 pm
Kontakt:

Re: Polak zrobił zdjęcie ducha na cmentarzu w Norwich?

Post autor: Northwood »

Jak się robi zdjęcia z lampą błyskową w takich ciemnych miejscach to wychodzą takie różne dziwadła. :)
Awatar użytkownika
Fallham
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 28, 2013 9:57 am

Re: Polak zrobił zdjęcie ducha na cmentarzu w Norwich?

Post autor: Fallham »

Miedzy drzewami jest dosyć ciemno i jeszcze w oddali dostrzegam osiadającą mgłe i tak jak kolega up napisał jak dojdzie to tego lampa błyskowa to wszystko może wyjść  :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”