Jestem Telepatą

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: niedzwiec »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="bigi333" data-cid="110900" data-time="1387455515">Dlatego szukam, aby ten raport był niepodważalny.</blockquote> Nic nie jest niepodważalne.  <blockquote class="ipsBlockquote">I tu wychodzi różnica między nami: nie robię tego tylko dla siebie. Niewiara - to mnie najbardziej interesuje.Robię to także dla ludzi. Chcę coś zmienić.</blockquote> A potem ogłosić się mesjaszem i pod bronią uprawiać seks z porwanymi nastolatkami obojga płci, a potem popełnić zbiorowe samobójstwo w wigilię jakiegoś pogańskiego święta. Powiedz mi - jaki pożytek dla ludzkości ma Twoja zdolność? Ja albo jestem za głupi, żeby zrozumiec Twoją prawdziwą motywację (skoro nie kasa), albo Ty sam nie wiesz co Cię motywuje. Wydaje się, że jedyne co Cię zadowoli to jakiś medyczny raport na Twoją korzyść.
bigi333
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 10, 2013 2:33 pm

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Moją zdolność da się zmierzyć, dotknąć, udowodnić. Ludziom którzy się tym zajmują na tym chyba zależy.Liczę, że kiedyś temu dowiodę.  Danut gratulację, masz rzadką zdolność telepatii obrazkowej (tak to się w moim języku nazywa :) Tak interesuje mnie medyczny raport na dowód moich zdolności.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: niedzwiec »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="bigi333" data-cid="110905" data-time="1387460787">Moją zdolność da się zmierzyć, dotknąć, udowodnić. Ludziom którzy się tym zajmują na tym chyba zależy.Liczę, że kiedyś temu dowiodę.  Danut gratulację, masz rzadką zdolność telepatii obrazkowej (tak to się w moim języku nazywa :) Tak interesuje mnie medyczny raport na dowód moich zdolności.</blockquote> Widzę, że nie możesz odpowiedzieć na moje pytanie. Jeszcze raz - hipotetycznie - udowodniłeś przed światem, że jesteś megatelepatą. Są raporty, badania, wszystko jest jasne. Co dalej? Co ludzkość z tego ma? Powiedziałeś, że nie robisz tego dla siebie, a ja w to nie wierzę. Nadal uważam, że Twoje motywy są czysto finansowe, a umiejętności niejasne. Mam wrażenie, że chcesz dostać jakiś magiczny certyfikat telepaty, który będzie Ci otwierał wszystkie drzwi. Jak słusznie Sandra zauważyła - skoro jesteś pewien, że masz taki talent, to po jaką cholerę Ci certyfikat? Uparłeś się jak świnia na granicy, że chcesz być poddany badaniom naukowym, a ja Ci mogę powiedzieć z dużą dozą pewności, że nikt takowych badań na Tobie nie przeprowadzi i tyle. To tak, jakby każdy kto twierdzi, że umie śpiewać, czy grać na instrumencie rościł sobie prawa do bycia przesłuchanym przez wytwórnię płytową. To nie jest tak, że jak Ty coś twierdzisz, to inni będą chcieli to koniecznie sprawdzić. To właśnie Twoja rola i Twoich zdolności w tym, żeby oni chcieli badać temat z własnej, a nie z Twojej woli.
Awatar użytkownika
Adolf
Infrzak
Posty: 46
Rejestracja: czw lut 07, 2013 1:57 am

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Adolf »

Big333, po przeczytaniu Twoich rewelacji i zakładając, że to nie prowokacja, to myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie się ujawnienie. Jeśli to prawda, że masz jakieś zdolności, to zainteresują się Tobą służby i prawdopodobne, że dołączysz do tych 15 000 zaginionych rocznie Polaków. A tak zrobiłbyś rozgłos wokół siebie i Twoje zniknięcie już by nie było brane pod uwagę. Prowadź sobie bloga, fanpage na FB i cokolwiek byle byś się dał zauważyć. Staniesz się osobą publiczną, może nawet celebrytą (jak się postarasz) i cały świat się dowie, że czytanie w myślach to prawda, więc osiągniesz swój cel. 
<a href="http://www.ufopoznan.blogspot.com">www.ufopoznan.blogspot.com</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="110932" data-time="1387548361">Widze, że deltarates myli tutaj telepatię z jasnowidzeniem... Ale cóż.Mam dość gimbusiarzy-ekstrasensów ogłaszających się na forach i gimbusiarzy-naśladowców Randiego.Nie wiem, dlaczego ciągle wszędzie pojawiają się te tematy i czy kogokolwiek to jeszcze bawi.</blockquote>Ja też mam to w dupie i na razie żegnam ozięble, bo też mnie to nie to bawi.  Potrzebuję się wyspać, a nie w nocy wiersze i inne pierduły zapisywać we własnym umyśle. Dość! Nadmienię tylko, że ktoś jednak ma stracha w gaciach. To widać, słychać i czuć :D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: danut »

Tak jak napisałam telepatia jest faktem, dostrzeżonym przez ludzi od wieków, jednak to co potrafią oni tworzysz wokół tego tematu, niestety, ale bardzo często zakrawa o paranoję. Dzikie chęci chcących być kimś więcej niż tłum, niby wykorzystywanie do pokazania "co ja to nie potrafię", zabawy w iluzjonistów, ogłupianie innych "uczył Morcin Morcina, a sam... :InLove: " i ośmieszanie czegoś co powinniśmy odkryć, bo dotyczyło nas i dotyczyć będzie, bo jest częścią naszego jestestwa.
Ostatnio zmieniony pt gru 20, 2013 6:21 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Arek 1973 »

Jeżeli nasz kolega miałby taki "dar"  o jakim pisze to już dawno byłby milionerem i nawet by nie pytał o pieniążki. Jeżeli musi widzieć daną osobę, lub ją słyszeć, bo  to są jego warunki. To dlaczego nie?. Gra w karty , w pokera  nie jest trudna, można się nauczyć w parę dni. Jego "zdolność" pozwoliła by na poznanie zasłoniętych kart  przeciwnika  i wtedy już łatwo grać i rzucać tysiącami na stół. Podczas takich turniejów można wygrać od naście tysięcy aż po parę milionów dollarów. Gdyby ktoś umiał czytać myśli to podczas krótkiego czasu  z nowicjusza stanie się grubą rybą , a finansowo będzie grubym milionerem.Jeżeli nasz kolega milionerem jeszcze nie jest to chyba coś nie wychodzi?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: TrueLobo »

test na telepatów jest dość prosty i został zdaje się wymyślony przez jakąś małą dziewczynkę. W najprostszym zastosowaniu jakąś tablice/przeszkodę wstawia się na środku stołu. Po jednej stronie telepata po drugiej,  osoba do odczytania. Mają karty z symbolami. Osoba podnosi kartę i ma się na niej skoncentrować. Nadzorujący nakazuje w tym momencie telepacie podnieść właściwą kartę. Oczywiście telepata nie ma prawa ani widzieć ani słyszeć drugiej osoby. Wielu próbowało, wielu się zarzekało, nikomu jeszcze się nie udało. A 1 milion dolarów wciąż czeka.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Arek 1973 »

Kolega Bigi znalazł  w końcu kogoś do eksperymentu, pozwolę sobie wkleić doznania :"""""""Spotkanie się odbyło [ external image ]<div>

Kilka kwestii logistycznych:

- testowaliśmy na różnych zasadach, m.in. powtarzanie w kółko w myślach jednego wyrazu/zdania, po prostu milczenie i myślenie etc.

- jedynym dowodem wcześniej jaki Bigi miał na potwierdzenie swoich zdolności było zdanie jego kolegi "wyjdź z mojej głowy" po tym jak powiedział jego myśli



Wynik:

- niestety absolutne zero trafności. Bad luck. Nie było nawet blisko.

- po tym jak zaprzeczaliśmy doszło do tego, że zostaliśmy określeni kłamcami [ external image ] Bo przecież Bigi nasze myśli czyta, a my na pewno kłamiemy, że niestety, ale nie trafił. Poza tym mamy złe nastawienie.



Moje wnioski:

- Bigi nie jest telepatą

- na sytuacje z jego kolegą scenariuszy jest wiele..

a) kolega go wkręcał

b) po prostu fuksem odgadł te myśli*

- jest raczej szczerze przekonany o swoich zdolnościach i nikogo wkręcić świadomie nie próbuje



*tego samego wieczoru kolega mój powiedział mi coś w stylu "znam taką dziewczynę która cośtam cośtam" na co ja odpowiedziałem mówiąc jej imię. Nie, nie wyczytałem tego z jego myśli, tylko znam go na tyle, że wiedziałem kogo mógł mieć na myśli. Jako, że tego kolege znam długo, to podejrzewam, że mogłbym z całkiem niezłym powodzeniem jego myśli odgadywać.""""""""""""""""""</div>



 
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”