Franek Kluski: Trener „martwych zwierząt”

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Franek Kluski: Trener „martwych zwierząt”

Post autor: Newsman »

Był ostatnim wielkim medium fizycznym XX stulecia. Nigdy nie przyłapano go na oszustwie, a sławy naukowe przyznawały, że to, co czyni na seansach, może nadwerężyć dobre samopoczucie niejednego sceptyka. Jeden z obserwujących go fizyków, prof. Feliks Pawłowski, pisał o fantomach - zjawach zmarłych, które pojawiały się przy pogrążonym w transie Kluskim: „Pojawiały się pod postacią mgły, stopniowo przybierały kształty i stawały się bardziej widoczne, z takimi szczegółami jak zmarszczki oraz zarost...” Czytaj całość...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Franek Kluski: Trener „martwych zwierząt”

Post autor: Arek 1973 »

To bardzo dobry artykuł.Człowiek ma wrażenie że takie seanse to przeszłość z ubiegłych wieków ale widać że nie.Różnorodność manifestacji  nie zna chyba granic, to  z tymi  zwierzętami  jest na prawdę mocne. I widać że każdy ma swoje że tak powiem "własne upodobania". Jednym  z żyjących  medium jest  Szwajcar  Kai Mügge, on preferuje do seansów głośną muzykę  i śpiew  obecnych ludzi. Kontaktuje się często z Hansem Benderem który za życia prowadził badania nad paranormalnymi zjawiskami, udaje mu  się też teleportować przedmioty które trafiają do kuratora muzeum miasta Berno, który zbiera je do specjalnej  wystawy 
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Franek Kluski: Trener „martwych zwierząt”

Post autor: Przemekkk666 »

Ja nawet nie wiedziałem, że ktoś taki jak Franek Kluski istniał i nie ukrywam, że jego zdolności wydały mi się zdumiewające.  Ciekaw jestem czy obecnie żyje ktoś w naszym kraju, kto potrafiłby zmaterializować jakieś byty.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Franek Kluski: Trener „martwych zwierząt”

Post autor: s_virus »

Nie na temat, ale błagam poprawcie to "Piłsudzkiego". No chyba że to jakiś inny Józef.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”