UFO - Alex Collier 2009 Interview

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Awatar użytkownika
Triglav
Infrzak
Posty: 38
Rejestracja: czw lis 21, 2013 11:59 pm

Re: UFO - Alex Collier 2009 Interview

Post autor: Triglav »

Ostatnio się z tym mordowałem - nie padły w tym materiale żadne fakty... jakieś ogólniki, synteza rożnych karkołomnych teorii. Nie brzmi wiarygodnie.
Awatar użytkownika
Triglav
Infrzak
Posty: 38
Rejestracja: czw lis 21, 2013 11:59 pm

Re: UFO - Alex Collier 2009 Interview

Post autor: Triglav »

Tak Bogiem a prawdą, gdybym była autorem tego nagrania - zrezygnowałbym z udostępnienia. Nużące, rozwlekłe... i bez faktów. Zaskakujące jest że tacy ludzie potrafią gromadzić wokół siebie tak wiele dusz, ślepo pokładających wiarę w ich słowa.Mam wrażenie że ten człowiek operuje terminami których nie rozumie (a są całkiem ziemskie i stricte naukowe) i dokłada do tego sporo bajek o "gęstościach". No i to sygnalizowanie czegoś - ale nie popieranie tego żadnym faktem... Niemniej - PO CO ON TO ROBI, czy on czerpie z tego jakieś profity? To hobby?
Awatar użytkownika
Triglav
Infrzak
Posty: 38
Rejestracja: czw lis 21, 2013 11:59 pm

Re: UFO - Alex Collier 2009 Interview

Post autor: Triglav »

Chciałem właśnie o to kogoś spytać - Kwiecień, Rogala... czy oni naprawdę wierzą w to co mówią? Czy to jest taka zabawa w przypadku Kwietnia? Sądząc po zaangażowaniu - nie. Jest to jakiś sposób na życie, ale chciałbym pojąć czy za tym stoi jakaś refleksja, czy też nie (i moze własnie dlatego powstaja kolejne odslony rewelacji na YT)?
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKO UFO”