Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Szczupak »

Zanalizowałem ten filmik klatka po klatce i w sekundzie 14, jak kamery zaczynają się powoli uruchamiać to najpierw widać obszar bramy, który jest jakby podświetlony i widać kontrastująca z tym światłem sylwetkę lezącego mężczyzny. Jest to pierwszy obraz jaki widzimy po uruchomieniu się kamery. Ale co ciekawe nim widzimy ten obraz parę klatek wcześniej, gdy kamery nadal śnieżą, to przez moment widać ten sam obszar który tak jakby przelatuje od góry w dół (związane pewnie z awaria i powolnym uruchamianiem się kamer) i jest on calkowicie biały i nie widać na nim już kontrastującej sylwetki człowieka. Wywnioskować można, że człowiek ten w tamtym momencie jeszcze tam nie leżał ale obszar był czymś oświetlony, jakby jakimś promieniem. Co do wymiocin, na youtubie ludzie pisali, że wyglądaja strasznie nienaturalnie, bo się rozbryzgują na chodniku bardzo regularnie i mają gęsta konsystencje. Ale w sumie nie wiem czemu to odrazu ma byc podejrzane skoro wymiociny wymiocinom nie równe i zależa od rodzaju posiłku który dana osoba spożyła, 
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Przemekkk666 »

Bardziej chodziło mi o sposób w jaki te wymiociny pojawiły się na ziemi, nie o konsystencję.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Arek 1973 »

Wierzę na słowo że takich  funkcji już nie ma w nowych  kamerach, ale takie funkcje nie byłyby w ogóle potrzebne przy spotkaniach z ufitami jak np: w Emilcinie, Travisa Waltona, przypadki   z Niemiec, Randlesham Forest  i inne. Mój tok myślenia jest taki: wiadomo że żołnierze  którzy w Randelsham F. brali  udział i byli  blisko nie sfotografowali ufo  bo nie mieli  kamery , w tamtych  czasach było to normalką, dzisiaj  każdy  z nich  miałby dobrą komórkę  przy sobie  i niezwłocznie by to  nagrali.Ufo to zjawisko  wielopoziomowe?, nie zaprzeczę, niektóre przypadki są tak dziwne że też przyłączam się do tej tezy.Niekiedy ufo-zjawisko ucieka  i kryje się przed ludżmi a w innych przypadkach  świeci mocniej na niebie niż inne gwiazdy  i aż się prosi  by je sfilmować, gdyby chciało  być niezauważalnym  to po prostu by się trochę zamaskowało, przecież to potrafi ale widocznie niekiedy "nie chce"?,,,,,to mnie gnębi
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: sxxs »

Może chcą nas powoli oswoić z swoją obecnością?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Uprowadzenie zarejestrowane na kamerze ochrony?

Post autor: Arek 1973 »

Może,,,,,,na razie też nie mam lepszego wytłumacznia[ external image ]
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKO UFO”