Ufok w Nowej Soli

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Adolf
Infrzak
Posty: 46
Rejestracja: czw lut 07, 2013 1:57 am

Ufok w Nowej Soli

Post autor: Adolf »

Sytuacja miała miejsce parę lat temu. Na zajęciach kolega z Nowej Soli chwalił się swoim odkryciem. Sprawa wyglądało mniej więcej w ten sposób:Był jakiś piknik w lesie. Grupka znajomych siedziała przy stoliku, gdy jeden z nich zaczął nagrywać wydarzenie. Podczas rejestrowania obrazu zauważono leżącego nieopodal żula. Zabrała go karetka. Miał on jakiś trzy dziurki na ciele. Sprawa by została zapomniana, gdyby nie kolega, który w pracy się nudził i oglądał filmy na telefonie. Było to kilka tygodni później, wtedy dokonał odkrycia czegoś co umknęło ludzkim oczom. Na filmie uwieczniono niską, szarą istotę, która nakłuwa leżącego mężczyznę jakimś patykiem. Trwało to może 3 sekundy.Film był dostępny na YT, lecz już nie ma po nim śladu. Kolega nazwał istotę gnomem, co pewnie jest związane z tym, że w Nowej Soli panuje jakiś dziwny kult krasnali. Na filmiku niżej widać to zdarzenie od 1:32. Postaram się znaleźć coś bardziej wyraźniejszego.FILM
<a href="http://www.ufopoznan.blogspot.com">www.ufopoznan.blogspot.com</a>
Awatar użytkownika
Infinity
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:34 pm
Kontakt:

Re: Ufok w Nowej Soli

Post autor: Infinity »

Z tego co pamiętam fundacja nautilus opisywała to zdarzenie kilka lat temu. Ogólnie zapadło mi to w pamięć, nawet ostatnio zacząłem szukać coś ten temat, lecz nic nie znalazłem.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Ufok w Nowej Soli

Post autor: Przemekkk666 »

55 sekunda, świetna scena, krasnal pomyka krokiem dostawnym przez ulicę :D
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ufok w Nowej Soli

Post autor: azor »

Jednym filmem zajmował się niegdyś Pan Staś ;)
Awatar użytkownika
Adolf
Infrzak
Posty: 46
Rejestracja: czw lut 07, 2013 1:57 am

Re: Ufok w Nowej Soli

Post autor: Adolf »

Ślad ten był jakby po jakiś widłach... Różdżka i do tego niewidzialność, to świadczy o jakieś wyższej technologii. 
<a href="http://www.ufopoznan.blogspot.com">www.ufopoznan.blogspot.com</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ufok w Nowej Soli

Post autor: azor »

Nie oznacza, że to ''kosmita'', ale istota być może żyjąca tu i teraz, ale w innej rzeczywistości i widmie jakich my nie dostrzegamy ? Tak ten film jest ciekawy, ale widziałem go w lepszej jakości.
Awatar użytkownika
Adolf
Infrzak
Posty: 46
Rejestracja: czw lut 07, 2013 1:57 am

Re: Ufok w Nowej Soli

Post autor: Adolf »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="112422" data-time="1392452096">Już nie pamiętam jakie były ustalenia, ale twój znajomy to traktował całkiem na serio?? Mi to się wydaje, że to ciekawe. Szkoda, że nie ma więcej takich filmów.</blockquote>Sprawa jak najbardziej była poważna. Jak już wspominałem kumpel natknął się na ufoka przypadkiem, w pracy mu się nudziło i oglądał filmy na komórce. Było to już parę tygodni po zdarzeniu. Potem na zajęciach w Poznaniu (gdzie studiował) chwalił się swoim odkryciem i stąd się o tym dowiedziałem. Później nawet Fundacja Nautilus coś o tym wspominała, ale największą sławę film zrobił na YT. 
<a href="http://www.ufopoznan.blogspot.com">www.ufopoznan.blogspot.com</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Ufok w Nowej Soli

Post autor: Przemekkk666 »

Albo istota stąd albo nie ;) Morał z tego taki, że nagrywać filmy można w każdych okolicznościach, bo nigdy nie wiadomo co się utrwali.Mnie z kolei zastanawia to nagranie z tym czymś na kształt skrzata w 55s, to mogło być dziecko przebrane ale może nim nie było? Fajnie gdybyśmy mieli pewność co do wiarygodności tych nagrań, tzn gdyby mógł to sprawdzić jakiś specjalista, choć nie wygląda mi to na fotomontaż., zarówno w jednym jak i drugim przypadku.
Ostatnio zmieniony sob lut 15, 2014 3:12 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Ufok w Nowej Soli

Post autor: Arek 1973 »

Pamiętam tego skrzata  z Argentynyhttp://2.bp.blogspot.com/_WWUzaO9pYcA/R9dEP6BlulI/AAAAAAAAE4Y/EnA2suWaDAQ/s1600-h/01791.jpg Dzieciaki  najpierw myśleli że to jakiś  pies a potem się tak  wystraszyli. Także dwóch strażników  widzieli  tego  "gościa", najpierw  obrzucili  go  kamieniami  a on uciekł w trawę, pozostawiając po  sobie dym  i spalone ślady
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Ufok w Nowej Soli

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="112430" data-time="1392479000">Także dwóch strażników  widzieli  tego  "gościa", najpierw  obrzucili  go  kamieniami  a on uciekł w trawę, pozostawiając po  sobie dym  i spalone ślady</blockquote> Czyli sprawa chyba w miarę wiarygodna? A takie zachowanie to zakrawa na imbecylizm do kwadratu. Znam podobną historię z Polski, a konkretnie z Zakopanego. Świadek dość wiarygodny i powiem szczerze po tej jego historii inaczej patrzę nawet na niektóre te filmy z rzekomymi skrzatami ( bo na pewno część to jakieś fake'i)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”