Witam ponownie :D

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Witam ponownie :D

Post autor: spacemaster92 »

Siema, siemanko wszystkim. Bo przerwie 2 lat, która wynikła z mojej głupoty bo wygenerowałem nowe hasło do konta i nie zapisałem go, a zrobiłem formata więc nie mogłem dostać się na konto. W końcu po tych latach wielu próbach w końcu odzyskałem moje konto. Więc wracam do was NARESZCIE bogatszy o nowe przeżycia, doświadczenia, teoria i z większą wiedzą. I być może z lepszą stylistyką zdań bo pamiętam, że kiedyś z tym ciężko było. Nawet nie wiecie jak się cieszę mam nadzieję, że wy też :DA przynajmniej te osoby, które mnie znają i z którymi prowadziłem wiele konwersacji. Mam nadzieję, że moja ekipa się nie wykruszyła. W szczególnosci mówię o asiatko31, Pantanal, Gabrysiaczek19, Immoprtal_girl i oczywiście wielu innych z tamtych lat, których nicków niestety nie pamiętam. Skoro odzyskałem konto będę się tutaj udzielał w miarę możliwości bo niestety, a moze i stety w moim życiu wiele się pozmieniało. Wiadomo koniec szkoły, praca, narzeczona, itp. Ale narzeczoną też wkręcę na to forum bo ona w tych tematach też doswiadczona :D Naprawdę cięszę się, że wróciłem. Pozdrawiam i do skomentowania :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Witam ponownie :D

Post autor: spacemaster92 »

Może tylko z 2 obiekty. Akurat jeżeli chodzi o UFO do dosyć słabo. W większej mierze moje doświadczenia tyczą się duchów, demonów różnych snów, stanów świadomości i istot legendarnych takich jak choćby Topielce.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Witam ponownie :D

Post autor: Rysiek23 »

Welcome back :)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Witam ponownie :D

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="spacemaster92" data-cid="112692" data-time="1393592929">Mam nadzieję, że moja ekipa się nie wykruszyła. W szczególnosci mówię o asiatko31, Pantanal, Gabrysiaczek19, Immoprtal_girl i oczywiście wielu innych z tamtych lat, których nicków niestety nie pamiętam.</blockquote> No Pantanal się wykruszył. Chyba. 
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Witam ponownie :D

Post autor: Arek 1973 »

Witaj ponownie. Niestety wszyscy których wymieniłeś już się tutaj raczej nie pokazują
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Witam ponownie :D

Post autor: arek »

więc witamy na nowo  i czekam na opis obserwacji tych dwóch razy  :)  fajnie ,że nie zmieniłeś zainteresowań .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”